Astroloog lubab: põnevaid asju hakkab juhtuma!Täna, 19.05 on Kuu loomine Sõnnis ja õnneks koos sellega ka kõige hullem periood alates päikesevarjutusest, mis sai alguse 20.04 ja kuuvarjutusest, mis järgnes 05.05, möödas.
Kelle isiklikke planeete üks nendest varjutustest siiski lähedalt puudutas, siis kahjuks nendel tuleb veel kuni oktoobrini vastu pidada, kuid siiski kõige hullem on juba suure tõenäosusega juhtunud ja nüüd tuleb tagajärgedega tegeleda. Öeldakse, et midagi ei juhtu põhjuseta ja ju siis oli seda raputust vaja, et puhtalt lehelt edasi saaks minna.
Räägiks aga seekord rõõmsamatest asjadest! Kuu loomine täna toimub mõnusas rahulikus ja maises Sõnnis. Nüüd on aeg raha ja armastust endale soovida! Täna teele saadetud soovid, toovad kindlasti hingelise rahulolu.
Kuu Sõnnis paneb tegutsema ja hingega asja kallale asuma. Nüüd alustatut ei jäeta pooleli ja keskendutakse enda heaolule. Praegu on võimalik enda ellu tõmmata rikkust, ilu ja elumõnusid.
Nautige head toitu, mõnusat veini ja sõprade seltskonda, praegune kuu seis soosib kõike, mis hingele pai teeb.
Lisaks liikus ka võimaluste ja laienduste planeet Jupiter 16.05 Sõnni sodiaagimärki ja jääb sinna aastaks pidama. Nüüd on aeg viia lõpuni need tohutud ideed, mis uljas Jäär püstitas. Jupiter Sõnnis armastab luksust ja rahu ja poputab ennast igal võimalikul moel. Vahel võib see poputamine liialdusteni viia. Ärge siis juveelipoes päris hulluks minge, võtke ikka mõistusega! Samuti kiputakse liialdama söögi ja joogiga. Kui korrapäraselt trenni teha ja ennast liigutada, siis on võimalik muidugi kõige hullem ära hoida ja keskkoht võib isegi püsima jääda praegustesse kaalunubritesse.Kuidas Jupiter igaühele isiklikult mõjub, seda saab aga vaadata juba sünnikaardist!
Ära unusta, et kõik mida Jupiter teeb, teeb ta sinu heaks. Kui sa näiteks aga oled lahutamas oma kooselu ja tundub, et hetkel on väga raske või on mõni muu probleem, mis tundub maailma lõpuna, siis Jupiter annab sulle hiljem mõistmise, et see toimus ainult sellepärast, et hiljem saaksid paremad inimesed või asjad su ellu tulla. Usu, nii on!Üks tore uudis veel. Ka sportlik ja pealehakkamist täis Marss vahetab sodiaagimärki ja liigub uhkesse Lõvisse 20.mail.
Marss Lõvis on väga äge seis. See annab energiat ja tahtejõudu. Ollakse oma tahtes kindel ja usutakse oma edusse. Mõnikord kaasneb sellega kerge teatraalsus, aga las olla, see teeb elu huvitavamaks. On tulemas tuliseid armulugusid, aga ka kirglikke draamasid, just mis suhteid puudutab. Marss Lõvis on selline armukade tüüp. Ise võib, aga teisele ei tahaks lubada. Petatakse pisut enam, sest no kui ikka teine mees või naine tähelepanu rohkem pöörab, siis mis sa teed, tõmbab kohe sinna patu poole.
Olge seega ettevaatlikud, kes oma suhteid rikkuda ei taha, sest Lõvi on uhke loom, ega ta väga andeks ei taha anda kui ta au riivatud saab.
Tore on muidugi selle seisu juures see, et inimesed on palju enesekindlamad, aga kahjuks ka hulljulgemad. Sõitke ikka auto või mootorrattaga lubatud kiirusel ja püüdke ekstreemsusi vältida, liiklus pole see koht kus ennast tõestada!
Parem pange oma energia remontimisele, ehitamisele, sportimisele aga ka näiteks avalikule esinemisele. Kõik sellised teemad sobivad hästi.
Armuge, rõõmustage ja nautige elu. Praegu on imeline aeg kõige uuega kaasa minna! Planeedid soosivad edu!
Kui soovid isiklikku sünnikaarti või astroloogilist aastaprognoosi, siis kirjuta funlineservice@gmail.com