TAROSKOOP 16.-22. detsemberJÄÄR tunneb nii tööl kui suhetes, et tal on raske teisi usaldada, ikka see tunne, et ainult ise teete kõike õigesti. Te olete sel nädalal kõiges algataja rollis, uued mõtted ja ideed. Ka suhetes tuleb algatus praegu just teilt, see võib tunduda teile endale kuidagi tüütuna, aga nii on. Raha armastab teid nädala lõpus, siis olete ka piisavalt enesekindel ja kui on soov palka juurde saada või karjääri teha-võtke see reedel teemaks!

SÕNN alustab nädalat enese sundimisega. Midagi sai teie jaoks just läbi ja kõigest on natukene kõrini ka. Nii mõnelgi sõnnil on muide depressioonioht või juba sügav depressioon. Tegutsege! Passima ei tohi jääda. Nädal on teil nii kiire, et on tunne, et istuda ei jõua ja magada ei saa. Kogu aeg on vaja veel midagi teha! Nädala lõpus on sõnn nii väsinud, et vajab vaid vaikust, rahu ja küünlavalgust. Keegi võiks pai ka teha.

KAKSIKUD, see nädal ei ole teile. Tunnete end nagu puuris, kõik on valesti, tervis ei ole ka hea ja kõik tööd-tegemised viskaks üldse nurka. Samas võtate end kokku ja lõpetate ikka mingid tüütud kohustused ära. Hetkeks tekib tunne, et täitsa tore on olla, aga siis kukuvad väsitavad kohustused jälle kaela. Teil on tunne, et te peate üksi kõigega hakkama saama. Nädala lõpus ei taha kedagi näha-saaks omaette vaikselt olla.


VÄHK teeb väga palju asju teiste pärast, nüüd saab ta hetke ka enda jaoks. Vähid tegelevad sel nädalal oma tervisega, midagi piinab teid juba pikemat aega, võtke nüüd ja otsige lahendusi. Leiate ka. Teil on sel nädalal rohkem vaba aega ja kõige paremini tunnete end laste seltskonnas. Nädala lõpus kipute jälle mingit salapäramaski kandma ja muljet avaldama. Võimalik, et armute, hoidke silmad lahti!

LÕVI vaevleb nädala algul kahtluste küüsis, ise olete enda kõige suurem vaenlane. Nädala keskpaik toob uued algused, tahate olla perfektne, seate eesmärke ja unistate suurelt. Kui plaanite reisile minna, siis see ei õnnestu, midagi tuleb vahele. Olge ettevaatlik ka teravate asjadega, teil on oht end vigastada. Nädala lõpus on lõvi märksõnaks õppimine, te kas õpetate kedagi või õpite ise, aga tunnete end mõlemal puhul hästi.

NEITSI on selle nädala ahastaja. Teile tundub, et te olete midagi nässu keeranud ja mida te siis teete, joote! Kõik tundub kuidagi kauge ja kättesaamatu, tahaks tuge ja abi. Suhetes olete kogu aeg kahevahel-tahan suhet, ei taha suhet. Nädala keskpaigas mõtlete jälle oma tulevikule ja tunnete, et need kahtlused ja kõhklused on teid juba väsitanud. Te kõnnite ainult mööda joont, teil on triip maas ja te ei astu sammugi kõrvale. Väsitav! Olge tervisega ettevaatlik, teid võib tabada üleväsimus.


KAALUD kaaluvad sel nädalal täiega. Nädala algul on nad veendunud, et lõpetavad kas suhte või töö. Peale seda mõtet tundub elu kohe ilusam, Järgmisel hetkel on teil täiesti vastupidised mõtted peas. No ei jõua te otsusele. Suhetes on probleemiks armukadedus. Teil on tunne, et muud seal enam polegi, aga nädala lõpus tabab teid selline kirehoog ja see toob kõik ilusad tunded tagasi. Armastust täis nädalavahetus!

SKORPION vaevleb armupiinades. Teete nagu, et kõik on ok, aga tegelikult ei ole. Armukadedus möllab teis ja näete pilti justkui pahupidi. Kõik on kuidagi valesti. Nädala keskel suudate keskenduda muule ka, Hakkate tegelema millegi uuega, või avastate midagi enda jaoks-igatahes tuleb see teile kasuks, aga ei ole pikaajaline, ise loobute või tüdinete. Nädala lõpus lõpetab skorpion midagi enda jaoks lõplikult. Jätab seljataha. Võimalik, et saate selle eest ka preemia või tunnustuse.

AMBUR alustab nädalat kohe suhetega. Keegi tuleb aktiivselt jälle teie ellu tagasi, teie suhtute sellesse väga umbusaldavalt. Mida vähem loodate ja ootate, seda parem. Igatahes on teil koos lihtne ja lõbus. Nädala keskel tunnete, et raha voolab teie poole nagu jõgi, ei peagi väga midagi tegema. Nädala teises pooles on teie nädala alguse suhe hoopis teises faasis, te ei näe sellel üldse mõtet ega vajadust, aga see-eest nädala lõpus tegeleb ambur ainult armastusega. Nädalalõpu suhe viib teid püsisuhteni! Olge valmis!


KALJUKITS mõtleb sel nädalal palju laste saamisest. Te ei suuda otsustada kas jaa või ei. Teine teema on suhe, tundub, et läheb paremaks, aga miskipärast on kusagil sees ikka kahtluseuss. Ka uute suhete puhul tunneb kaljukits sel nädalal just nii. Nädala teises pooles peate end hoidma ja poputama, kipute endale liiga tegema ja ise end energiast tühjaks jooksutama. Võtke kergemalt.

VEEVALAJA on nädala algul üks ja nädala lõpus teine inimene. Nädala algul teeb ta tulevikuplaane, mõtleb armastusest, filosofeerib abielu ja lasteteemadel. Kõik seostub tulevikuga. Kõik on nii ilus. Seevastu nädala lõpus on ta kui ümbervahetatud, kogu see teema käib talle närvidele ja nii mõnigi veevalaja lõpetab oma kooselu sootuks ja seda suure pauguga. Põhjus see, et ta ei leia end selles suhtes enam üles. Kõik tundub ahistav. Veevalajad võivad sel nädalal mõelda operatsioonile, millegipärast tuleb teile selline kaart.

KALAD üritavad sel nädalal kellegi mõttemaailma muuta ja seda just suhete osas. Tahate kellegi teise asemele astuda. Kalad vajavad tunnustust, tähelepanu ja head sõna. Tööl ootab teid kokkulepete sõlmimine ja otsuste tegemine. Kipute koonerdama ja võite sellega inimesi eemale peletada. Te olete natukene kiuslik ses osas. Nii mõnedki kalad mõtlevad sel nädalal abielust, kuidagi mõjub see kuuseis teile nii. Nädala lõpus olge ettevaatlik, eriti pidudel.

Ilusat nädalat soovides
Kirsti