TAROSKOOP 1.-7. 0ktoober.

JÄÄR tunneb algaval nädalal kahetisi tundeid. Tööl on tal kõik nii nagu peab, aga jäära häirivad teised inimesed. See häirimine paneb teda oma töös kahtlema. Elage üle, läheb mööda. Järgmisel nädalal on see juba unustatud teema. Armastuses tunneb jäär, et peab oma asju kellegagi arutama ja see keegi ei ole tema partner. Pigem keegi, kes oskab suhetes nõu anda. Jääral on nii suur igatsus sellise tõelise perekonnatunde järele, ta tahaks nii hoolitseda ja armastada, aga no ei suju need asjad praegu. Muu elu surub peale ja argimured ei lase romantikat ligi. Nädala lõpus tundub jäärale, et kogu maailm ründab teda. No ega jäär ise ka selle olukorra parandamiseks midagi tee, annab aga põhjuseid juurde. Muutke oma suhtumist ja taktikat, muutub ka maailm.

SÕNN ahmib endasse uusi teadmisi, tema omadest jääb talle hetkel väheks ja see piirab teda. Sõnn on otsustanud, et tuleb ikka kõrgemale ja kaugemale jõuda. Ta kuulab kõiki, kes tunduvad talle temast targemad. Ärge sellega nüüd liiale minge, lõpuks olete lihtsalt võõraid mõtteid täis. Armastuses on sõnnil kiusatus, no kohe tõmbab kellegi keelatu poole, sõnnil on patumõtted peas. Ta ei ole praegu üldse usaldusväärne partner. Temale ei piisa lihtsalt praegu ühest kindlast ja teada-tuntud kaaslasest. Midagi ei ole teha. Nagu teadmisi, nii januneb sõnn ka tundmatuid põnevaid uusi algusi. Seda nii voodis kui tööl. Paraku peab ta ikka ootel olema, ei kuku kohe kõik need algused sülle.

KAKSIKUD vaatavad oma suguvõsa ja enda permustreid, midagi on sel pildil nende jaoks valesti. Pilt ei ole selline, nagu kaksikute unistustes. Sel nädalal üritavad nad seda pilti kõvasti parandada. Pingutavad kõigest väest. Kaksikud janunevad kodusoojuse järele, aga kuna neil on ka teine pool, siis see kisub ikka kodust välja. Nii nad siis siplevad, kitsekesed kahe heinakuhja vahel. Rahalises mõttes on hea nädal. Kui tööl enda teadmistest vajaka jääb, küsige julgelt nõu ja abi, muidu istute ja raiskate oma aega ja ega te üksi pusides kaugele ei jõua. Tööl olete praegu pigem meeskonnamängija. Nädala lõpus peaks kaksik suhetest eemale hoidma. Muutute natukene salvavaks, iga partneri küsimus tekitab ahistava tunde, teie vabadust piirava tunde.

VÄHK on kaaslasena sel nädalal väga toetav ja abivalmis. Hoolib nii enda, kui teiste heaolust ja edust. Tema ideed ja mõtted on lennukad, ta suudab igast olukorrast võiitjana välja tulla ja on ka ise endaga rahul. Vähil võib tekkida sel nädalal soov osta mõni reis või panustada kuhugi suurem summa. Ärge tehke. See ei ole hea mõte, mitte sel nädalal! Pärast istute ja kitkute juukseid, praegu võtke raha vastu, mitte ärge andke välja. Nädala teises pooles tunneb vähk, et tööd on liiga palju, see ahistab teda. Mõistliku inimesena võtab ta aja maha, tõmbab stepsli seinast ja naudib head seltskonda kõige sinna juurde kuuluvaga. No kõll, vähid!

LÕVI on nii armastuse lainel kui üldse olla saab. Ta tunneb, et on kohanud perfektset inimest, aga ta ei ole üldse kindel, et see inimene tema suhtes sama tunneb. Lõvi vaevleb oma puuris ja ei saa aru, et miks see kõik just temaga juhtub? Tema südame vallutaja justkui ei sobitu tema perepildile, aga sobitub lõvi südamesse. Lõvi võib oma suures armumises lukustada end koju ja vaevelda seal oma armupiinades, kellelegi rääkida ka ei julge. Oma töödes on lõvi igati silmapaistev, muidugi ootab ta ka tunnustust ja kiitust, vastasel korral hakkab endas kahtlema. Nädala teises pooles on lõvil nii palju kohustusi, et tal pole aega kellegagi suheldagi. Sõbrad pannakse ooterežiimile, lõvi tegutseb . No selle nädala “kõige rohkem seksist mõtleja”-tiitel kuulub raudselt lõvile. Nii on.

NEITSI peab sel nädalal olema eriti hoolas oma raha ja kõikide muude tähtsate asjadega. Teda võidakse petta või kaotab ta ise midagi olulist ära. Neitsil tuleb sel nädalal väga palju uusi teadmisi ja oskusi vastu võtta, ta vajab neid oma töös. Kohati tekitab see temas masendust. “Ise olen end sellesse olukorda pannud!” mõtleb neitsi ja rügab edasi. Tegelikult on ka tema võimetel kusagil piirid ja praeguses olukorras võiks natukene hoogu maha ka võtta. Korrakski. Aga ei, piitsutab end ikka edasi. Rahalises mõttes hea aeg, neitsi sissetulekud kasvavad jõudsalt ja tegelikult kosutab see teadmine tema hinge ning toidab ka tema ego. Armastuseks ei ole neitsil praegu aega, on paar armukadedushetke, aga need on kiirelt mööduvad. Tähelepanu jagub vaid inimesele, kes on neitsi elus juba pikalt olnud, uued tutvused väsitavad teda ja ei kipu praegu midagi pakkuma.

KAALUD tunnevad end sel nädalal oluliselt paremini kui eelneval. Nädala algus on täis armastust, kaalud janunevad romantika järele, neile tundub, et peale eriti kiireid ja tormilisi aegu on nad selle ilusa ja hea auga välja teeninud. Nad teavad täpselt mida tahavad ja millest unistavad. Tööl saab mingi oluline asi valmis või läbi. Mingi etapi lõpp. Nädala teises pooles lõpetavad kaalud ka vanu pooleliolevaid asju, on need suhted või tööd. Nädalalõpp toob aga nädala algusele sootuks vastakad tunded. Nüüd tunnevad kaalud ( eriti mehed), et nad on väga minev kaup. Täpselt ei teagi uhu suunda joosta, tühja see romantika ja truudus, peaasi, et turul nõudlust on. Nad jumaldavad seda tähelepanu mis neile osaks saab.

SKORPION on ka nädala algul lootusrikas. Tundub, et tuleb lihtne ja tore nädal, aga juba järgmisel hetkel arvab ta, et see kerge ja lihtne ei ole üldse õige asi. Nii kaugele ei purjeta! Skorpion on segaduses, kas lasta liugu või hakata rügama ja rabama. Samas on ta natukene väsinud ja energiat on ka vähe, aga samas ideid ja veenmisoskust jagub küllaga. Suhetes on skorpionil illusioon, talle tundub, et on leidnud kellegi, kes vastabki tema nõuetele. Tõelise armastuse. Vale! Õige pea selgub, et tegelikult on pilt hoopis teine. Skorpion oli lihtsalt pimedusega löödud. See polnud armastus, see oli iha. Skorpion muidugi ei heitu, tema jätkab oma vallutusi, ikka armastust otsides. Ta tõesti väga vajab seda praegu, et maailma eest peitu pugeda.

AMBUR on sel nädalal parim kuulaja ja nõuandja. Seda kasutatakse muidugi täiega ära. Amburid on end selle sügisega töödega nii ülekoormanud, aga ega nad ei oska ka “ei “ öelda. Andke ikka veel kohustusi! Ambur võtab tagataskust uue energiapatarei ja uhab täiskäigul edasi. Keegi annab amburile sel nädalal märku oma kiindumusest tema suhtes. Ambur ei oska selle teadmisega esmalt suurt peale hakata, kohmetub ja ehmatub. Ei tea kas joosta minema või mitte. Tal tekib hirm tuleviku ees. Ambur võib selle armuavalduse isegi esmalt tagasi lükata, aga jõuab ikka lõpuks selle juurde tagasi. Lubab romantikat, lubab armumist ja seda vajab ambur praegu tõesti, sest lõvi järel “seksi peale mõtlemises” teine koht kuulub just amburile.

KALJUKITS vaevleb hingepiinades. Süüdistab end. Talle tundub, et tema suhted ei ole üldse sellised nagu tema tahaks. Ikka selgub mingil ajal, et see pole üldse see inimene kelleks kaljukits oma ihaldusobjekti pidas. Nädala keskel tundub kaljukitsele, et kõik on ikka korras, asjatu erutus. Kaljukits veedab sel nädalal suhteliselt palju aega kodus. Hoidke oma tervist, ise teete endale liiga. Külmetate end, teete liiga palju trenni või siis ronite viiruste pessa. Tööl on kaljukits püüdlik, aga talle tundub, et tema panus on küll suurem kui vastu saadav tasu.

VEEVALAJA teeb sel nädalal kõike ikka ainult kiituse saamise eesmärgil. Ta januneb tunnustuse järele. Suhetes jääb ta salapäraseks, talle tundub, et nii on võimalik tuua ellu värskust ja uudsust. Paraku kukub nädala keskel kogu eraelu jälle vanadesse tuttavatesse rööbastesse. Veevalajal ei jagu kannatust oma põnevat mängu edasi mängida, argielu surub peale. Lõvi ja amburi järel on ta kolmas “seksiihaleja” sel nädalal. No kohe on see teema kogu aeg peas, mis teha. Tühja see salapära, veevalaja võib oma soovid ka otse lagedale tuua. Nädala lõpus ei viitsi veevalaja ühestki kohustusest midagi kuulda, ta tahab mõnusalt puhata või siis aktiivselt aega veeta. Peaasi, et keegi temalt midagi ei oota ja talle tüütuid kohustusi kaela ei veereta!

KALAD on justkui uuesti sündinud. Nad näevad kõike uues valguses. Nad hindavad inimesi, kes nendega kõrvuti ühes suunas sammuvad, nad teevad tulevikuplaane, nad oleks nagu mingist unest ärganud. Kõik mis enne tundus tüütu kohustus, on äkki meeldiv võimalus. Kalad vajavad samuti praegu tohutult armastust ja lähedust ja raju seksi. Nad peavad saama need läbielatud pinged ka füüsiliselt endast välja. Kaladele tundub, et nüüd saab kõik ainult paremuse poole liikuda. Kalade kõrval on hetkel justkui kaitseinglid, kõik nende mõtted realiseeruvad, nad võivad vabalt jalad lauale panna ja veiniklaasi täis kallata. Cheers!

Ilusat nädalat soovides,

Kirsti