TAROSKOOP 1.-7. aprill.

JÄÄR on väsinud. Aga põhjus lihtne, ta teeb nii mitut asja korraga, jäär januneb nii hullult tunnustuse järele, aga nii paraku seda tunnustust ei tule. Võtke natukene turvalisemaks seda oma tegevusvaldkonda. Ärge rapsige. Nädala lõpus avastab aga jäär, et ta tahab istuda rahulikult kodus ja mõelda enda tulevikust. Ta ei tea täpselt mida ta tulevikult ootab, aga teab, et kardab teha vigu. 

SÕNN on selle nädala teine ahastaja. Miski on teda juba pikalt vaevanud ja piinanud. Sõnn otsustab sellega lõpu teha. Juba tundubki, et elu läheb ilusamaks, aga siis tuleb tagasilöök. Suhetes tabab sõnni metsik armukadedusenool. Teie kaaslane ei suuda taluda teie iseseisvust ja oh imet, sõnn annab alla ja suunab oma tähelepanu kaaslase upitamisele. Nädala lõpus tahab aga sõnn jälle särada, tal on energia ülejäägid ja sõnn kukub möllama. Sellest möllust võivad sündida uued ideed ja algused. 

KAKSIKUD mõtlevad mida nad siis oma elult soovivad ja ootavad. Nad tahavad, et asjad saaksid selgemaks. Nad tahavad kirge, nii töös kui eraelus. Nädala keskel tabab kaksikuid armukadedus, aga nad kasutavad seda kavalalt. Toetavad ja tunnustavad oma kaaslast. Nädala lõpus tahavad kaksikud oma teadmisi täiendada. 

VÄHK on sel nädalal kõige suhtes kartlik ja ootel. Ta tunneb, et peaks arvestama rohkem enda vajadustega, aga ei julge. Ta soovib oma ellu uusi alguseid, aga kardab pettuda. Vähk ei usalda sel nädalal kedagi ega midagi, talle tundub, et iga rõõmsa näo taga peitub koletis. Pole hullu, läheb üle. Mees-vähid kipuvad sel nädalal olema liiderlikud, pärast kahetsevad… Naissoost vähid mõjuvad oma hirmudega aga väga kütkestavalt. 

LÕVI tunneb kellegi suhtes nii tugevat tõmmet, et kirg lööb silme eest mustaks. Lõvi asub tegutsema. Kõik sujubki, aga miskipärast peab lõvi oma vallutust salajas hoidma ja tunneb seetõttu, et tema tunnetest ei hoolita. See paneb lõvi üksi kodus ahastama. Ärge põdege, salasuhted on põnevad!

NEITSI tahab midagi, aga ta ei tea mida. Neitsi tunneb, et peab enda elus midagi muutma, aga mida? See ajab neitsi jooma. Ta on justkui ootel, et midagi juhtuks. Nädala lõpus ta enam oodata ei viitsi, siis sööstab ta pea ees tegudele, oma energiat kulutama. Neitsi otsib mõnusat seltskonda, endale sobivaid inimesi, kelle seltsis tunneb ta end mugavalt ja turvaliselt. Rohkem pole hetkel õnneks vajagi. 

KAALUD alustavad nädalat romantiliselt, aga järgmisel hetkel on nad kõige romantikakaugemad inimesed. Siis ei tohi neilt enam tundepuhanguid oodata, nad võtavad seda rünnakuna. Nädala keskel on nad töised ja enda huvide eest võitlevad. Neil on siht silme ees ja sel teel ei tohi neid segada. 

SKORPION on selgelt endale kõigega liiga teinud. Depressioonioht on teil. Võtke nüüd kohe aeg maha, ostke soojamaareis, nautige armastust ja otsige seiklusi. Töö ja peod ei ole praegu teie teema, te lähete nendega liiale ja siis on eluisu otsas. Ainult meeldivad ja mõnusad inimesed-tegevused. Muu on teile keelatud!

AMBUR tahab sel nädalal teha rohkem, kui jõuab. No pinguta palju tahad, ei jõua kõike valmis. Mida teeb ambur selle teadmisega? Lööb käega ja avab veinipudeli. Tühja kah, tema end rebestama ei hakka. Sel nädalal lõpetab ambur teda vaevanud teema inimesega, kes on amburi suhtes vaenulik. Nädala lõpus tunneb ta end maailmavalitsejana ja väga seksika maailmavalitsejana. Olge ettevaatlik, te kukute salasuhtesse, sest teie ahvatlustele ei suuda keegi praegu “ei” öelda. Ise olete muidugi rahul!

KALJUKITSE ootab hea nädal. Tal on nii suur õppimishimu, et suures tuhinas õpib eriti ebaolulisi asju. Ta tunneb, et on kütkestav, ta tunneb, et suudab olla hoolitsev ja toetav, ta on kirglik. Kaljukits teeb kõike sel nädalal kirega. Eriti tõmbab teda praegu looduse ja logelemise poole-kirglikult. 

VEEVALAJA on nädala algul särav ja võtab igas seltskonnas juhtpositsiooni. Samuti alustab ta nädalat väikese veiniga, ta tunneb, et tema elu on nagu üks suur ilus seiklus. Ta ümber on talle sobivad inimesed, tal on teotahet ja tema ideed võtavad kuju. Nädala teises pooles aga lõpetab veevalaja kas mõne suhte või mõne töö, sest see ei ole talle enam oluline. Veevalaja võib isegi natukene inetult käituda, aga ta seab enda vajadused esiplaanile. 

KALAD on natukene pettunud. Suhetes ja rahas. Samas tunnevad nad, et on liiga nõudlikud, aga ega nad järeleandmisi ka ei tee. Ka kalad hakkavad juba nädala algul jooma, põhjuseks suhted. Kalade hinges on mingi usaldamatuseuss. Nädala lõpuks on see aga unustatud, siis on jälle pidu ja kõik tore ja ilus. Kalasid tõmbab praegu loodusesse ja puhata tahavad nad ka.