TAROSKOOP 12.-18. november.

JÄÄR on nädala algul kaitsepositsioonis. Kõike võtab rünnakuna-olge temaga ettevaatlikud. Tema elu on praegu selline sasipundar, et see teeb ta närviliseks. Jääral on suhetes kiusatus oma tunded lagedale tuua, aga ta teab, et tema julge pealehakkamine viiks ta veel hullemasse hingelisse pankrotti. Antud olukorral ei ole lahendust, seetõttu teeb jäär näo, et tal ei ole midagi viga. Mis sest, et kõik saavad aru, et tal on vägagi viga. Tööl on jääral ka asjad paigast ära, sest ta ise on paigast ära, seetõttu kipub ta teiste suhtes eriti nõudlik olema, võib isegi vastikult ahistavaks muutuda. Andke andeks, ta valib praegu lihtsalt igal juhul vale taktika. Kõiges.

SÕNN on selle nädala lemmiklaps. Kõik uued algused on soositud! Mida iganes ette tahate võtta-kõike saadab edu! Sõnni tähtkujus naised, kes soovivad last saada, teil on nüüd kõik võimalused, see nädal soosib rasestumist. Iga kaitsevahendita vahekord lubab järelkasvu. Sõnnid rasedaks! Rahalises mõttes hea nädal, te olete kuidagi tasakaalukas rahaga, ei koonerda ja ei priiska. Tööl saadab teid edu, teie ideed lendavad kõrgel ja neis on ka sisu. Võimalik, et broneerite ka mõne reisi. Nädala lõpp toob kaasa hulgaliselt unistusi ja hea seltskonna. Samuti tunnevad sõnnid kõrtgendatud huvi maagia vastu, seega..sel nädalal võtavad minuga ühendust peamiselt sõnnid :-).

KAKSIKUD tegelevad sel nädalal kõvasti eneseanalüüsiga. Neile tundub, et asjad hakkavad kuidagi selginema. Kaksikud on sel nädalal suhteliselt perekesksed, tahavad olla head kaaslased, tunda end suhtes kindlalt ja seda suhet valitsevana, kaaslase tugi on neile eluliselt tähtis. Tööl läheb neil sel nädalal ülesmäge, aga kaksikud näevad selleks ka vaeva. Nad võivad teha algust millegi uuega, sihid on seatud kaugele ja kaksikud lendavad kõrgel. Oma rahaasjades vaadake tõele otsa, ärge kulutage rohkem, kui teenite!

VÄHK on ka nädala lemmiklaps, nagu sõnn. Vähk on sel nädalal puhtalt seksile orienteeritud, Ta on leidnud kellegi, kes on halvanud kõik ta meeled. Unistab, loodab, saadab soove universumile, läheb kirikusse ka… ikka, et see üks ja õige tunneks sama. Vähk tahaks nii tema eest hoolitseda, ta elu paradiisiaiaks muuta… ja seal siis ise koos oma kaaslasega suurt õnne nautida. Kogu reaalne maailm on praegu vähile kauge ja vähk ei taha sellega tegemist teha. Ok, no raha on vaja ja seda ikka saab, kuigi vähile piisab praegu vaid õhust ja armastusest.

LÕVI annab sel nädalal võimaluse kellelegi minevikust. On see siis keegi, kellega lõvi on suhtes juba olnud või lepib ta inimesega, kellega on just suhtele lõpu teinud. Meessoost lõvisid tõmbab sel nädalal endast vanemate ja targemate naiste poole, nad tunnevad end nendega kuidagi hästi. Samuti on lõvid sel nädalal kõige meelsamini oma pere keskel. Tarkus, kogemused ja traditsioonid köidavad lõvisid ja omavad sel nädalal erilist tähendust nende jaoks. Tervisega tasub ettevaatlik olla, teete ise midagi sellist, mis võib teid haigeks teha. Nädala teine pool toob lõvile natukene kehvema tuju, talle tundub, et ta ei tea üldse mida ta tahab, või kui teab, siis puudub selgus selleni jõudmise osas. Ärge heitke meelt, minge täpselt sama teed edasi, elage oma maailmas, kõik muu oleks enda petmine!

NEITSI on nagu vähkki, seksilainel, aga tema vajab midagi väga erilist. Neitsi tahab, et tema seksikas kaaslane oleks temaga ka intellektuaalselt samal tasemel, et unistaks suurelt, et tal oleks raha ja, et ta pakuks ka turvatunnet. Tööl on neitsil uued võimalused, on see siis millegi uue algus või lihtsalt uuendused. Igatahes võtke kõik uus vastu, kaardid soosivad teie uusi algusi. Nädala teises pooles võtab neitsi natuke aja maha, saab isegi veidi puhata ja oma hinge kosutada. Tuleb kasuks. Veetke mõnusalt aega.

KAALUD on oma maailmapildi veidike pahupidi pööranud. Neile tundub, et jama on majas. Raha ei ole, unistused ei täitu…kõik on halvasti. Tulevik ei näi ka midagi pakkuvat. Tegelikult otsivad kaalud praegu vabandusi ja põhjusi tegeleda vaid neile meeldivate asjadega, mitte kohustustega. Nad tuletavad meelde oma ägedamad armuseiklused, võivad isegi nende “seiklusekaaslastega” ühendust võtta ja siis mõnusalt mälestusi elustada. Nädala lõpus saavad nad aru, et ega see logelemine kaugele vii, võtavad end kokku ja naasevad argiellu.

SKORPION peab meeles pidama, et enne, kui sukelduda uude suhtesse, tuleb eelmine lõpetada! Skorpion on täiesti armunud, kohe silmini sees. Ta on leidnud kaaslase, kes vastab kõikidele tema nõudmistele, skorpion veedaks päevad ja ööd selle uue armastusega voodis, rohkem muud ei oleks vajagi. Aga tuletan meelde, lõpetage enne eelmine suhe! Skorpionit ootab ees reis-see on kõik, mis peale armastuse ja seksi praegu tema pähe mahub.

AMBUR on omas mahlas, tunneb end hästi igal pool. Amburini jõuavad head uudised suhete kohta, on need siis tema enda või kellegi teise suhted. Raha armastab amburit, aga tal on tunne, et ta on selles raha teenimises kuidagi üksi. Ambur võtab igat väljakutset kui õppetundi, kõik on kasulik ja hariv. Nädala teises pooles läheb tal natukene lihtsamaks, siis võib vabalt tähistada ka. Peo käigus saab ambur teada midagi kellegi kohta ja see teadmine valmistab talle heameelt. Väga segane nädal-mina amburina ei saa ise ka pihta mida oodata, aga no vaatame!

KALJUKITS tunneb, et oma töös on ta kuidagi üksi jäänud, teised justkui lohisevad kaasa, aga on suhteliselt osavõtmatud. Kaljukits on rakendatud vankri ette. Unustage illusioon puhkepäevadest, teil tuleb nüüd kõvasti tegemist, aga see on teie enda huvides ka. Eraelus otsib kaljukits endale sobivate, turvaliste inimeste seltskonda. Armastuses on tal aga kiusatus söösta pea ees tundmatusse vette, ehk siis tundmatusse suhtesse-tal on vaja praegu midagi, mis adrenaliini lakke lööks, see annaks energiat tegutsemiseks.

VEEVALAJA nädala alguse täidab armukadedus, enesekaitse ja petmiskahtlused. Kired möllavad. Veevalaja peab end pidevalt tõestama. Tegelikult tahaks ta kõik kuu peale saata ja mõnusalt diivanile kerra tõmmata või siis hoopis nautida head seltskonda ja meelelahutust. Tööl on veevalaja turvatsoonis, hakake nüüd end liigutama, muidu mandute ära. Seadke uusi sihte ja tulge seisvast veest välja, teil hakkab muidu igav. Rahadega on veevalajal kõik korras, aga kodused kohustused on ka kõik tema õlul.

KALAD mõtlevad sel nädalal palju perekonnale, analüüsivad ennast ja tahavad väga oma partnerit enda soovidele vastavalt käituma panna. Kalad on sel nädalal väga kavalad, nad on võrgutavad, neid ootab ees põnev seiklus, aga peale seda tabab neid kurbus. Nad ei ole valmis alluma ja olema “paika pandud”, neid väsitab, kui neile asju ette dikteeritakse, nad tahavad oma peaga mõelda. Nad tunnevad, et nende suhtes ei käituta ausalt. Tööl on kalad kaotanud selle nägemuse ja motivatsiooni, mis neid käivitama peaks, samas näita neile rahapakki ja nad hakkavad end jälle kohe liigutama. Kalad tunnevad, et nad tahaks praegu kedagi toetada, kellegi eest hoolitseda ja olla kellelegi kindel seljatagune.

Kõike head soovides,

Kirsti