Sidrunivesi.

Ma ei ole tavaliselt kõikvõimalike trendidega kaasajooksik, aga kuna Synlab kutsus mind mõni aeg tagasi külla ja tegi mulle kõikvõimalikud uuringud, ning nendest selgus, et mul oli organismis vähe rauda ja d-vitamiini, siis hakkasin mõtlema oma keha vitamiinivajadusele.

Esmalt ostsin kokku kõikvõimalikke vitamiine tablettidena. Siis rääkis üks hea tuttav, et kui tahad head näonahka, joo igapäevaselt sidrunivett. Kui tahad veel paremat enesetunnet, osta mahlapress ja pressi sellerivarrest mahl välja.

Siis soovitas üks sõber mulle Sipelgapuukoort. Ostsin. Tarbin.

Mahlapressi ostsin ka. Sellerivarre kõrval jahvatab mu mahlapress nüüd väsimatult apelsine, laime, porgandeid, õunu, greipe…

Mul ei ole olnud näonahaga probleeme, aga kuna ma nägin päikest viimati möödunud suvel ja solaariumisse minekuks napib aega, siis tundus mulle igal hommikul, et nahavärv on tuhm ja kreemita palju tahad, seda sisemist sära mu nahas ei ole.

Tunnistan, et ma olen olnud tõesti korralik. Pea terve kuu joongi igal hommikul ja õhtul sidrunivett ja ahmin kõrvale nii värskelt pressitud mahla kui oma purgivitamiine. Selle tulemusel olen ma enesele märkamatult hakanud tarbima väga-väga vähe kohvi ja kadunud on vaenlane-magusaisu. Ja õhtuti ei tule “Troonide mängu” vaadates enam veiniisu ka peale, pressin sidruni klaasi ja ongi juba hea.

Ja see toimib! Uskumatu, aga tõsi. Kui ikka end korraliku vitamiinipommiga regulaarselt pommitada, siis on tulemus tõesti silmale nähtav. Kellel kevadväsimus kallal või sama “tuhmi naha” tunne peal, soovitan. Proovige, aga olge järjepidev, muidu pole abi.

Ilusat kevadet soovides

Kirsti

Foto: Laura Strandberg / Naistelehe Nipiraamat