Miks ma avasin kodulehe?“Vaata kui palju inimesi su postitusi facebookis loeb, laigib ja kommenteerib! Miks sul oma kodulehte või blogi ei ole?” on see küsimus, mida mu käest pidevalt küsitakse.

Ma olen seda kodulehe tegemise teemat aastaid edasi lükanud, teadmisega, et küll ühel päeval…

“No kui sa nii suhtud, siis seda lehte ei tulegi!” provotseeris mind mu sõbranna.

Populaarse blogi marimell.eu omanik Mari-Leen kirjutas, et tuleb ja aitab mul kõik valmis teha, no alustagu ma ometi! Aga minul polnud aega ja siis jälle ununes ära ja Facebooki saab ka ju kirjutada…

Mõned nädalad tagasi koostasin oma esimese taroskoobi, ennustasin kaartidega kaheteistkümnele tähemärgile üheks nädalaks. Tagasiside oli nii positiivne, et tekkis kiusatus sellega tegeleda. Ja siis kerkis jälle esile teema: kas sul koduleht on? Kellel Facebooki ei ole ei saa ju lugeda!


Kirjutasin Mari-Leenule ja palusin tal mulle appi tulla. Ta oli seda kutset vist oodanud. Igatahes tuli ta kohe kohale, andis nõu ja siin see leht siis on! Oma põhimõtetele truuks jäädes teen uute asjadega  algust ikka ajal mil Kuu end loob.

Luban, et avaldan siin iga nädal oma taroskoobi, kirjutan siia teile lugemiseks oma mõtteid ja soovitusi. Jagan oma tarkusi maagiavallas ja loomulikult saate selle lehe kaudu ka minuga kontakti!

Olen õnnelik, kui saan teid kuidagi oma kirjutatuga rõõmustada või mõtlema panna! Aitäh, et olete siin, minu lehel!

Head soovides
Kirsti