TAROSKOOP 10.-16. detsember

JÄÄR mis nüüd lahti on? Sel nädalal ei soovita teil toastki väljuda, aga ega seal ka mõnus ei ole. Te olete nii kaitsepositsioonis, kogu aeg on tunne, et keegi ründab. Õnneks saategi natukene aja maha võtta, te vajate nii väga praegu puhkust, te olete pahur, väsinud ja energiast tühi. Teil on tunne, et teie positsioon kusagil on lõpukorral, et te justkui kaotate liidri -, või juhirolli, see mõjub teile laastavalt. Ise teete endale liiga nii kuis suudate. Nii oma vaimsele kui füüsilisele tervisele. Unustage oma suhtesõltuvused ja nautige natukene iseennast ka, ärge haletsege ja halage!

SÕNN saab preemiat? No igatahes naudib raha kulutamist ja head olemist. Sõnn tunneb end sel nädalal nagu hipi-kõik on lubatud. Suhtes sõnnid näevad oma kaaslast ja lapsi hoopis uues valguses, vallalised sõnnid otsivad üles kellegi minevikust. Soojendavad suhteid. Nädala keskel võib aga sõnn pettuda kelleski nii väga, et ta katkestab selle inimesega kõik suhted. Kellel on tööl jamad, see võib emotsiooniga ka lahkumisavalduse lauale panna. Kodus tunneb sõnn end turvaliselt. Kaminatuli ja küünlavalgus tekitavad hea tunde-nautige.

KAKSIKUD teid ootab ees hea nädal. Nii mõnigi teist ei taha kodust üldse välja minna, lihtsalt on selline aeg, et tahaks lugeda, teed juua ja omaette olla. Need kaksikud ei ole nädala algul üldse suhtlejad. Oleks kodus, armastaks oma kaaslast ja looks kauakestvat tulevikku. Tööl on kaksikud sel nädalal tähelepanuväärselt tublid ja silmapaistvad, aga nad tahavad kohe ka tunnustust. Nende peas sünnib palju uusi ideid, nad on lõbusad, enesekindlad ( eriti naised) . Kui tahate järgmisel aastal üht last, siis nüüd on õige aeg ta “hakkama panna”. Meessoost kaksikud tahavad aga suhetes võimutseda ja neil on ikka silmapiiril igaks juhuks veel mõni kaaslane. No mine tea…

VÄHK kogeb sel nädalal väga erinevaid tundeid. Kui olete pidanud salasuhet, seksinud kellegagi, kellega ei peaks, no siis olge valmis, see suhe saab läbi. Parem on, et enne, kui käib suur pauk. Tegelikult aga on põhjuseks keegi kolmas, ega vähk ei tea ise ka keda ta tahab. Armastust tahab ( vallaline ja see, kes end suhtes üksi tunneb). Paraku peab seda armastust kuidagi salaja leidma. Mis viga? Kõik paarilised on juba suhtes? Tööle vähk sel nädalal ei mõtle, töö teeb end ise. Nädala lõpus istub vähk pigem kodus, ei taha väga seltskonda.

LÕVI mõtleb ainult karjäärile. Ta tahab olla edukas, nautida tunnustust, et teda märgatakse ja imetletakse. Lõvi tõesti palvetab praegu ses suunas. Ta panustab ise ka nii palju, aga paraku ei ole tulemus päris selline nagu ta soovib. Raha on ka vähe. Lõvil on nii selge visioon ja pilt oma tulevikust, ega tema uhkus ei luba alla ka anda. Ta elab ikka põhimõtte järgi: ma teile veel näitan, ise ka ei usu, et suudan kõik unistused ellu viia, aga viin! Tegutsege praegu täpselt nii, nagu siiani tegutsenud olete. Visadus viib sihile. Nii töös, kui eraelus. Nädala lõpp tuleb tormiline ja põnev. Ees ootab üks pidu ja seal võite kohata kedagi, kellest on teil edaspidi kasu.

NEITSI tunneb nädala algul end mõnusalt ja mugavalt. Täpselt nii, nagu talle sobib. Tal on praegu palju energiat ja ta sööstab pea ees igale väljakutsele vastu. Neitsi on sel nädalal hea algataja ja hea juht. Ta on lõbus ja köidab oma positiivsusega ka neid, kes muidu tema poole ei vaataks. Neitsi on lihtsalt enesekindel. Nädala teine pool nii roosiline ei ole. Mingi hetk või sündmus muudab neitsi tuju 90 kraadi, kõik läheb järsku valeks. Neitsi võib kukkuda jooma või langeda muidu pahede küüsi, kõik ahistab ja poob. Vastik on. Ja miskipärast on selles süüdi ka vastassugupool. No nii on.

KAALUD tahavad teha algust millegi uuega. Nad võivad sinna isegi oma aega ja energiat panustada, aga lõpetavad selle väga järsku. Leiavad, et ei sobi ja kõik. Ise seate endale need piirid, mitte teised. Ronite jälle oma mugavustsooni tagasi, nii on lihtsam. Kaalud tahavad sel nädalal kulgeda probleemivabalt. Rahaga neil probleeme ei ole, nad pole sel nädalal suured kulutajad. Nädala teine pool toob kaasa soovi midagi õppida või end kuidagi arendada. Loodus tõmbab kaalusid kõvasti. Nädala lõpus on nad aga kinnised ja hoiavad omaette, loevad parem teadusajakirja mitte ei suhtle sõpradega.

SKORPION võib saada kurva teate. Puudutab see siis kellegi lahkumist või mõne olulise suhte lõppu. Suhetes on skorpionil mitmeid kiusatusi, ta vajab uut algust, kirge, põlemist. Aga ta kipub seda kohe ka lõhkuma. Ühe käega võtab, teisega viskab ära. Ei tea mida tahate? Olge oma tervisega praegu ka ettevaatlikud. Sellele teete ka ise liiga. Skorpioni asjad sujuksid siis hästi kui ta kuulaks üht endast natukene nooremat naist, aga ta ei kuula. Blokib täiega, no ja seetõttu ongi tunne, et kõik on pekkis. Te lihtsalt ei tea mida te tahate sel nädalal.

AMBUR on nii väsinud, aga õnnelik. Ta tahab nii väga puhata, aga see ei ole võimalik, uued algused ootavad ees. Suhetes on amburil silmapiiril keegi, kellega ta tahaks suhtlemise hoopis lõpetada. Ei õnnestu. Nädala keskpaik toob juurde veel rohkem tööd ja ambur tõstetakse pjedestaalile, ta tunneb, et on ise oma elu valitseja ja ka rahalises mõttes kukuks talle justkui rahapakk pähe. Tegelikult on ta iga sendi välja teeninud. Nädalalõpp toob suure armumise, aga ambur ei näe sellel tulevikku, see teeb ta meele mõruks ja toob pisarad silma.

KALJUKITS poeks praegu mõnusalt oma turvatsooni ja istuks seal. Nii paljud asjad nõuavad tema tähelepanu, et imevad talt viimsegi verepiisa välja. Kaljukits peab teadma vastust igale küsimusele mis talle esitatakse. Ärge muretsege, see läheb mööda ja teil on sellest olukorrast kasu. Kui see läbi saab, siis tunnete sellest tempost jälle puudust. Vallalised kaljukitsed vajavad praegu rohkelt seksi ja kättesaamatuna tunduvat partnerit. Neil on vaja inspiratsiooni, õues on liiga pime. Lastesoov tabab nii vallalisi meessoost kui naissoost kaljukitsi. Nädala lõpus saavad kaljukitsed aru, et on sellest nädalast võitjana väljunud.

VEEVALAJA on praegu energiapomm, aga tema sees on tohutu võitlus iseendaga. Tal on lennukad ideed, ta teenib palju raha, ta broneerib reisi, ta on justkui oma elu valitseja, aga maski taga on väike lõhestumine. Teie hinges on kaks vastassoo esindajat ja seda ei tohiks teie enda arvates küll olla. Nii te siis istute oma hingepeegli ees ja otsite sealt vastuseid. Nädala lõpus leiate lahenduse, ise jääte sellega rahule. Otsus kõlab umbes nii: peaasi, et mu hing rahul on ja südant täidab armastus, ükskõik mis teised mõtlevad.

KALAD istuvad nagu kaalukausil, tundub nagu oleks tegu kaalude, mitte kaladega. Teil on kaks nägu ja te ei tea kumba peaks kandma. Kas võtta vastu uus algus ( on see siis armastus, töö või uus väljakutse) või loobuda sellest kohe. Kas hüpata pea ees tundmatusse või ronida oma mugavasse urgu tagasi. Ühel päeval tunnete, et see kõik on teie jaoks, järgmisel päeval ei taha te sellest midagi kuulda. Terve nädal jahute sedasi. Unistate ja tapate oma unistusi. Võin öelda, et lahti te oma võimalustest ei lase, tegelikult liigute ikka edasi. Hoiatus: olge oma seljaga ettevaatlik ja kellel on vererõhuga probleeme, teil on ka ohtlik aeg.

Ilusat nädalat

Kirsti