TAROSKOOP 8.-14. aprill

JÄÄR on kuidagi ooteasendis, ta justkui ootab, et kummalt poolt nüüd mõni pauk tuleb? Jäär on natukene isepäine, tegelikult peaks ta kuulama “vanemate ja targemate” nõu, siis ei peaks neid pauke ootama. Midagi saab jääral sel nädalal läbi ja ta võib võtta aja maha ning keskenduda uuele algusele, aga jäär võitleb ise sellele kangekaelselt vastu. Rahalises mõttes on hea nädal. 

SÕNN on natukene oma maailmas ja kinnine. Tahab istuda kodus ja küünlaid põletada. Ta on tunne, et peab pidevalt teisi toetama, teiste jaoks olemas olema, aga kes teda toetab? Sõnn ei tea enam ise ka mida ta tahab, aga teab, et tahab midagi. Seetõttu võtabki ta rahulikult mõttepausi. Tööl vaadake pidevalt seljataha, et seal mõnd salvavat ussi poleks, keegi jätab pidevalt pool tõde teie eest varju. 

KAKSIKUD istuvad mugavustsoonis, kuidagi pidused on nad sel nädalal ka. Armusuhted on paigas seni, kuni kaksikud saavad klaasi veini, see keerab nad sel nädalal pahupidi , kukuvad vanu asju teistele nina alla hõõruma. Kaksikud võivad osta mõne reisi või pidada plaani seoses oma koduga. Samuti on hea aeg küsida palka juurde.  

VÄHK alustab nädalat lõbusalt ja muretult, teda ei häiri ka see, kui keegi laiskleb ja oma asjad vähi õlule riputab. Vähil on kiusatus olla natukene tublim kui ta on ja seetõttu rapsib kõigi eest. Nädala lõpuks on ta nii väsinud, et istub kodus ja ei taha kedagi näha, lapsed on ainsad kes talle läheneda tohivad. Õigesti teeb, sest pühapäeva õhtuks on ta akud jälle laetud. 

LÕVI, kes on olnud tervisega hädas, saab nüüd terveks. Samuti lahenevad suuremad jamad. Lõvi tunneb, et tal on energiat ja ka raha jagub. No mitte just palju, aga saab hakkama. Nädala keskel tabab teda aga tohutu eneseanalüüsiaeg ja see rikub kogu ilu. Lõvile tundub, et ta tegeleb valede asjadega ja teda ei saada milleski edu. Vaja muuta suunda, kohe ikka nina hoopis seljataha keerata, seal ootavad uued algused ja neid lõvi siis otsima lähebki. Leiab ka, muide! 

NEITSI valetab endale nii palju nagu suudab! Ta arvab, et on hea kuulaja, hea nõuandja, aga ise on omadega totaalselt puntras. Neitsi vajab praegu väga kellegi tarka nõuannet, aga ta ei taha oma asjadest väga rääkida, sest ta pole üldse ise endas kindel. Ühel päeval tunneb üht, teisel vastupidist tunnet. Neitsi tahaks nii väga enda elu üle kontrolli omada, aga no ei tule välja. Sel nädalal kirjutavad mulle just neitsid, neil on vaja kaartide abi, ise nad enam oma elust sotti ei saa. 

KAALUD on selle nädala õnneseened. Ainult soovige ja teie soovid täituvad. Küsige ja teile antakse. Teil jätkub julgust ja tarkust, te kuulate endast targemaid ja õpite neilt. Armastuses olete kirglikud, tööd teete ka kirega. Kõik probleemid lahendate linnulennul ja nädala lõpus ümbritsete end kõige meeldivama seltskonnaga. Palju õnne, ideaalne nädal!

SKORPION naudib nädala algust, see on nii sujuv ja lihtne, aga olge ettevaatlik. See lihtsus on petlik. Usaldage, aga kontrollige kõike ja kõiki, teil on oht petta saada. Nädala keskpaik on seevastu tore ja turvaline, ega te end eriti liigutada ei viitsi ka. Veeretate päevad õhtusse. Teete näo, et olete asjalik, aga tegelikult on see vaid petukas. Seevastu nädala lõpp toob “tempo”, siis olete igas pulmas pruut ja igal matusel kadunuke. 

AMBUR ei ole selle nädala lemmiklaps. Esmaspäev algab juba pettumusega, keegi osutub sootuks teiseks inimeseks, kui olete arvanud. Ambur ei lase end heidutada, aga pettub kohe uuesti, sedapuhku suhetes. Mingi sein on vahel selle inimesega, kellega seda seina vahele ei tahaks. Ambur tunneb sel nädalal eriti tugevat lähedusevajadust, aga ei ole seda lähedust praegu kusagilt võtta. Kõigega peate ise hakkama saama. Ambur on kurb ja süüdistab end, aga lootusetu optimistina loodab ikka, et varsti läheb paremaks. 

KALJUKITS sõidab sel nädalal palju, tema ideed on lennukad, raha tuleb ka, aga ta ise on suhteliselt kahepalgeline. Teeb näo, et kõik on hästi, aga sellest, mis toimub ta hinges, ei soovi kohe üldse rääkida. Tööl on kaljukits sel nädalal allumatu, see võib viia ka konfliktini. Kui kaljukitse praegu allutada püütakse, viskab ta lahkumisavalduse lauale. Ta tunneb, et tema panus on suurem kui teiste oma ja ebaõiglust ta ei talu! Nädala lõpus on kaljukits kodune, üksindus ja tuli-kaljukitse teema. 

VEEVALAJA ei ole sel nädalal üldse aus. Valetab endale ja teistele. Tahab ainult paremat elu ja seejuures ikka enesekeskselt. Veevalaja võib muutuda lausa tüütuks ja ahistavaks oma egoismiga, sest ta kipub enda tahtmistega sel nädalal liiale minema. Et konflikte vältida tegelege hoopis lastega.

KALAD alustavad nädalat armastuse ja seksiga. Ootamatult ostavad nad mõne reisi, märkamatult küsivad juurde palka…. Nädala keskel on tuuled hoopis teisest suunast, kalad avastavad, et partner ei olegi nii äge ja tõmbuvad endasse. Tööl ei tohi neid torkida, see võib lõppeda plahvatuslikult. Keeruline nädal.