TAROSKOOP 15.-21. aprill

JÄÄR on väsinud, null energiat. Kõik väsitab. Unustage nüüd teised, mõelge natukene enda peale! Suhetes tunneb jäär, et keegi teeb talle lähenemiskatseid, mitte, et see jäära huvitaks, aga miskipärast hoiab ta ka ise sellest võimalusest kinni. Nädala lõpus rebitakse jäära jälle igas suunas, kuulake targemate nõu, ärge andke kõigile ja kõigele näppu!

SÕNN on igas asendis praegu kaitsepositsioonis. Kogu aeg tunneb, et peab enda eest seisma. Saage üle! Sõnni ootab nädala keskel mingi üritus ja seal tabab sõnni tõeline armukadedushoog, ta võib lausa ebasündsalt käituda. Siis saab aga ise oma probleemist üle ja otsustab eluga edasi minna, mitte enam eksida. No teisisõnu püüab leida vaid õigeid kaaslasi, aga…ei tule välja. Ikka satub mõni tilk tõrva teie meepotti!

KAKSIKUD on võtnud enda kanda suure vastutusekoorma ja nüüd ägavad selle all. Püüavad korraldada läbirääkimisi, et seda koormat natukene kergendada, aga keegi ei taha vedu võtta. Kaksikud tunnevad, et ei tule kahjuks kõigega toime. Mõned uued algused on ikka päris valed otsused. Kuulake teisi ka, te pole ainutargad!

VÄHK tunneb, et raha on, aga kõik muu on tema elus nagu peale vulkaanipurset. Oma kaaslane on kuidagi eemaolev, ega vähk ise ka väga lembetuulel pole. Töö ahistab, kõik kohustused on tema kaelas, keegi nillib ka tema kohta siin elus ja ülemus on lihtsalt siga! Vähk annaks praegu alla, pageks üksikule saarele. 

LÕVI joob juba nädala alguses veini, põhjuseks perekondlikud suhted. Kõik on kuidagi ootel. Võtke nüüd ise härjal sarvist kinni, näidake ise hoolivust välja ja asjad hakkavad sujuma. Ärge oodake, et teised alhust teevad. Lahendage oma probleemid, te olete ju loomade kuningas! Nädala lõpp toob uudiseid, mis tekitavad lõvis kahjuks hirmu.

NEITSI tahab nii väga kellegi eest hoolitseda ja tal tuleb see ka hästi välja, sest ta lihtsalt on hea inimene. Sel nädalal on teil kõige suhtes nii palju illusioone, roosad prillid on ees! Neitsi teeb tööl algust millegi uuega, võimalik, et läheb uude kohta või saab ametikõrgendust või siis hakkab uuendusi looma. Suhetes teete aga praegu valesid valikuid. Ärge olge oma hirmudes kinni, tehke silmad lahti!

KAALUD sel nädalal enne seitse korda mõtlevad, alles siis ütlevad. Eriti puudutab see perekondlikke suhteid. Teid rünnatakse kuidagi ootamatult, lahenduse otsimise asemel langete masendusse ja süüdistate end. Kuidagi kokku kukub see kodune elu sel nädalal. Nädala lõpus tärkab teis aga mingi lootus, vähemalt näete jälle asjadel mõtet ja üritate oma elu jalule upitada. 

SKORPION tunneb, et ta peab kõiges kontrolli enda kätte haarama, aga miskipärast ei julge seda valjult öelda. Laseb asjadel rappa minna ka siis, kui teab väljapääsu. Olge sel nädalal ettevaatlik rahaga, eriti suurte summadega! Midagi läheb teil just rahaga nihu. Armastus ei ole sel nädalal üldse teemaks, te otsite mingit hingerahu. Nii mõnigi skorpion sukeldub esoteerikamaailma, ikka hingerahu eesmärgil. 

AMBUR lahendab nädala algul probleeme, nii suhete osas kui ka tööl. Oma tervisele teete sel nädalal kõvasti liiga, vaadake, et midagi tõsist ette ei tule. Ambur on kõigest kuidagi tüdinenud praegu, ta tunneb, et on liiga palju endast andnud ja tahaks nüüd hoopis ise midagi saada. Ambur on end unarusse jätnud. Nädala lõpus on ta kodune, naudib küünlavalgust ja head veini, aga samal ajal peab ka karjääriplaane. 

KALJUKITS on sel nädalal ise enda vaenlane. Ta kohe otsib põhjuseid, et ahastada. Istub masenduses ja näeb kõiges kolli. Millelgi pole justkui tulevikku, ükski asi ei edene, kõik läheb samas suunas ja see suund on ju väga halb. Enesepiitsutajad olete sel nädalal, päris õudne! Lõpetage ära!

VEEVALAJA naudib oma raha ja head elu. Ta ei viitsi üldse kohustustega tegeleda, andke aga mugavust ja naudinguid. Kohustused tunduvad erakordselt vastikud ja veevalaja surub neid teiste kanda. Siis hakkab taevas tema jaoks juba selgemaks muutuma. Veevalaja ellu tuleb sel nädalal keegi inimen minevikust ja veevalaja otsib temaga tihedamat kontakti. Ärge tüütuks muutuge!

KALAD on sel nädalal pereinimesed. Lapsed ja nende asjade korraldamine võtab suurema osa ajast. Kaladel on nii palju soove, no soovige! Nad on oma tuleviku kuidagi ootele pannud ja ootavad mingit müstilist lahendust. Sel nädalal kirjutavad mulle raudselt kalad ja tahavad, et ma neile kaarte loeks, no kirjutage! Vaatame siis teid huvitava tuleviku üle.