TAROSKOOP 22.-28. aprill

JÄÄR on sel nädalal mõnusalt oma mugavustsoonis, veidike kinnine, veidike oma maailmas. Samas, kui on tarvis midagi teha, haarab ohjad. Jäär ei ole kaasalohiseja, tema on siiski karja juht. Suhetes on lood samad. Vallalised jäärad lausa tõmbuvad vastassoo poole, saadavad välja ahvatlevaid signaale-jääe mõtlebki sel nädalal rohkem suhetest. Just siis, kui tundub, et nüüd teeb jäär otsuse, ilmub tema ellu keegi minevikust ja jäär on jälle natukene segaduses. Aga see ei takista teda suhtevallas möllamast!

SÕNN on kevadiselt armastuselainel. Vallalist sõnni tõmbab keelatud suhe, ta püüab küll end sellest eemal hoida ja olla ontlik ja korralik, mitte libastuda, aga asjata. Ei suuda te kiusatusele vastu panna. Sõnn kohe tahab kellegi eest hoolitseda, no miks see peab siis nii keeruline olema? Nädala keskel istub sõnn kodus, põletab küünlaid ja analüüsib oma elu, siis sööstab lahingusse. Esmane võidujoovastus muutub pettumuseks, aga siis hakkavad asjad sõnni jaoks sujuma! Andke kuuma! Ja muide…raha armastab teid sel nädalal!

KAKSIKUD ei taha praegu oma ellu muddatusi, kõik peaks just nii edasi minema. Suhtes kaksikud, kellel on kodus voodielu unarusse jäänud, tahaks seda nüüd kuidagi elavdada. Aga samas…mugav on ka, lükkate seda hoovõttu edasi. Miks? Rahaga on kaksikutel jama, raha neil ei ole ja see hirmutab kaksikuid, sel nädalal kirjutate just teie mulle ja tahate, et ma vaataksin teie rahalist seisu! No broneerige siis aeg!

VÄHK peab sel nädalal sisemisi võitlusi. Talle tundub, et suhtes jääb midagi vajaka ja äkki on ta üldse vales suhtes. Nii mõnigi vähk otsustab sel nädalal oma suhte lõpetada. Ja muide, see teeb neid õnnelikuks! Tööl on ka piirid ees, no ei edene asjad. Õnneks ei jää vähk nurka norutama vaid otsib ikka lahendusi. Kuulake rohkem enda sisetunnet, mitte teiste targutamist!

LÕVI ootavad ees uued algused, isegi siis, kui teete kellelegi haiget või ei käitu te just kõige ausamalt. Enda mugavuse ja heaolu nimel olete praegu nõus ka teistest ülerullima. Tööl on teie algatustel jumet, iga uus ettevõtmine õnnestub, ainult rahaga on teil kehvasti. Lõvi kirjutab mulle ka, küsib kaarte ja põhjuseks just töö ja raha!

NEITSI võib saada sel nädalal kurva teate, see puudutab tema perekonda. Üldse on see nädal neitsile perekeskne. Neitsi tahab olla koos oma emaga, teda tõmbab sel nädalal vanemate naiste poole. Head uudised puudutavad aga neitsi enda tegemisi, tänu teie enda oskustele ja kahe jalaga maas olemisele, ootab teid mingi uus algus ja see tõotab tulla edukas.

KAALUD jagunevad kaheks, vallalised kaalud on kuidagi üksi ja süüdistavad end selles, neil on teatud sorti energia ülejäägid ja nad ei tea kuhu neid ülejääke suunata. Suhtes kaalud istuvad aga mugavustsoonis ja leiavad sealt tee välja vaid läbi oma töö. Suhtes kaaludel on vähemalt raha osas sel nädalal õnne!

SKORPION on tõrjuv ja torssis. Talle tundub, et tema teeb kõike teistest rohkem, kõik elavad tema seljas ja upitavad end tema najal. Skorpion tahab karjääriredelil tõusta, aga ikka on keegi tema teel risti ees. Unustage see jonn ja tegelege sel nädalal asjadega, mis pakuvad midagi teie hingele. Minge teatrisse, kinno või joogasse. Unustage see kemplemine ja vaidlemine!

AMBUR on praegu väga haavatav, ise on ta selle üle eriti õnnetu. Tegelege asjadega mis kuuluvad teie maailma, ärge hakake uusi asju uudistama, praegu pole õige aeg. Nädala keskel avab ambur juba veinipudeli ja ahastab. Naised, üks noor mees vajab praegu teie tuge, aga teid ajab see närvi, miks keegi teile oma tuge ei paku. Amburi jaoks on kõik sel nädalal valesti. Kõik tahavad midagi, aga keegi ei paku vastu midagi. Ja raha võiks ka rohkem olla!

KALJUKITS mõtleb sel nädalal karjäärile. Ta läheneb kõigele jõuliselt nagu tank. Pidurdamatu. Üle laipade. Ainult enda eesmärk on tähtis, kaljukits võib isegi ebaausaid võtteid kasutada. Ka kaljukitsed pöörduvad sel nädalal minu poole sooviga, et ma neile personaalselt kaarte loeks, teid huvitavad peresuhted, miskipärast olete te oma pere osas kaitsepositsioonil. Kelle eest te kaitsete end?

VEEVALAJA mõtleb töös vaid enda hüvedele, ta keskendub praegu kõiges kasumile. Armastuse osas on veevalaja analüüsiv, tema armastus tärkab rohkem siis, kui on soe ja romantiline. Praegu peab veel natukene ootama. See-eest mitte nii eredat armastuseleeki kütab ta põletava kirega, kirge veevalajal sel nädalal jagub. Aga ka suhetes peab tema olema see juht, tema ei ole kaasalohiseja.

KALAD peavad sel nädalal millestki loobuma. Suhtes kalad, kes veidi liiderdanud, peavad valima kodu ja seksi vahel. Kalad valivad alati perekonna. Vallalised kalad on ise nagu kalal, viska aga õng välja ja kalakesed kohe konksu otsas. Naudite seda nädalat täiega. Palju uusi võimalusi, haarake vaid härjal sarvist. Ainus, mis teile muret valmistab, on raha. Ise olete süüdi.

Imelist nädalat soovides

Kirsti