Kui Sina jooksed ka ühe nõia juurest teise juurde…siis see postitus on Sulle!Mu juurde satub vahel ( õnneks harva) kaartidelt abi otsima ka selliseid inimesi, kes ongi mingil määral sõltuvuses “nõidadest”. Mõni inimene jooksebki ühe kaardimoori juurest teise juurde. Põhjus lihtne, ta ei saa seda vastust, mida ta loodab kuulda ja nii ta siis otsibki seda “õiget nõida” kes lõpuks kinnitaks tema lootusi.

Paraku käivad sellised inimesed läbi ka kõik “soss-sepad”. Nad helistavad kõikvõimalikele numbritele, kus “kaardid ennustavad” ja klikkavad facebookis nendele nuppudele…. Absurd.

Ärge tehke nii.

Esiteks, reegel nr 1:

Kui kaardimoor kasutab kaartide lugemiseks raamatut (õpikut), siis tehke kohe kiired jalad! Jookske ära selle inimese juurest. Ta ei tea kaartidest midagi ja tal ei ole antud õigust neid ka lugeda. Kaarte ei “õpita”, neid kas loed kohe või ei loe üldse. Kaardipanek ei ole õppeaine, et õpin ära ja ongi hästi, see on kaasasündinud oskus.

Reegel nr 2:

Ärge helistage nendele ennustusnumbritele, nii ei saa kellelegi kunagi ennustada.


Reegel nr 3:

Ise ei tohi kaarte õpiku abil laduma hakata.
Kui on nii suur isu, siis laduge kaardid enda ette ja proovige neid lihtsalt lugeda, kas saate aru mida nad räägivad? Kui ei saa midagi aru, vot siis see on selge märk, et pange kaardid kohe käest ära. See ei ole mäng! Igasugune tulevikuga sahmerdamine on must maagia. Kui ei oska, kui pole antud….ära torgi! Iga vusserdamine keerab teie asju sassi. Sellesse ei pruugi uskuda, aga nii on. Ma näen inimeste pealt mida see kõikide olemasolevate variantide kasutamine kaasa toob.
Kui ikka ei ole elus “mõnd asja” teile määratud, siis ei saa seda ka ükski kaardimoor anda. Aga mõni võib selle olemasolevagi vussi ajada.

Ilusat suve soovides
Kirsti