TAROSKOOP 10.-16. SEPTEMBER.

JÄÄR tahab sel nädalal kõik oma kodu puudutavad otsused ise teha. Surub oma arvamust päris tugevalt ka teistele peale. Aga seda põhjusel, et midagi koduses olemises häirib teda, lausa väsitab. Jäär tahab mõnusat ja hubast keskkonda. Rahaga on jääral viimasel ajal kitsas käes olnud, nüüd aga tulevad positiivsemad uudised, tulevik tõotab tulla helgem. Armastuses vajab jäär tuge, ta tahab olla hoitud ja tahab ka ise oma tundeid jagada. Jäärad, kellel ees suured tehingud-ostate või müüte midagi, siis usaldage vaid ennast, teie sisetunne ei peta teid.

SÕNN peab sel nädalal võitlust oma raha eest, ta teab oma väärtust ja on otsustanud nüüd palka juurde küsida või siis laenu taotlema minna. Sõnni selle nädala märksõnaks ongi raha. Ta kas alustab remondiga või kujundab oma kodu, kõik maksab. Oht on kukkuda laristama. Armastuses on sel nädalal oodata kirge, mis niidab jalust. Pange vaim valmis!

KAKSIKUD hoidke sel nädalal oma tervist, ise kipute endale liiga tegema. Armastuses ootate, et kaaslane teid hoiaks ja nunnutaks ja võiks ka kõik vajaliku teie eest ära teha, siis tunnete end armastatuna. Tööl on nüüd tunne, et probleemid hakkavad lahenema, eesootav tundub helgem ja kergem, aga see on petlik. Kaksikud tahaksid hirmsasti oma positsiooni tööl parandada, aga neile tundub , et see võimalus jääb alati millegi taha toppama. Kaksikutele tundub sel nädalal, et neil jääb pere jaoks aega väheseks, nad on kuidagi väsinud. (Hoidke tervist!)

VÄHK ahmib endasse uusi teadmisi. Kohe nii süvenenud on, et unustab kõik muu. Vähid, kelle voodielus on mõõnaperioode esinenud, saavad nüüd jälle rohkem hullama hakata. Need, kellel siiani kõik sujunud on, avastavad aga, et kuidagi igav on. Tahaks midagi uut või siis hoopis unustatud vana. Nädala teises pooles tuhnib vähk oma minevikus ja analüüsib end. Rahaasjad on vähil korras, ta ei priiska ja teab, et tema rahakott ei ole kunagi tühi.

LÕVI kipub sel nädalal endale pidutsemisega liiga tegema. Lihtsalt liiga palju üritusi! Lõvil on ka mida tähistada. Tema rahaasjad sujuvad suurepäraselt. Võite osta lotopileti või vedada sõpradega kihla, raha ja võit soosivad teid. Aga samas hoiab lõvi oma rahaasjad vaid enda teada. Lõvit tabab sel nädalal kiusatus, keegi, kes ei ole nii kergesti kättesaadav, köidab tema meeli, aga uhke loomus sunnib teda käituma ükskõikselt. Tööd lõvi sel nädalal väga teha ei viitsiks, istuks kodus ja naudiks parem seni saavutatut.

NEITSI on end ületöötanud. Nüüd tuleks küll natukene endale hingamisaega anda. Hästi mõjub lastega koosveedetud aeg. Neitsi peakski praegu rohkem puhama ja mängima, see tuleks talle kasuks, siis jaksab jälle rassida. Paraku on neitsil siiski tegemised pooleli ja kuna ta pole paigalpüsija tüüp, rühib ta kõiki ohumärke eirates edasi. Nädala lõpus lubab endale siiski ka meeldivat seltskonda. Suhetes on keeruline aeg, neitsi on kahtlustav ja käitub ka ise nii, et põhjustab kaaslases kahtlustusi. Temast ei saada lihtsalt praegu aru. Ega teda see ei kõiguta ka, talle on olulisemad tema isiklikud saavutused.

KAALUD võtavad seda nädalat väga mõnusa rahuga. Tööl on nad tublid, aga ei pinguta ka üle. Teevad nii palju, kui vajalik ja nii vähe, kui võimalik. Kaalud on mingis zen-olekus. Kodus on nad asjalikud, aga ei kipu ka ühegi kohustusega endale liiga tegema. Kaalude partner peaks seda aega väga nautima, ühtegi tüli sel nädalal ei tõuse. Kaalud on kõigega rahul. Nad lihtsalt ei näe ega kuule probleeme.

SKORPION peab sel nädalal suhete vallas vingerdama. Kuidagi nii palju nõudlust on tema suunas ja kõik südamepakkujad ei ole sugugi skorpionile vastuvõetavad. Tööl ei ole mingeid muudatusi, kõik on nii nagu on olnud. Aga skorpion ei tohi teha sel nädalal valikuid, ta valib valesti. Ükskõik siis mis vallas. Nädala lõpus on skorpion sellest olukorrast nii väsinud ja tüdinenud, et istub maha ja mõtleb pikalt oma elu üle. See on hea mõte! Sellest on ehk järgmisel nädalal abi.

AMBUR tunneb, et ükskõik kui palju ta pingutab, kohustuste koorem aina kasvab. Samas saab ta kõigega hakkama, aga enda sees analüüsib, et võetud kohustusi on ikkagi liiga palju. See vallandab amburi sees trotsi, ta ei ole teiste pilli järgi tantsija ja kui kiidusõnu ka ei jagata, kisub kookonisse ära. Armastusele ambur sel nädalal mõelda ei jõua ja raha pole ka aega lugeda. Vot nii palju kohustusi on tal.

KALJUKITS sööstab pea ees tundmatutesse olukordadesse ja teeb end nende olukordade peremeheks. Tööl tunneb kaljukits, et seda maksimumi oma panusest praegu välja ei pinguta. Pole hullu. See-eest armastuses on ta võidumees. Suhetes kaljukitsel sel nädalal probleeme ei ole. Nädala lõpp toob aga väsimuse ka kaljukitse silmadesse. Kuidagi raske on see nädala lõpp kõikide tähemärkide esindajatele.

VEEVALAJAL on hirm oma tervise ja karjääri pärast. Mõlemad on pinnuks tema silmas. Vähemalt raha pärast ei pea muretsema ja samas veevalaja teab, et ta tuleb igast olukorrast välja. Midagi tervise juures aga paneb ta arsti külastama. Põhjus on kusagil minevikus, on see vana trauma või kunagi põetud haigus…igatahes, kontrollige üle. Armastusest olulisemaks on veevalajale sel nädalal sõbrad ja mõnusad koosviibimised.

KALAD on masenduses. Neile tundub, et asjad ei suju üldse nii, nagu nemad soovivad. Nädala algul tunnevad nad end õnnetu ja üksikuna. Kesknädal toob juba leevendust, maailm ei olegi nii must, võtavad end jälle kätte ja ajavad suunurgad ülespoole. Nädala teises pooles istuks kalad ainult sõpradega, veiniklaas käes, aga paraku on kohustused kaelas ja kuna kalad tahavad näida alati natukene paremad ja tublimad kui nad on, siis tormavad nad sirgelt edasi. Veiniklaas alati käeulatuses.

Ikka head soovides

Kirsti