Mida räägib pr. Astroloog juuli kuu kohta?03.07 on meil täiskuu Kaljukitses.
Kaljukits on kaine mõistusega, soosib ametlikke kohtumisi, ärilisi läbirääkimisi ning eesmärkide püstitamist ja vastutust. Kellel on nüüd vaja mingid otsused vastu võtta, siis praegu on õige aeg. Suudate olla realist.
Täiskuu on alati natuke salapärasem ja nüüd 03.juulil teeb ka Päike ühe imelilusa aspekti Jupiteriga, mis toob kaasa uusi võimalusi, uusi algatusi. Jõudu, tahet ning energiat on küllaldaselt, et leida uued lahendused ka erinevatele probleemidele.
Veenus kipub samal ajal kosja minema Marsile ja oh seda möllu mis nüüd võib tulla. Seksuaalsus on haripunktis ja terve ilm on südamekesi täis nagu Valentinipäeval. Nautige siis seda aega kuni 10 juulini!
Marss aga kiire poiss kihutab alates 10. juulist kuueks nädalaks järgmiste vallutuste järele läbi Neitsi. See on aeg parandada kõiki oma elu valdkondi. Sobivad remontimine, kolimine, ehitamine, aga ka jõusaalis treenimine. Marss on sportlik poiss ja nüüd kõik atleetlike mehi eelisatavd naised- jõusaali! Õnn võib seal kangi taga naeratada!
Üldse on hea aeg täiustada oma armuelu. Kui te jõusaali minna ei viitsi, siis sööma ju peab ikka. Nüüd tasub eriti just hommikusööki kohvikusse sööma minna, sest töörügajast Marss Neitsis on õhtuks nii väsinud, et ei siis ta enam välja jaksa minna. Seega, kes hommikuti kohvikus käib, võib ka komistada oma eluarmastuse otsa! Ja kui te nii kui nii kohvi joote, miks siis mitte teha seda juba koos teistega väljas. Igatahes on rohkem võimalusi kui kodus istudes.
Üks suur muutus tuleb nüüd seoses Kuusõlmedega. Need liiguvad nüüd Jäär/Kaalud teljele täpsemalt kuupäeval 17.07 ja jäävad meid mõjutama ja meie eludes korda looma kuni 2025. aasta jaanuarini.
See on aeg, kus võite loobuda nendest, kes ainult võtavad, mitte ei anna. Nüüd on aeg leida iseennast üles ja õppida enda eest seisma. Absoluutselt ei ole enam vajadust kõigile meeldida. On aeg saada iseseisvaks ja proovida uusi asju. Tuleb kasutada oma kaasasündinud andeid ja liikuda uute võimaluste poole. Põhjasõlme valisteja on Marss- tegutseja, ehitaja, rind ees läbi raskuste purjetaja!
See kuidas aga karmalised kuusõlmed ja muud planeedid just sind konkreetselt puudutavad, saad teada kui tellid oma sünnikaardi. Kui lisad sinna juurde märksõna * Jäära/Kaalude telg, lisan ka selle mõjutuse sulle magustoiduna kaasa. Minu email ikka funlineservice@gmail.com
22. juuli läheb Veenus, ilu ja armastuse planeet, Lõvis retrograadi kuueks nädalaks. Kui arvasite juba, et teie jaoks on armastus nagu paat siledal merel, siis võta näpust, retrograad hakkab seda paati nüüd natuke kõigutama. Et partnerile ikka välja näidata, et temast hoolitakse võiks nüüd läbi käia oma armastatuga need kohad, kus kohtusite ja mis teie jaoks kunagi olulised olid. See aitab teie suhet toita ja paremaks muuta.
Nüüd võivad ka vanad kallimad välja ilmuda ja teie merd seal loksutada. On hea aeg mõelda kas need, kes seal minevikus nüüd on, on seal ka põhjusega või sai tookord ennatlikke järeldusi tehtud. Viimasel juhul tasub asjad sirgeks rääkida ja nüüd targemana uuesti proovida. Igatahes lootust on!
Merkuur kihutab ka nüüd edasi Vähi märki ja püsib seal kuni juuli keskpaigani. Vähk tekitab emotsioone, Merkuur tahab suhelda, seega nüüd võiks tunded mõistuse üle võtta. Sellel ajal on inimeste intuitsioon tugevam, aga ka rohkem mõjutatud kas siis lapsepõlvekogemustest või oma juurtest. Raskem on oma vanadest mõttemustritest ja hoiakutest loobuda .Üldse kodused tegemised ja perega suhtlemised tulevad rohkem teemaks. Katsuge mitte üle reageerida siis kui teile midagi ei sobi, sest see Vähk on kaunis vesine tegelane, emotsioonid võivad plahvatada tuliste- ja õhumärkide jaoks kohas, kus nad seda üldse ei osanud ette näha. Eriti tasub tähelepanelik olla 10. juuli paiku, siis teeb Merkuur Pluutoga ka väheke äkilisema kontakti. Samas võib see kõik ka õhu puhtaks lüüa nagu peale äikest, kus peale leitsakut on kergem hingata.
Kui see kõik tundub Sulle huvitav ja tahad teada kuidas Pluuto ja Veenus ja kõik teised toredad planeedid just Sinu elu mõjutavad ja määravad, siis koostan Sulle sünnikaardi.
Selleks võta ühendust FUNLINESERVICE@GMAIL.COM
Ilusat suve!