Tähelepanu astroloogiahuvilised, midagi taas teile!Seekordne noorkuu hakkab looma ennast 18. juunil Kaksikute märgis. See on positiivne, rõõmus, uudishimulik aeg. Inimesed tahavad rohkem suhelda, liikuda. Kaksikud on õhumärk ja nagu märgile kohane, siis ongi õhus muutusi, uudiseid ja klatši!Ärge päris kõike tõsiselt võtke, mis teile praegu kaunil suveõhtul kõrva sosistatakse, aga eks see tuju tõstab sellest hoolimata, mis sest, et kõik pole päris kuld, mis suust õhinal välja tuleb.
Juttu ja lobisemist on palju, aga inimesed on ka pealiskaudsemad. Igal juhul on õhus palju toredaid ideid, ja mõtteid ja lõbus saab ka kindlasti olema.
Aeg on hetkel probleemid korra unustada ja lihtsalt hetke nautida!
17 juunil alustab Saturn oma tagurpidist liikumist Kalades. Teeb ta seda kuni 04 novembrini. Saturn toob nüüd tagasi teemad, mis jäid veel pooleli enne 2023 aasta märtsi. Saturn on selline tõsine, asjalik ja konkreetne planeet. Ta manitseb, õpetab ja kutsub korrale. Kuna Kalade märk on spirituaalne, unistav, selline natuke jalad maast lahti ebamaine tegelane, siis Saturni retrograadis võib inimestel tekkida vajadus üle vaadata ona vaimsed tõekspidamised ja väärtused. Korrigeeerida oma unistusi ja võtta vastutus oma elu üle. Tuleb üks tõsine eneseparanduse periood, kus haavad saavad uuesti lahti kistud, et siis peale retrograadi lõppu uut perioodi juba värske lootusega alustada.
Palju tuleb selle aja sees tegeleda oma vaimse poolega. Nö inventuuri teha iseendas. Psühholoogid ja maagid ja astroloogid saavad nüüd tööd kindlasti juurde. Eneseparandajad hakkavad hordidega saabuma! Aga siin on ka väike “aga“. Klassikaline psühholoogia ei lähe kuidagi kokku müstilise ja erilise Kaladega. Seega kerge kiiksuga tervendajad muutuvad hinnalisemaks.
On aeg kuulata oma südant ja alateadvust. Mida Sa päriselt tahad? Kas oeld õnnelik või elad oma elu vastavalt normidele ja teiste ootustele. Võid ju ennast petta, aga Saturn näeb su läbi ja sunnib sind esialgu ebamugavasse olukorda, et saaksid paraneda. Olge valmis , et teid kistakse tükkideks ja hakatakse uuesti kokku lappima. Kuid see on kõik ainult enda heaks. Küll sellest hiljem aru saab.23.06 -lõkkeõhtul on Kuu Lõvis. See toob esile välise külje. Esinemist, bravuuristemist ja dramaatilsust saab jaaniõhtusse omajagu ja see sobib ju peomeeleoluga hästi kokku. Nalja ja etendusi pakuvad nii mõnedki tegelased. Igasugused ettevõtmised lähevad suure hooga käima. See kõik on väga tore, aga 24.06 liigub Kuu üle Neitsi tähemärki. Nüüd võib selline asi juhtuda, et esines , mis see lõvi esines- öösel tuleb tal aga oma bravuurikuse eest nii mõnegi solvatud tegelasega suhteid klaarima hakata. Seetõttu, ärge lõkke ääres liialt teravmeelitsege, võite lisaks teiste õhtu rikkumisele ka endale mälestuseks mõnelt tulisemalt tähemärgilt väikese vopsu vastu kukalt saada.
Samal ajal teeb Merkuur, suhtlemise ja kommunikatsiooni planeet natuke pingelisi aspekte Neptuuniga.See võib tähendada seda, et inimeste arusaamine teineteisest võib erineda. Samuti kontrollige, et šašlõkki ostes raha õigesti tagasi saate. Inimesed on natuke hajameelsemad ja pisut petuhimulisemad, mis puudutab just raha ja ka näiteks napsuse peaga äriplaani arutamist.
Aga tore on muidugi see, et Veenus teeb endiselt Marsiga ilusaid aspekte. Kirejumalad on koos Amori nooltega kohal. Inimesed löövad ennast üles, õhus on armastust, mõnusat suhtlemist, flirti ja toredaid sõpradega koosviibimisi. Aga kui muidugi vanasse seltskonda ilmub mõni uus kaunitar või atleetlik Adonis, võib juhtuda ka seda, et kellelgi hakkavad silmist südameksed välja purskama ja kui see juhtub oma ammuse partneri juuresolekul, võib muidugi probleeme tekkida. Olge siis ikka mõistlikud ja ärge selle ühe õhtu või suveromansi pärast oma pikaaegset suhet ohustage.
Liikluses endiselt ettevaatust! Napsuse peaga rooli ei istu, muidu võib ootamatult halvasti see olukord teie jaoks lõppeda. Te ei taha ju terve suvi ühistranspordiga sõita, sest auto vajab parandust?
Ilusaid saabuvaid pühi kõigile ja armastust ja kirge ka!
Kui soovid aga teada, mis konkreetselt Sinu elu puudutab, kirjuta mulle, vaatame Su sünnikaardi üle ja saad enda kohta palju targemaks ja oskad võib olla hinnata hiljem ennast oluliselt rohkem!
FUNLINESERVICE@GMAIL.COM