Kus need haritud, intelligentsed ja armastavad mehed siis on?

Vahel tundub mulle, et tänapäeval suur osa inimestest ei tahagi enam kooselu. Mugavam on olla visiitsuhtes. Sellisel puhul oled seksuaalselt rahuldatud, aga ei pea kellegi sokke pesema ega teise inimese veidraid harjumusi enda omadega klapitama. Ehk siis, saad olla päris sina ise.
Tahad siis lubad kellelgi oma voodis ööbida, kui ei taha, siis ei ole ühelgi vastassugupoole esindajal õigust end sinna siruli visata. Kõlab egoistlikult, aga mugavalt. No vot selline mulje on mul jäänud suheldes nii naiste kui meestega kes ise oma eluga toime tulevad ja teist palka hakkama saamiseks kõrvale ei vaja. Tavaliselt on neil keerulise suhte kogemus ja nad naudivad seda, et keegi enam ei keela, käse, poo ega lase.
Mida leplikum, väiksema enesekindluse ja madalama enesehinnanguga on inimene, seda paanilisemalt otsib ta kaaslast. Kui küsida, et milline see kaaslane peaks olema, saan tihti vastuse, et sellele ei ole ma mõelnud. Peaasi, et leiaks kellegigi. See on suhtumine millest ma aru ei saa. Pea endast ikka natukene lugu, naine! Enne kui kedagi üldse oma ellu kutsuma hakkad mõtle välja millised iseloomuomadused on sinu jaoks vastuvõetavad ja millised mitte.
Need naised, kes materjaalselt kindlustatud, omavad head töökohta, kellel on oma kodu, kes käivad aastas mitmel puhkusereisil, on laia silmaringiga, näevad ka superhead välja, on enesekindlad, aga soovivad ikkagi kellegagi püsisuhet-vot nendel on eriti raske. Miks? Sest nemad teavad täpselt mida nad oma kaaslaselt ootavad. Nad tahavad kõrvale võrdväärset partnerit, nad tahavad end tunda naisena MEHE kõrval. Aga selliseid mehi juba naljalt ei leia. Neid on. Muidugi on! Aga nad on abielus! Või gay’d.
Ükskõik mis pidi kaarte vaadata, no ei näe sellistele naistele just tihti kedagi kõrvale tulemas.
“Issand Jumal, sa tahad öelda, et mu seitse aastat üksindust kestab edasi?” naeris üks imekena ja tegus naine mul teispool lauda istudes.
Jah, paraku nii on. Ehk isegi ka järgnevad seitse….
Uskumatu!
“Mul ei ole ju suuri nõudmisi. Ma soovin, et mu ellu tuleks tark, intelligentne, viisakas ja armastav mees. Selline, kellega on huvitav vestelda. Kas seda on siis palju tahetud? Ja ma ei kohta selliseid mehi!” on laused, mida naised ütlevad.
Kus need vastavate isikuomadustega mehed siin Eestis siis on? Kui on…
Vihje poegade emadele: kasvatage mehi! Selliseid, nagu te järele mõeldes TEGELIKULT enda kõrvale ise tahaksite!

Heade soovidega
Kirsti