Maagia jaaniööks.Jaaniööst on küll miskipärast saanud suur simmanite pidu ja nii palju inimesi ei ole vist kunagi kainestusmajas kui peale jaaniööd, aga ma loodan, et leidub ka neid, kes seda pööriööd natukene teisiti soovivad tähistada. Ilma suure trallita. Enne jaanipäeva kirjutatakse ja räägitakse ikka sellest, et milliseid lillekimpe siduda, et oma tulevast unes näeksid ja millise allika veega nägu pesta, et igavesti nooreks jääda.

Kui sa ei ole ka simmaniinimene vaid tähistad jaaniööd teisiti, siis mõned soovitused annan ikka. Mehi mul siin jagamiseks ei ole ja noorendavat salvi ei utsita segama, aga ise enda elu paremaks seadma võin sind õpetada küll.


Kui su ümber suurt tralli ja möllu ei ole, võta mõnusalt see öine aeg elava tulega. Leia endale märkmik ( mida ilusam, seda parem ) ja pane seal tule ääres kirja punktidena see, millisena sa oma elu ette kujutad. Oma soovides ja unistustes. Kirjuta oleviku vormis, nagu see kõik oleks tõsi. Kes ikka meest soovib, siis Jumala eest, võib ka meest soovida, aga siis kirjutage sellest mehest nii, nagu ta juba oleks olemas. Kirjelda teda, tema huumorimeelt, alkotarbimist, lastearmastust, hellust, õrnust ja töökust. On ta rikas või vaene, pikk või lühike. Tark või rumal. Teadmistega või niisama kehkenpüks. Liiderdaja või truu kaaslane. Käib teatris või istub ainult garaažis. Pane kõik täpselt kirja, puuduv tegur mängib alati rolli :)))

Peaasi, et kõik kirjapandu on olevikus. Kui soovid uut tööd, kirjuta, et oled tänulik selle uue töö eest, et see meeldib sulle ja on tasuv. Kui soovid titat, siis kirjuta, et oled õnnelik, et sul on laps. On ta poiss või tüdruk, kirjuta kindlasti, et ta on tubli ja terve ja areneb ilusasti. Ta on õnnelik inimene.


Kui kõik soovitu kirjas, loe kirjapandu valju häälega endale ja tulele ette, nii, et ise ka usud seda. Pane kaustik ilusasti sellisesse kohta, kus tal mõnus su soove täita ja luba Universumil enda eluga toimetada.

Tule abil saad loobuda ka negatiivsest oma elus. Pane paberile kirja ja viska lõkkesse. Või kujuta kõike häirivat ja liigset enda elus füüsilises vormis ette. Keera see kokku palliks või heinapuhmakaks ja viska tulle. Võid kujutada ka liiva või tuhana, siis puista laia kaarega lõkkesse. Vaata kuidas põleb! Täna õppetundide eest ja lase need emotsioonid ja tunded endas vabaks.

Tulel on võimas ja puhastav jõud, lase tal end aidata. Ja millal siis veel kui ikka jaaniööl.

Soovin sulle mõnusat maagilist ööd ja ilusaid hetki elava tule seltsis.

Kirsti