TAROSKOOP 30. detsember 2019 – 5. jaanuar 2020JÄÄR tunneb aasta viimasel nädalal, et tema vastu tuntakse küll huvi, aga kuhu see viib? Jäär kallab veini välja ja hakkab tulevikku analüüsima. Hing on tal tühi. Tahaksite, et asjad oleksid nii nagu teie soovite, kisute ikka korraliku tüli üles. Asjata, te ei võida seda lahingut. Jäär tunneb, et teda on justkui ärakasutatud ja ta kas lepib olukorraga või ajab selja sirgu, et uuele aastale puhta lehena vastu minna.

SÕNN joob juba esmaspäeval, küll tema põhjuse leiab. Sõnn on selle nädala soovija, ta mõtleb endale uueks aastaks kõikvõimalikud armastusega seotud soovid välja. Aasta viimasel päeval võib ilmuda keegi minevikust teie ellu tagasi, aga see ei meeldi teile, selle inimesega seostub vaid üks sõna-armukadedus. Uut aastat alustab sõnn eneseanalüüsiga, te otsustate, et ei tee enam halva mängu juures head nägu ja edaspidi ütlete kõigile vaid tõtt näkku.

KAKSIKUD ei tea kuidas seda aastat ära saata. Pidu te tahate, aga rahaga ei ole praegu priisata. Ärge ise pidu korraldage, tundute teistele koonrina. Aasta viimasel päeval teete plaane ja soovite, et järgnev aasta oleks teile rahaliselt palju tulutoovam, teil on siiber selle aasta rahaprobleemidest. Nii mõnegi sõbra või kolleegi jätate sellesse aastasse, päris kõikide inimestega te uuel aastal ei jätka. Kui tahate, et järgnev aasta oleks tegelikult ka parem, siis peate aasta viimastel tundidel tõepoolest kogu jamadekoorma endalt justkui maha viskama.


VÄHK on nädala algul valikute ees ja seda just suhete osas. Seksiprobleemid on teil. Miskipärast tundub, et teie tahate seda rohkem kui partner ja eneseuhkus on natukene pihta saanud. Aastavahetuse veedate koos lähemate inimestega, midagi hullu see pidu teie jaoks kaasa ei too, ka hommikul ei ole paha. Püsite joonel. Uue aasta osas mõtleb vähk muudatustest, tundub, et tahate oma suhetes tõsiseid muudatusi teha, aitab kannatamisest, nii ehk naa on see jääsein juba teie vahel. No mõelge asjad selgeks!

LÕVI kehtestab end juba nädala algu. Seda eriti kodus. Teie aasta algus tuleb selline, et aastavahetusel te end päriselt lõdvaks ei saa lasta. Kuidagi pinges olete ja võite sellega ka teiste olemise keeruliseks muuta. Võimalik, et põhjus peitub möödunud aastavahetuses, mingid minevikujamad teid igatahes häirivad. Te ei tunne end kusagil mugavalt, ikka on midagi puudu ja ka möödunud aastas oli vajakajäämisi teie jaoks. Nädala lõpus olete ka peopidur, pidevas kaitseasendis ja teiste suhtes natukene ründav, seevastu plaanite uuele aastale minna vastu suurte lootuste ja ootustega. Tehke plaane!

NEITSI puhul on nii, et suhtesolevad neitsid veedavad imelise aastavahetusnädala. Te olete oma partneriga pea kõiges üksmeelel, kõik sujub, teete koos plaane ja see nädal toob teie suhtesse midagi uut ja kauaoodatut. Vallalised neitsid tegelevad jälle eneseanalüüsiga, kardavad eksida, kardavad teiste eksimusi. Püüate justkui mööda niiti kõndida. Nii mõnigi vallaline neitsi pöördub ekskallima poole, aga teie viga seisneb selles, et te tahate inimesi muuta, on teie arvamus ja vale arvamus, ei jää see ekskallim sellega rahule. Aasta esimestel päevadel otsustate elada teisiti ja teete kohe jälle kellelegi haiget, sest sõidate temast justkui üle.


KAALUD otsustavad kõik jamad jätta lõppevasse aastasse, tahate uuel aastal keskenduda enda soovidele ja vajadustele. Tunnete end selles üpris kindlalt. Hoiatus: aasta viimasel õhtul olge ettevaatlik ilutulestiku ja lõikamiste-lõhkumistega (puude lõhkumine), need tegevused võivad teid haiglavoodisse viia. Las teised teevad. Uue aasta esimestel päevadel ärge plaane tehke ega uusi asju ette võtke, ei ole õige aeg. Nädala lõpp toob toreda koosviibimise, nii mõnedki kaalud veedavad väga romantilise nädalalõpu, vallalised armuvad ja see suhe ei ole lühiajaline.

SKORPION on nädala algul laisk, parema meelega lebaks diivanil ja loeks midagi. Aga see loetav materjal peab pakkuma mingeid uusi teadmisi. Niisama skorpion aega surnuks ei löö. Hästi palju otsite praegu toitu oma hingele, nii mõnigi võib tunda huvi meditatsiooni või vaimse maailma suhtes. Miskipärast see aga mõttest kaugemale ei jõua, aasta viimasel päeval peate vist ikka tööd tegema, südametunnistus piinab ja uuele aastale tahate vastu minna puhta lehena, ei vea selle aasta tegemisi kaasa. Aasta esimestel päevadel võite saada kohe kas tööpakkumise või palutakse teil kedagi kusagil asendada. Kahevahel olete, võimalik, et kasutate hädavalet.

AMBUR saab nädala algul suhete osas arveid kaarida. Keegi minevikust ilmub tema ellu ja hakkab jõuliselt lahkama vanu asju, see võib isegi inetuke kiskuda. Õnneks on aburil oskus sellistest olukordadest võitjana välja tulla, ta ei võta selliseid olukordi lihtsalt tõsiselt. Aasta viimastel päevadel teete tööd, tunnete end mõnusalt mugavustsoonis ja vajate enda ümber lapsi. Uue aasta esimesed päevad võivad amburile tuua kohe uusi pakkumisi ja alguseid, te olete aga praegu nii mugav, et võite kõik pakkumised kas natukene edasi lükata või loobute neist üldse. Uue aasta algul tegeleb ambur oma koduga, kas muudate midagi, pürgite parema poole, igatahes teete kõik oma kodu heaks ja seda saadab edu.


KALJUKITS suudab nädala algul öelda “ei” kõigele mis takistab tal puhkamist. Te vajate head seltskonda ja seda, et ei peaks ise asju korraldama. Puhata tahate. Suhetes on kaljukits kõhklev. Vallalisel kaljukitsel on mitu rauda tules, aga ükski ei tundu õige olevat. Kõik on kuidagi salapärane ja teile tundub, et seksist olete teie rohkem huvitatud kui kaaslane. Ärge muretsege, see tunne läheb üle, teil kaob lihtsalt ka huvi. Suhtes kaljukits tunneb, et tema panustab suhtesse rohkem tundeid kui kaaslane. Unustage see mõtlemine, mõelge eelkõige endale ja tehke nii, et endal hea on. Selle tundega uude aastasse mingegi.

VEEVALAJA on nädala algul kuidagi poolenisti kohal, poolenisti pidevalt mujal. Nii palju kohustusi, nii palju jamasid. Teile tundub, et kõik on teie kaelas, kodune olukord kisub püsisuhtes inimestel natukene riiakaks. Teie tahate mugavalt aastavahetust nautida, aga justkui ei saa, kohustusi surutakse pidevalt peale. Veevalaja istub ja mõtleb minevikule, igatseb mingit lihtsust ja rahu, natukene nagu tahate vanu aegu tagasi. Uuele aastale läheb veevalaja vastu kolme sooviga: tahaks hingerahu, põnevust ja rahalist kindlustatust. Jääte ootele!

KALAD õpivad nädala algul midagi uut, seda läheb neil uuel aastal vaja. Enne aastavahetust on kaladel tarvis tegeleda pereprobleemidega, te justkui peaksite ise ohjad haarama, aga te ei taha seda teha. Asi võib olla rahas ja ebavõrdses panuses. Teil on kaks valikut, aga te kallate parem veini klaasi ja lükkate oma valiku tegemise edasi. Suhetes on kalad praegu kuidagi tõrjuvad, tahaks pidevalt seksi, aga ei taha ise see algataja olla ja üldse võiks teine rohkem pingutada. Aasta vahetuse veedate lõbusalt, teete tulevikuplaane ja otsustate, et oma elu ja valikute üle otsustate ainult teie ise. Uuelt aastalt ootate probleemidest vabanemist ja selgust.

Kõike ilusat soovides
Kirsti