Taroskoop 16-22 juuli

TAROSKOOP 16-22 JUULI

JÄÄR võib sel nädalal leida tee mõne vana kallima embusesse, aga see soov läheb tal kiiresti üle. Jäär avastab, et tegu oli ikka enesepettusega. Jäär teeb väga radikaalseid muudatusi oma elus, lõhub ära selle, mida üles ehitanud, sest ta vajab muudatusi. Jäär teeb küll tublisti tööd, aga samal ajal tegeleb ka pidevalt eneseanalüüsiga ja arutleb, et kas see töö teda ikka õnnelikuks teeb? Ta võib isegi ametit vahetada. Kokkuvõtteks on jääral tunne, et teeb kõigega lõpparve, vaatab endale otsa ja küsib “mida ma tegelikult tahan?” ning alustab justkui puhtalt lehelt.

SÕNN lahendab sel nädalal teda vaevanud probleemid ja olukorrad. Ta otsustab, et ei tee asju enam seetõttu, et teistele meeldida. Sõnn tahab nüüd ise enda elu peremees olla. Teda saadab seejuures edu. Suhtesolevad sõnnid tahavad ka kodus domineerida, on seejuures ka liialt armukadedad ja seda enda “turvalisuse” huvides. Ühesõnaga, sõnn on sel nädalal boss tööl, kodus, puhkehetkel.

KAKSIK on midagi enda sees hoidnud nii, et pole tahtnud tõele silma vaadata. Sel nädalal teeb kaksik sellele peidus hoitud saladusele lõpu. Viskab peast välja ja arvab, et nüüd on ta vaba. Hetkeks ongi, aga siis vajub jälle minevikku. Aeg oleks endale otsa vaadata ja aru saada, et mida ma tegelikult siis ikkagi tahan? Aga kas kaksik sellest üldse kunagi aru saab, tema soovid on ühel päeval nii ja teisel päeval vastupidi. Kaksikut vaevab sel nädalal tugevalt ka tema suhe.  Vahet ei ole kui palju kaaslane sel nädalal teie suhtesse panustab, kaksiku jaoks on seda ikkagi vähe! Jonnib ja käitub äärmiselt egoistlikult.

VÄHK on sel nädalal väga melanhoolne, vaatab endasse, võitleb iseendaga-talle tundub, et miski ei lähe nii, nagu tema soovib. Ikka jääb natukene puudu. Tegelikult ei ole asjad muidugi nii hullud, aga vähi jaoks on, talle tundub, et kõik ilus ja hea on jäänud minevikku. Edasisi plaane ei ole mõtet praegu teha, sest kõik tundub liiga keeruline. Isegi välja lõbutsema ei julge vähk sel nädalal minna, mine tea mis juhtuda võib! No vahel on kõigil selliseid perioode. Elage üle!

LÕVI pigistab sel nädalal iga probleemi ees silma kinni. Tema istub mõnusalt oma turvatsoonis ja ei tahagi ühtegi jama näha. Lõvi on endas väga kindel, juhib mõnuga nii oma eraelu, tööd, kui sisustab sõprade aega. Lõvil võib esineda sel nädalal terviseprobleeme, vähemalt ta ise arvab nii…no natukene petab end ka, aga siis ongi põhjus end veidi poputada. Lõvi tuju ei riku sel nädalal miski. Kui lõvil on suhe purunenud, leiab ta, et võiks ikka tagasi kokku kolida, oma helduses ja heas tujus on ta nõus kaaslasele veel ühe võimaluse kinkima.

NEITSI kõnnib justkui nööril, kardab eksida. Tal on selline soov karjääri teha, ta unistused on nii suured ja ta rühib oma suure edu poole. Neitsi tahab praegu kõigile meeldida ja olla tahetud-igas pulmas pruut ja igal matusel kadunuke.  Ta on lausa sõltuv tähelepanust, sest oma sisemuses on ta üksik ja kurb , seda ei näita ta loomulikult kellelegi välja. Hinges on tal tunne, et ta tegelikult jääbki üksi. Neitsi otsib sel nädalal hingeabi maagiast, läheb ennustaja juurde või loeb eneseabiõpikuid.  Ta tahab nii väga tegelikult, et teda hoitaks, armastataks ja et oleks hea ja turvaline, aga ta ei oska lihtsalt seda õiget teed ära tunda.

KAALUD tõdevad, et on endale ise natukene liiga palju piiranguid seadnud, seda ka tööl. Kaalud tunnevad, et tahavad mingit muutust, midagi juurde õppida või end arendada. Kuna nad ise otsuseid teha ei suuda, siis küsivad nõu inimeselt, keda usaldavad. Oma otsuseid täidevimast takistab kaalusid hirm raha pärast, aga ärge kartke, ei ole põhjust. Seltskonnas on kaalude tähemärgi esindajad sel nädalal säravad tähed, kellel mõni üritus või pidu ees, ärge jätke vahele!

SKORPIONI nädal ei alga üldse hästi. Ta näeb kõike mustades värvides, tunneb, et kõik ahistab teda ja miski siin ilmas ei soosi tema hetkeolukorda. Skorpion ei taha ega julge teha otsuseid, sest on juba ette otsustanud, et teeb nii kui nii valesti. Nii ta siis istubki rohkem omaette, tahab rahu ja õhtul haarab veiniklaasi järele. Tegelikult ei ole tal muidugi häda midagi, see kõik on kinni tema peas. Nädala teises pooles saab ta sellest aru ka, haarab jälle oma elu üle kontrolli ja liigub kindlal sammul edasi.

AMBUR on sel nädalal oma eluga väga rahul. Kõik tema ettevõtmised õnnestuvad. Ambur naudib tähelepanu ja tunnustust, tema vastu tuntakse sel nädalal eriti palju huvi. Ambur on hea kuulaja ja nõuandja ja inimesed tahavad temaga suhelda. Praegu on hea aeg loobuda ka sõltuvustest, see on tema enda jaoks küll keeruline, aga sel nädalal saadab teda edu. Olgu see suitsetamisest loobumine või dieedi alustamine, kõik läheb hästi. Ambur vaatab lootusrikkalt tulevikku, teda ootavad ees uued algused, oma tähemärgile mitteomaselt ei söösta ta pea ees tundmatusse vette,  kuulab enne maad ja see tuleb talle kasuks. Amburit ootab ees tõeline tähelend. Väga hea nädal!

KALJUKITS tahab nädala algul särada kellegi teise arvelt, teeb väikese pettuse! Saabki oma soovitud tähelepanu ja tunnustuse, aga ei naudi seda kaua, süümepiinad on kerged tulema. Juhtivatel kohtadel olevad kaljukitsed on sel nädalal eriti hoos, nende ideed kannavad ja inimesed tulevad nende ideedega hästi kaasa. Kaljukits on tõeline liider, jagab õpetussõnu, kogemusi, aitab, toetab.   Kaljukitsel on sel nädalal võimalus kohtuda kellegagi minevikust, vanad tunded võivad jälle lõkkele lüüa. Ei tasu end tagasi hoida!

VEEVALAJA jaoks on nädal täis armupiinu! Tal on hirmus vajadus võita kellegi tähelepanu, aga see “keegi” ei käitu temaga just kõige paremini. Kasutab lihtsalt natukene ära. Veevalaja ikkagi loodab. Asjatu lootus, olukord ei lähe paremaks! Sellel inimesel on keegi teine, tee silmad lahti ja vaata tõele näkku, aga seda veevalaja praegu ei suuda, tema silmad on seotud. Unistab, loodab ja petab end. Unusta ära!

KALAD on nädala algul väga eneseanalüüsi vajunud. Tunnevad, et tahaks nüüd teha mingi otsustava sammu, aga hirm hoiab tagasi. Kalad peavad langetama otsuseid ja valikuid, sõlmima lepinguid….aga nad kahtlevad ja kõhklevad. Kahevahelolek on nädala algul kaladele kõige omasem sõna. Seevastu nädala teine pool kisub kalade jaoks romantiliseks. Kalad tahavad armuda, vaatavad igatsevalt ringi! Pakuvad sõpradele välja romantikareise…oleks ainult midagi ilusat! Samas ei võta nad ise midagi selle romantika nimel ette, ootavad, et keegi teine esimese sammu astuks… ja nii see nädal möödubki.

 

Ilusat nädalat soovides

Kirsti