TAROSKOOP 17.-23. detsember.

JÄÄR tunneb nädala alguses, et teda rebitakse igas suunas, kohustusi on liiga palju. Miskipärast ei taha (või ei julge) jäär seda otse öelda ja katsub väikeste valgete valekestega endale natukene hingamisruumi tekitada. Jäär on oma torisemistsoonist väljas ja tormab jälle pea ees ellu.  Ta tunnebki, et praegu tahaks keskenduda rohkem nendele asjadele, mis pakuvad hingele naudinguid, tööst on jäär väsinud. Nädala teises pooles võib ta kellegi peale nii vihastada, et lõpetab igasuguse suhtlemise. Või paneb tööl suure pauguga lahkumisavalduse lauale. See käib läbi väga inetu vastandumise. Aga jäär ise tunneb, et tema ei ole midagi valesti teinud. 

SÕNN saab lõpuks natukene hinge tõmmata, ta on end ikka liiga ära väsitanud. Ees on veidikene lihtsam aeg. Nüüd saab sõnn logeleda, pereinimesed veeta aega oma lastega ja taastuda. Hoiatus: pingelangus teeb organismi haigustele vastuvõtlikuks, teil on oht haigeks jääda! Vallalised sõnnid, kellel on kirglik armusuhe, võivad sel nädalal abieluettepaneku teha või saada. Nädala teine pool võib üllatada sõnni positiivselt rahalises mõttes. Olge valmis!

KAKSIKUD vaatavad sel nädalal tulevikku, teevad plaane. Vallalised kaksikud igatsevad oma ellu kirge ja püsivat suhet, suhtes kaksikud ei tea päris täpselt kas nad ikka naudivad oma kooselu või on nad selles kuidagi üksi. Mõned suhtes kaksikud võivad ka natukene vasakule vaadata, see tuleneb lihtsalt segadusest hinges. On ka kolmandad kaksikud kes on suhtes, kes on sel nädalal väga rahul oma isikliku eluga ja ei tahaks kodust väljagi tulla. Istuks mõnuga kamina ees, paneks küünlad põlema ja naudiks seda, et kõik on hästi. Rahalises mõttes ei ole kaksikul praegu hea aeg, mitte, et raha ei ole vaid kaksik ei raatsi seda kulutada, sest muidu saab ju otsa!

VÄHK otsib sel nädalal füüsilist lähedust, pea iga hetk mõtleb seksist. Vähk on salapärane, jätab kättesaamatu ja müstilise mulje, mänguline. See teeb ta huvitavaks ja viib sihile. Tööl lendab vähk kõrgel, tal on haaravad ideed, ta teenib sel nädalal hästi, ta on julge ja ei ütle millelegi ei. Nii mõnigi vähk läheb sel nädalal reisile. Vähk on avatud kõigele uuele, ta tahab, et asjad oleksid uued ja värsked. Vähid võivad alustada kodus remondiga või lõpetada kaua vindunud suhte. Nad lihtsalt on jõudnud teadmisele, et nad on väärt paremat! 

LÕVI, kes on elanud mugavustsoonis, tuleb sealt nüüd välja. Miski sunnib teda oma elukorraldust muutma. Ega ta seda ise ei taha, aga midagi ei jää üle. Lõvid, kes ei ole mugavustsoonis vedelenud, on aga väsinud ja energiast tühjad. Ise nad seda endale ei tunnista, aga keegi kõrvalseisev inimene võiks neile meenutada sõna “puhkus”. Nädala algus on lõvidel konfliktne, igast pisikesest sõnavahetusest võib kasvada tüli. Olge ettevaatlikud, te olete praegu liiga ärrituvad. Nädala teine pool on lõvil rahulikum, suhtes lõvid veedavad selle kodus oma kaaslasega, vallalised lõvid tegelevad ka “kaaslastega”. Raha armastab lõvisid, seda pole neil palju, aga see ei saa ka otsa. Hoiatus: Lõvid võivad sel nädalal saada kurva teate. 

NEITSI nädal algab väga positiivselt, te olete tegutsemist täis ja suudate asju lihtsalt võtta. aga hoidke silm peal oma rahal! Suhtes neitsi tunneb, et tal on oma ruumi vaja, sest tema ja kaaslase vahel oleks justkui sein, ei ole midagi ühist. Neitsil on sel nädalal suured plaanid, uued algused, ta on tegutsemist täis, aga miski segab tema plaanide õnnestumist. Tegelikult on asi teis endas, mõelge oma asjad enda jaoks hästi selgeks. Suhted perega ei ole sel nädalal neitsi jaoks just kõige parem teema, põhjuseks on raha. Peaksite istuma maha ja asjad selgeks rääkima, aga näha on, et see ei õnnestu. Sellest sünnib veel rohkem pahandust. Leppige sellega. 

KAALUD vajavad puhkust! Need kaalud, kellel on haiglaselt armukade kaaslane, jõuavad sel nädalal otsusele, et nad ei taha enam nii elada. Kaalud vajavad praegu üldse rahu, vaikust, kaminatuld ja küünlasära. Nad ei taha end pidevalt õigustada ega vaielda. Kaalud tunnevad end praegu ka üksi superhästi ja enesekindlalt, seega kui palju see kaaslane ka ei ahastaks, kaalud jätavad armukadedusehunniku maha. Vallalised kaalud võivad aga sel nädalal armuda, eriti need, kes kusagil reisil. Soe tuul ja ilusad vaated muudavad kaalud romantikuteks. Paraku ei jää see suhe püsima, seega ärge pikki plaane tehke. Rahalises mõttes on kaaludel kõik hästi ja tööle ei viitsi nad praegu väga mõelda. 

SKORPION hakkab kohe nädala algul midagi tähistama ja kui ei tähista, siis joob ikka. Skorpionil on eneseanalüüsiaeg, kaalub ja vaeb oma häid ja halbu külgi. Suhtes skorpionid tegelevad sel nädalal palju perega, vallaliste skorpionite ellu tuleb aga keegi minevikust. Tööl on võimalus teha karjääri, saate parema pakkumise või edutatakse teid muudmoodi. Enertgiat teil on, ideed on head-olete nagu majakas teiste keskel. Ärge ainult kartke eksida, see on inimlik. Igatahes olete te karjäärile orienteeritud ja liigute oma sihtide suunas. Skorpionid on sel nädalal ka head õpetajad, nende jutt on selge ja jõuab hästi kohale. Maagia vastu tunnevad ka huvi just selle tähemärgi esindajad, seega-sel nädalal tulete teie mu juurde ja tahate kaarte! 

AMBUR paneb sel nädalal aja kiiremini jooksma, kõik juhtub kuidagi kiiresti. Ambur teeb oma elus ümberkorraldusi ja tervisele teeb ka liiga. Aga jumal armastab teda ja annab talle kõik andeks. Amburil on jälle uute alguste aeg, ta võib mässida end suhtesse juba suhtesoleva inimesega, on ise selle üle kurb, aga midagi teha ka ei ole. Tööl liigub ambur enda seatud radapidi, tal avaneb võimalus teha karjääri, teda tunnustatakse ja hinnatakse. Nädala lõpp toob hea uudise: saab puhata ka! Hoiatus: naised, olge ettevaatlikud, günekolooglised ohud. Minge kontrolli!

KALJUKITS on oma suurte tegemistekoormaga üksi, kõige eest peab vastutama, kõik ise ülekontrollima ja raha ei saa selle eest ikka nii palju, kui võiks. Aga kaljukits on indu täis, ta on pidurdamatu. Seisab oma ideede eest, läheb või tülli, aga järelandmisi ei tee. Vallaline kaljukits kohtab sel nädalal üht suhtes inimest, kes tema südame põksuma paneb, teile tundub küll, et aeg on vale ja teil ei jagu energiat selle inimese jaoks, aga sellest kasvab ilus armastus. Olge valmis ka kooseluks. 

VEEVALAJA tunneb, et on langenud mugavustsoonitsooni ja teeb sellele nüüd lõpu. Aeg on end raputada. Raha tuleb veevalaja juurde sel nädalal nii palju, et ta on sunnitud mõnest tööst loobuma, lihtsalt ei jaksa teha. Veevalaja on endale keelanud asju, mida talle teha meeldiks, see on viinud ta seisu, et energiat ei ole ja tervis on viirustele vastuvõtlik. Nüüd võtab ta end aga ette, sööstab pea ees tundmatusse, peaasi, et see raputaks ja viiks tuttavalt rajalt kõrvale. Veevalajad, kelle töö nõuab kõneosavust, neid tabab tööl selline armukirg, keegi tuleb salaja teie ellu ja teile see sobib. Niidab jalust. See inimene miskipärast väga sobib teiega ja teile tundub, et teie soove on lõpuks kuulda võetud. Metsik klapp, olge valmis!

KALAD tahavad kahte asja – põnevust ja hingerahu. Neil on praegu palju energiat, aga nad on kuidagi kinnised, omas maailmas. Salatsevad palju. Kalad saavad sel nädalal mõnusalt puhata, aga nende puhkus on aktiivne, niisama nad kusagil ei lesi. Tööl omavad nad kontrolli ja tunnevad end hoitud ja kaitstud. Nädala teine pool toob kaladele ohtralt seksi, mõnusat olemist, head seltskonda ja kalad võivad minna kas reisile või teha reisiplaane. 

Imelist nädalat soovides

Kirsti