Maagia aastavahetuseks!Sel aastal vahetub kümnend ja see toimub kasvava kuu ajal.
Mida siis teha aastavahetusööl, et see järgmine aasta tuleks just selline nagu sa soovid ja tahad?
Annan sulle mõned nõuanded. Ei ole tarvis nõiavitsa, loitsuraamatut ega midagi maagilist osta-kasutada.
Esmalt võta see hetk, kus aasta on vahetusnud või kohe vahetumas ja seisa lävepakule või väravale. Nii, et saaksid justkui ühest ruumist teise astuda. Uksepakul õuest tuppa. (Värava puhul siis väravast sisse).
Seisa lävepakul või väraval ja mõtle kõige selle peale, millest tahad oma elus loobuda. Mis on olnud selles aastas või sinus endas sellist, mida sa uude aastasse kaasa ei taha võtta. Mõtle kõik need asjad justkui enda seljas olevasse seljakotti. Kui oled kõik mõtted ja tunded sinna “kotti” pannud, siis visualiseeri selgelt seda seljakotti ja kujuta ette kuidas sa võtad selle koti seljast ja jätad vanasse aastasse.


“Ma ei võta seda endaga uude aastasse kaasa, ma loobun nendest mõtetest, tunnetest, haigustest, probleemidest. Jätan nad siia aastasse maha ja astun uude aastasse parema, tublima ( mida iganes sa siis soovid, loetle ette) ja puhtamana. Olen kõikide õppetundide eest tänulik”
Siis jäta see kott maha ning astu üle lävepaku tuppa või väravast sisse. Sulge enda järel uks ja kujuta ette kuidas kõik millest soovisid loobuda jäi sinna, teisele poole.
Uue aasta algul võta paber või kaustik ja pane sinna punktidena kirja oma järgnev aasta.
Kõik peab olema oleviku vormis. “Mul on olemas…” “Ma olen…”
Kirjuta üles kõik mida uuelt aastalt endale soovid, aga just nii, et see juba on sul. Universum soove ei tunnista. Soovid jäävad soovideks. Soovida ja paluda saab kirikus.


Kui kõik kirjas, loe kirjutatu kõva häälega ette, nii, et ise ka uskuma jääd, et sul tõesti ongi see kõik olemas.
Siis pane paber või märkmik kindlasse kohta ja lase universumil toimetada.
Aasta pärast loe üle. Imestad ise ka!
Vana-aasta õhtul põleta palju küünlaid ja viirukeid, saad õhu puhtaks ja Palo Santoga võid käia üle nurgad tubades, kõik toad, lävepakud, peeglid, pildiraamid. Lihtsalt tossuta.
Ja polegi muud nõiakunsti, saad sellega ilusasti hakkama, sest kõige tugevam jõud on mõttejõud.

Ilusat aastavahetust sulle ja tulgu see uus aasta palju parem kui kõik eelmised kokku!

Heade soovidega
Kirsti