Kingitus VÄHKIDELE. September. Raamatust “Taroskoop 2022”Kuu algul kirjutavad mulle just vähid ja see teema on seotud kellegi surmaga, mitte, et keegi sureb ära vaid see inimene on juba surnud. Surmateemad vajavad lahendust su jaoks.
Sa saad mingi uudise raha kohta, võimalik ka, et sind ootab pärandus või siis müüd kinnisvara, saad pangast laenu vms.
Septembris on sul palju tegemist ka kõikvõimalike paberite ajamisega, pead palju tõestama ja enda eest seisma, kohati isegi agressiivselt ja nende tegemiste tulemus ei ole üldse ette teada, kobad pimeduses.
Veinikene maitseb sulle ka, igatahes alkoholiklaas on vähil kõrval.
Suhtu kõigesse siiski rahulikult, kuula enne teised ära, siis alles ütle mis sul öelda on. Paistad targem ja sinu sõnal on sedasi ka rohkem kaalu.
Hing on sul veidikene haige ja otsid leevendust jälle kõigest sellest mis sinu hinge toidab.
Kuu keskel otsid üles kellegi vana tuttava või inimese, kellega oled kunagi kokku puutunud, tema saab sind sinu pooleliolevas teemas aidata, muide sellest on kasu.
Ka kõik pooleliolevad asjad saavad sel kuul su jaoks lahenduse.
Kuu teine pool on sootuks rahulikum, kui sul on lapsed, siis veedad palju aega neid õpetades või nendele nõu andes, tunned, et saad elada jälle enda elu ja veeta aega perega.
Vallaline vähk veedab samuti palju aega enda perekonnaga , võimalik, et pead ka kellegi tervise eest hoolt kandma.
Sa kipud jälle olema tohutu perfektsionist ja kardad eksida ja teha vigu, võta rahulikult, sa oled piisavalt tark, et teha õigeid otsuseid, usalda elu ja usalda ennast.
Suhete osas tahad mingid asjad paremini toimima saada, sulle tundub, et sina oledki valmis kõik toimima panema, aga paraku võib olla keeruline partneriga kontakti saada, sein on vahel. Seda seina võid kuu lõpus tunda ka töökaaslaste või sõprade puhul, lase olla, ei ole hullu, selline periood on.

Edasi saad lugeda raamatust Kirsti Timmer “Taroskoop 2022”
Kirsti