Kui oled ikka see “teine naine”…

Naise hing on armastades ikka truu ja silm pime. 

Oi kui raske on vaadata naise silmadesse, kes on aastaid või siis aastakümneid ( jah just, te ei lugenud valesti) olnud mõnele mehele see salajane voodikaaslane. Kirerahuldaja. Truu kirerahuldaja. Armastav ja ootav. Kõike uskuv ja usaldav. 

Minu kaartidelt on vastuseid küsinud paljud naised kes on tõesti kaks aastakümmet oodanud üht abielumeest. Mõni on saanud selle mehega lapse, laps on juba täisealine, aga naine ikka ootab ja loodab. Ja tuleb küsimusega, et kas ühel päeval ehk tuleb see armastatud-oodatud mees, viib uhkel sammul altari ette ja paneb ihaldatud sõrmuse sõrme? Teeb naisest ausa naise ja tutvustab teda oma emale?

Eranditult alati on vastus “ei”. 

Kallid naised, ma tean, et armastus on pime. Ma tean, et vahel ei olegi võimalik mõista, et oled kellelegi vaid see kes rahuldab kired mida kodus ei rahuldata. 

Vaadake tõele näkku, kui aasta või paar on möödas ja mees räägib ikka sellest, et kodus elab ta vaid laste pärast ja naisega ei ole ammu mingit füüsilist kontakti jne… ei lasku ikka ühele põlvele ja ei pane leiba teie kappi…siis ei tule sellest suhtest midagi. Karm, aga tõsi. 

Kui see on see mida soovite, teile nii sobibki, siis on kõik hästi. Aga kui ei, siis ärge matke oma noorust, ärge võtke endalt võimalust elada, ärge uskuge neid tüüpilisi “mul ei ole oma naisega mingit suhet” jutte… ärge olge naiivitarid. 

Armuke on armuke ja jääb armukeseks. 

Kui mees armastab, siis ta tegutseb. Kui mees leiab vabandusi, siis ta otsib vabandusi. See on mehelik. Mees tahab seksi. Mees ei taha sel juhul kooselu. Tehke silmad lahti. 

Rumal ei ole see kes musta valgeks räägib, tema on hoopis kaval. Rumal on see kes usub, et must on valge. 

Kõike ilusat ja head soovides

Kirsti