NB! Uuendused TAROSKOOBIGA!
Armas iganädalane Taroskoobi vaataja-kuulaja!
Kui ma aastaid tagasi alustasin oma iganädalaste tähtkujudele ennustustega, siis ilmus mu Taroskoop siin kodulehel kirjalikus vormis. Pühapäeva õhtul oli uus nädal üleval.
Nüüd oleme paar aastat teinud mõnusat koostööd TV3’ga ja minu ennustused on üleval videodena.
Mina ise olen selle koostööga väga rahul, mul on proff tiim ja meil on suurepärane koostöö, aga paraku olen saanud vaatajatelt-kuulajatelt ja minu lehe jälgijatelt väga pahaseid kirju.
Paljudes seadmetes videod ei avane, jäävad seisma või hakkavad kõik korraga mängima. Tegelikult nii muidugi ei ole, aga kõik inimesed ei tule lihtsalt tehnikaga toime ning kuna mu kodulehel on igal esmaspäeval 17 000-30 000 jälgijat, siis võimalik, et leht jookseb lihtsalt kokku. Ei pea sellele koormusele vastu.Samuti saan palju pretensioone, et Taroskoobi alguses on reklaam. Aga keegi peab ju tootmise kinni maksma!
Mõtlesin ja pidasin aru enda kodulehe heade haldjatega, ning jõudsime järeldusele, et läheme algse, kirjaliku Taroskoobi juurde tagasi. Ehk siis…
ALATES MÄRTSIST hakkab iganädalane ennustus tähtkujudele ilmuma jälle KIRJALIKULT, aga see ei ole enam tasuta, nagu ta sinu jaoks viimased 3,5 aastat olnud on.
Taroskoop läheb tasuliseks.
Ei tule üüratu kallis “sissepääs”, aga lugemiseks tuleb osta pilet, nagu igas väljaandes.
Teeme ka kuukaardi.
Igatahes saad sa edaspidi jälle lugeda ja sa ei pea vaatama reklaami.
Veebruaris on kõik veel endine.

Põnevate uute algusteni,
Kirsti