Kui ei panda suhtele punkti.Üks väga sagedane mure, millega minu poole pöördutakse, on lõputu ootamine.
Enamasti kurdavad naised.
Milles siis teema?
On suhe, vaikselt hakkab see vajuma või kaob mees füüsiliselt hoopis pildilt, aga suhtlus eksisteerib edasi sõnumite ja telefonikõnede kaudu.
Mehed lubavad maad ja ilmad kokku, põhjendavad enda eemalolekut suure töökoormuse ja sadade kohustustega. Naise hinge sigineb kahtlus, aga mees kinnitab ikka, et ma ju tegelikult armastan sind, lihtsalt aega ei ole. Pool aastat juba ei ole. Naine ikka loodab ja ootab.
On tüüp mehi kes lihtsalt jätavad kõik uksed igaks juhuks praokile, nad ei lõpeta suhteid, sest mine tea… On ju mugav kui keegi kusagil ootab ja “häda” või igavuse korral meelelahutust pakub. Karm, aga tõsi.
Mõni mees ei oskagi suhet lõpetada, ta ei taha haiget teha ja loodab, et naine läheb ise eluga edasi. Nii on tema jaoks lihtsam, tema ei jää “süüdlaseks”, ta ju ütles, et armastab.Ma olen näinud ikka väga palju naisi kes usuvad siiralt, et mees armastab neid südamest, aga olude sunnil elab teise naisega. Loomulikult ju magavad eraldi tubades ja nende vahel ei toimu midagi, aga mees ei saa lihtsalt ära tulla. Tihti tembeldatakse selle mehe naine hulluks, kes muidu endale käe külge paneb jne…
No juhtub, et see “hull” jääb ka rasedaks, no ikka vägisi tuli mehele kallale ja nii selle lapse sai, ega mees ei tahtnud…
Siin ei ole isegi kaarte vaja.
Armas ootav ja lootev naine, kui mees armastab sind, siis ei loe vahemaa, ei loe takistused, ei loe teiste tunded ega arvamus, mees tahab olla koos naisega keda ta armastab. Siis leitakse kõik võimalused selleks, et koos olla.
Kui mees leiab vabandusi, miks ta ei saa praegu sinuga koos olla, siis ta lihtsalt ei armasta sind.
Sind armastav mees ei ela teise naise juures ja ei otsi võimaluste asemel vabandusi.
Tõde teeb tihti haiget, aga parem õudne lõpp kui lõputu õudus, sest õnnelik sa ju selles olukorras ei ole, aga nii jääb sul seda armastajat oodates ehk see õige inimene märkamata.

Kõike head soovides
Kirsti