TAROSKOOP 23.-29. detsemberJÄÄR alustab jõulunädalat justkui lahingust väljumisega. Te olete väsinud ja tüdinenud. Suhetes tabab teid sel nädalal midagi sellist, mida te ei oleks osanud oodatagi, see paneb teid veidikene klammerduma. Tööl sõlmite kokkuleppeid ja teete karjääri. Nädala keskel tunnete ise, et käite kellelegi pinda, lahendate olukorra nii, nagu see oleks meeldiv pindakäimine. Jäärasid tõmbab praegu noorte inimeste poole ja jäärad tahavad üle kõige perekonda ja perekondlikult aega veeta.

SÕNN peab nädala algul olema ettevaatlik terariistadega, kipute näppu lõikama, samuti võib oodata teid ees operatsioon või hambaarstivisiit. Tunnete end natuke puurilinnuna. Jõuluõhtu toob sõnnile armastust, see annab teile kindluse ja eneseusu. Olge siis suures kirehoos ettevaatlik, et selga paigast ei tõmba! Kokkuleppeid sel nädalal sõlmida ei tasu, toimub möödarääkimine ja teised ei pea kokkuleppest kinni. Nädala lõpus lõpetab sõnn kõik pooleliolevad asjad ja naudib töövõite.

KAKSIKUD peavad jõulunädala algul kohe nii paljude asjade eest vastutama, tööl on otsused teie teha ja teiste motiveerimine jääb ka teie õlule. Armusuhetes annate tühje lubadusi, te ei suuda neid pidada. Rahalises mõttes peate olema julgem, liiga arglikult võtate riske, lõhkuge piire ja mõelge laiemalt. Kipute kõndima mööda joont ja kardate eksida. Nädala lõpus on kaksikud romantilised, põletavad küünlaid ja veedavad aega armastades.


VÄHK alustab jõulunädalat romantiliselt. Teie armastus on justkui maagiline, panustate mõlemad. Mis vähile muret teeb on tema rahaline seis ja turvatunne tööl. Peaksite alustama justkui uute asjadega, aga teil ei ole tahtmist ega jõudu, teile tundub, et teid kasutatakse lihtsalt ära ja suunatakse kogu koormus teie õlgadele. Nädala lõpus peaksite asjad selgeks rääkima, võtke mask maha ja laduge kõik välja.

LÕVI läheb jõuludele vastu uhke tundega. Vajate kiitust ja seda te ka saate. Jõulude ajal on lõvi väga perekeskne, kuulab vanavanemaid, suunab ja õpetab lapsi, on kodus musterkaaslane ja vajab hubasust ning romantikat. Poe ostate küünaldest tühjaks! Suhetes on lõvi salapärane, õrritate ja mängite. Suhtes lõvi võib saada abieluettepaneku, igal juhul tunnete, et olete koos õige inimesega. Ilus nädal.

NEITSI väljub justkui suurest murepilvest, ees paistab natukene selgem periood, aga juba järgmisel hetkel tunnete, et teid oleks justkui needus tabanud, miski vaevab ja painab ja ei lase elada. Neitsi usub kedagi, kes talle lihtlabaselt valetab ja oma juttu tõepähe serveerib. Nädala keskel peab neitsi enda vastu aus olema ja karmilt peeglisse vaatama, võtate aja maha ja mõtlete asjade üle. Neitsi vajab praegu loodust, rahu ja vaikust, sest peale seda nädalat läheb eriti kiireks.


KAALUD on jõulunädala algul salapärased ja omas maailmas. Teete plaane ja teate, et üllatus on suurem kui seda aimata ei oska. Päris sajaprotsendiliselt te oma salaplaane varjata ei suuda, aga peaaegu. Nädala keskel veedate aega seksides ja soovides. Kõik muu jätaks tahaplaanile, teid tabab selline armastuse- ja romantikalaine, et hoia ainult kinni. Mida oma ellu soovite, see sõnastage praegu selgelt ja arusaadavalt, nii lähevad teie soovid ruttu täide!

SKORPION tahaks praegu olla omaette ja mitte kellegagi suhelda. Kallaks veini klaasi ja naudiks rahu ja vaikust, sest te olete end ületöötanud ja see annab tervise kaudu tunda. Nii mõnigi skorpion tahab teha kannapöörde, alustada puhtaltr lehelt. Jõulud veedate rahulikult, tahate olla kodus ja looduses. Peale jõule tuleb aga hakata kohe otsuseid vastu võtma, juhiseid jagama ja uute asjadega algust tegema. Nädala lõpus peate oma teadmisi täiendama, läheb tarvis.

AMBUR teeb jõulunädala esimesel päeval kõvasti tööd ja rajab teed tulevikule. Eesootav tundub päris lilleline. Pühad veedate koos perega ja teete plaane. See nädal toob amburile nii palju uusi võimalusi ja pakkumisi, et tunnete kuidas raha voolab teie poole ja võite oma saavutuste üle uhkust tunda. Nädala lõpus olete valikute ees, kas puhata või rabeleda. Ambur valib puhkuse ja asjad sujuvad justkui iseenesest. Keegi minevikust ilmub jälle teie ellu ja sedapuhku meeldivamalt kui varem.


KALJUKITS alustab nädalat mugavustsoonis lebotades. Võtate kõike mõnuga ja lihtsalt, tunnete end enesekindla ja rahulikuna, saate olla päris teie ise, ei pea kellegi ees midagi tõestama. Nädala keskel tunnete, et olete oma tööga jäänud justkui üksi, aga see teid ei heiduta, nokitsete vaikselt edasi. Karjääriosas olete justkui ootel, analüüsite ja mõtlete, pingutada või puhata? Valite puhkuse, küll aasta algul jõuab jälle rabeleda.

VEEVALAJA on natukene hädas. Tegemisi on liiga palju ja perekond on ka kõik ootused temale pannud. Tunne, et rebitakse katki teid ja te ei tea millises suunas joosta tuleb. Nädala keskel saate korraks oma mugavustsooni istuda, aga siishakkavad nõudmised jälle pihta. Nädala lõpp toob kokkulepete sõlmimisi ja teatud mõttes hingerahu, olete nende kokkulepetega päri. Hoidke oma tervist, nädala lõpus kipute sellele liiga tegema.

KALAD ootavad, et see tempo ja hirmus piitsutamine saaks läbi. Teil on tunne, et ei ole aega hingata ka. Jõuludel kipuvad kalad tõde ütlema ja nautima seda päris endaks olemist. Rahaga teevad kalad endale sel nädalal liiga, hoidke tagasi, ärge end vaeseks kulutage. Tööl teevad kalad otsuseid, kokkuvõtteid ja pülaane uueks alguseks. Nädala lõpus tõmbute endasse, et istuda ja omaette rahulikult hingata. Segane nädal.

Ilusat nädalat soovides
Kirsti