TAROSKOOP 1.-7. juuli.JÄÄR on praegu kõige vaimse ja maagilise lummuses. Nädala algul huvitub ta psühholoogiast, tahab lahata inimsuhteid ja on valmis ka uuteks õpinguteks. Jäär teeb suuri plaane, valib neist olulisemad välja ja sööstab pea ees kõigele uuele ja põnevale vastu. Sel nädalal pöörduvad minu poole just jäärad, et loeksin neile kaarte armastuse teemadel, et mis siis ikkagi edasi saab?

SÕNN on natukene segaduses, ta avastab nädala algul, et on kulutanud enda energiat natukene tühja. Sõnn otsustab oma illusioonidest loobuda. Nädala keskel kohtab ta üht šarmantset, hea jutuga, tarka noort meest. See mees mõjub sõnnile väga inspireerivalt. Sel nädalal kirjutavad mulle ka sõnninaised, et ma vaataks kas neil on selle mehega ühine tulevik või ei. Suhtes sõnn ei tea praegu üldse kas pühenduda perekonnale või eneseteostusele. Täielik segadus.

KAKSIKUD loovad suhetes illusioone, eriti need kaksikud, kellel värske suhe. No nii tahaks, et see on see päris, aga kusagilt ilmub keegi, kes on ikka parem. Vaesed kaksikud ei suuda üldse valida. Nii nad siis hüppavad kord ühele, kord teisele poole. Sel nädalal tuleb kaksikutel end üldse palju jagada, nii töö kui kodu nõuavad maksimumtähelepanu.


VÄHK tahaks nii puhata, aga no ei ole veel võimalik. Tuleb end kokku võtta ja kõik jõuvarud tegemistesse suunata. Nii mõnigi vähk tahab minna õppima, pabistab ja palub Jumalat, et konkurentsis mitte kõige lollim paista. Miks te endast nii halvasti arvate? Minge ikka sirge seljaga. Suhetes tahavad vähid praegu olla kättesaamatud ja neile on oluline olla tähelepanu keskpunktis.

LÕVI on praegu domineeriv. Kui tema sõna peale ei jää ja talle alt üles ei vaadata, keerab selja ja ajab üksi oma asju. Lõvi võib praegu nii mõnegi inimesega suhted lõpetada. Lõvid tahavad vaheldust. Nad võivad vahetada tööd, võivad pidada kolimisplaane või sõita ootamatult reisile. Teiste arvamus ei loe neile midagi, nad ei kuule ega näe kedagi peale enda. Lõvi tunneb, et kõik ahistab teda, kõik on koormav. Andke midagi uut, midagi romantilist, midagi tundmatut ja ärge käige närvidele!

NEITSI vajab praegu üksindust ja küünlavalgust. Tööl ja sõpradega on ta näiliselt küll lõbus, aga see on petlik. Neitsi kannab maski. Ta tunneb, et midagi on nii valesti, aga ei suuda seda ka kuidagi enda jaoks mõtestada. Perekonnaga ta sel nädalal suhelda ei taha, nemad tahavad liiga palju vastuseid, aga neitsil neid ei ole. Suhtes neitsid teevad kõike automaatselt, aga see “kõik on ok” on petlik. Neitsi tunneb end praegu lihtsalt üksiku ja õnnetuna, enesehaletsus, mis muud.


KAALUD on masenduses. Süüdistavad end ja tunnevad, et kõik teised süüdistavad neid ka. Nad on kogu aeg kaitsepositsioonis. Tegelikult on neil hirm, et äkki keegi ei märka seda ja ei tule nende tuju parandama. Neil on praegu väga toetust ja head sõna vaja. Vallalised kaalud võivad sel nädalal kõik vastassooesindajad eemale tõrjuda, kohe teravalt ütlevad. Nädala lõpus läheb nende tuju paremaks, elage üle.

SKORPION on sel nädala alguses natukene kinnine ja endassetõmbunud, aga mõtleb iga viie minuti järel seksist. Ta ei tea kas peaks olema väljakutsuv ja flirtiv või hoopis hästi salapärane? Skorpion vajab praegu tähelepanu. Nädala lõpus soovib ta olla igas pulmas pruut ja igal matusel kadunuke. Kõik peavad teda märkama ja tema juttu takkakiitma. Skorpion võib kohata kedagi minevikust ja see elustab tema hinges vana armastuse. Aga skorpion pettub, asjad ei olegi nii ilusad ja roosilised nagu vanasti ja lahkumineku põhjus tuleb jälle esile.

AMBUR on kirglik, aga valikute ees. Vallalisel amburil on jälle kaks valikut, ei tema oska valida. Tema naudib tähelepanu sajaga ja üritab oma salasuhteid varjata. Tal on ikka nii, et mida rohkem, seda uhkem. Suhtes amburid võivad vasakule vaadata. On oht. Amburit kutsutakse sel nädalal igale poole, kõik tahavad temast midagi. Tööl teeb ambur kaugeleulatuvaid plaane, ta panustab enda energiat rahaliste aukude katmisse ja alustab uute ettevõtmistega.


KALJUKITS on suhetes kuidagi ootel. Vaatab mis juhtuma hakkab, ei sekku, kuulab. Kaljukits vajab praegu turvatunnet ja oma mulli. Suhtes kaljukits tunneb, et tema kaaslane on temaga natukene kehvasti käitunud, vähemalt kaljukitse enda arvates. Ei paku seda mulli. Tööl seevastu on ta pidurdamatu, tal ei ole praegu ühtegi takistust ees. Vallalised kaljukitsed ärge praegu suhteid looma hakake, need ei jää püsima. Te tüdinete ise kohe ära.

VEEVALAJAL on tööl uued ideed ja uued algused, need on talle nagu värske tuuleõhk, ta vajab neid. Veevalaja leiab jälle oma sihi, ta oli selle juba kaotanud. Seevastu eraeluliselt on tema enda sees nii palju võitlusi, ta ei tule nendega muudmoodi toime, kui joob end lihtsalt täis. Suhtes veevalaja ei tea kas peaks pingutama rohkem tööl või kodus ja see ongi tema konflikt. Vallalised veevalajad panustavad tööle, aga samas tahaks eraelu ka-no ei jagu kõigeks aega!

KALAD alustavad nädalat küll masendavalt. Korraldavad mingi suure jama, tulevad sealt puhtalt välja ja siis langevad masendusse. Nad ei tea kas nad tahavad olla üksi või peaks olema inimeste keskel. Nad valivad siiski viimase variandi ja on sel nädalal igal peol kohal, veiniklaas pidevalt käes. Nii on mõnus ja lõbus, aga kodus tuleb jälle ahastus peale. Minge psühholoogi juurde või leidke keegi, kellega te päriselt rääkida saate. Teil on lihtsalt suur segadus hinges!

Ilusat nädalat soovides
Kirsti