Sümbolid, kaardid, ruunid…Inimesed on erinevad, ühed lähevad läbi elu ainult mõistuse, loogika ja teaduslikult tõestatavaga, teised näevad, tunnevad ja tajuvad maailma ka natukene teisiti. Mina kuulun nende teiste hulka.
Teeme nii, et ei hakka kumbagi inimtüüpi maha tegema, ma lihtsalt tahaks tähelepanu juhtida…
Paar aastat tagasi nägin kuidas üks krossipoiss pani kiivri pähe ja kiivril oli joonistatud kaartide kombinatsioon. Loomulikult ei ütle see nendele kes kaarte ei loe midagi, lihtsalt ägedad “potid”, aga kaardikombinatsioon oli lihtne ja konkreetne: “Surm”.
Ei mingit muud võimalikku tõlgendust.
Kes kurat tuleb sellise asja peale? Juhuslikult. Ja maalib selle lapse krossi KIIVRILE?
Muidugi ütlesin seda poisi emale. Poiss sai uue kiivri.
Tänapäeva maailmas on popp tatoveerida kehale ruune ja kõikvõimalikke iidseid tarkuse-kaitsesümboleid. Need omavad aga erinevaid tähendusi. Oleneb jällegi kumba pidi nad on. See on üks võimas tarkus nende jaoks, kes teavad ja oskavad. Aga kui oled juba sümboli enda juurde lubanud, toimib see ka siis, kui sa ise sellesse ei usu. Seega, küsige ikka alati järele. Googeldades seda vastust muide ei saa. Netis liigub igasugu jama.
Sama on kaartidega.
Muide, poti äss allapoole suunaga on kaardipaki kõige halvem/kurjem kaart…Sedapidi ei kasuta seda kaarti ka kasiinod (seal majas ollakse selle teemaga kursis, tean).
Lihtsalt…sellest vaatenurgast…

Kirsti