TAROSKOOP 19.-25. november.

JÄÄR on sel nädalal oma armastusega üksi. Otsib vigu endas ja süüdistab end. Asjata. Mida te piinate ja haletsete end. Vaadake lahtiste silmadega ringi, teie ümber on inimesed, kellega on tore, teid ootab sel nädalal ees millegi uue algus, võtke see vastu. Rahaga on jääral sel nädalal küll kehvasti. Raha tal ei ole. Nädala teises pooles asub jäär jälle kaitsepositsioonile. Ta kaitseb justkui seda perekonda, mida tal ei ole. Õigustab ja leiab vabandusi-keda te petate? Iseennast? Kuigi jäärale tundub, et kõik ilus ja hea on möödas, ei vasta see üldse tõele. Nüüd alles hakkab juhtuma, kinnitage turvavöö!

SÕNN tahab sel nädalal palju kodus istuda, põletab küünlaid ja haletseb end. No on natukene melanhoolne. Vallalised sõnnid unistavad pereelust ja suhtes sõnnid sellest vabanemisest. Kumbki ei tea kuidas seda protsessi kiirendada. Tööl on sõnn edukas, talle tundub, et kõik vajavad teda-iga inimene rebib justkui ise suunda. Aga sõnn on oma töös ka hea. Nädala lõpus loobub sõnn igasugu tulevikumõtetest, “tuleb, mis tuleb”-on tema nädalavahetuse lause.

KAKSIKUD on sel nädalal väga hõivatud oma koduste asjadega. Nad tegelevad mingite uuenduste ja muudatustega. Samas tahavad nad hoida kinni kõigest vanast, et kõik püsiks ikka muutumatuna. Nii tababki kaksikuid väike segadus ja sisemine kriis-uus või vana? Kaksikud pühendaksidki end sel nädalal pereväärtuste ja perekonna ajaloo uurimisele, aga töö tahab ka tegemist. See on kaksikute jaoks praegu liigne koorem, aga paraku ei tule keegi seda kohustust nende eest ka ära tegema. Heietage õhtuti!

VÄHK on toibumisfaasis. Miski, mis on teda raputanud, saab nüüd läbi. Mis sest, et te ei ole tulemusega rahul, et te ei jõudnud päris sihtpunktini! Vähk teab, et kõik läheb nüüd ainult ülesmäge, ta ei kiirusta saatust takka, ta on ootel. Raha vähil on, aga ta peab selleks ka tööd tegema. Vähk teebki. Suhtes vähid vaidlevad sel nädalal kaasaga, et kelle sõna siis kodus rohkem maksab. Vallalised vähid üritavad juba esimesel kohtumisel end maksma panna. Meessoost vähke tõmbab sel nädalal iga naise poole, kes aga tähelepanu pöörab, selle kaissu krabaks.

LÕVI on sel nädalal salapärane. Ta jätab kõiges pool enda teada. Lõvi vajab puhkust, ta tahaks ja peaks aja maha võtma ja lihtsalt mõnusalt logelema, aga ikka on kõik kohustused tal nagu pommid jala ümber. Lõvi vajab pidevat tunnustust ja heakskiitu, iga tema samm peab saama premeeritud. Suhetes lõpetab lõvi järsult ühe tema jaoks kiusatuseks olnud suhte. Või lõpetatakse see suhe lõvi eest. Nädala lõpp toob talle mingi kummalise turvatunde ja hingerahu. Muide…lõvid, ostke lotopileteid, raha armastab teid praegu!

NEITSI on kuidagi hädas endaga praegu. Ta justkui tahab ise enda elu kontrollida ja end maksma panna, samas teeb ikka kõik selleks, et end tahaplaanile jätta. Ta loodab, et asjad muutuvad iseenesest paremaks, aga ei muutu. Neitsi lihtsalt teeb endale haigeet ja lõhub end oma suhetega. Seks ei ole elus kõige tähtsam, hingerahu puudumist seksiga ei korva. Raha neitsil on. Nädala teises pooles tunneb neitsi kellegi talle olulise inimese tuge. Neitsi võib sel nädalal osta ka reisi. Tal on praegu vaja väga kedagi, keda ta usaldab, kes teda kuulaks ja kelle ees ta oma hinge pahupidi julgeb kallata.

KAALUD on sel nädalal need, kes veedaks terve nädala kodus, teki all…aga mitte üksi. Selle nädala romantikamaniakid. Seda muidugi juhul, kui on keegi keda sinna teki alla lohistada. Üksikud kaalud tunnevad end kõikjal turvaliselt. Tööl on liiga turvaline, kodus on ka turvaline-oma tuba, oma luba. Kaalud peaksid sel nädalal keskenduma eelkõige enda soovidele ja vajadustele, las teised saavad ise hakkama. Teie asjad laabuvad siis, kui seate end esiplaanile. Keda on vaevanud tervisehäda, siis nüüd on see möödas.

SKORPION on sel nädalal sõjatandril. Ta kohe tahab tüli tõmmata. Skorpionil on tunne, et kõik ründavad teda, kõik tahavad talle halba, kõik on tema vastu. Kuhu jääb positiivne tähelepanu, kuhu jääb kiitus? Skorpionil saab hing nii täis, et ta võib teha kardinaalseid muudatusi. Tulla ära töölt, jätta maha kaasa, lõpetada suhted sõpradega…ühesõnaga, ta teeb millelegi lõpu, sest tema tuju ütleb nii. Siis saabub hingerahu, ta saab oma viha endast välja lasta. Ja ta ei kahetse, tema pole ju milleski süüdi!

AMBUR on nädala algul enda arvates väga üksik ja õnnetu. No umbes ühe päeva. Järgmisel hetkel jõuab temani midagi, mida ta on juba enne kogenud. On see töö, on see inimsuhted..midagi, mis on juba olnud. Ambur ei ole uskunud, et see kordub, aga kordub. Rahaga on amburil hästi. Tööl on ta andnud nii palju energiat, et praegu võib ta endale natukene ka logelemist lubada. Nädala teises pooles tabab aga amburit löök selga-suhe! Keegi pakub südant ja seksi. Ambur kaalub pakkumist, kui on sobiv-miks ka mitte. Aga tingimusel, et tema vabadust ei tulda piirama.

KALJUKITS tunneb, et kõik tema tööalaste tegevuste õnnestumised jäävad natukene käeulatusest välja. Peaaegu tehtud, aga midagi on ikka vajaka. Need kaljukitsed, kes praegu soovivad osta või müüa oma kodu, või siis tegelevad muudatustega kodus, aeg soosib seda tegevust. Teie soovid täituvad, plaanid õnnestuvad. Kaljukits peab praegu arvestama eelkõige endaga, tehke kõike nii, et te ise oleksite rahul. Mida vähem teiste nõu kuulate, seda parem. Teil tuleb ka oma teadmisi täiendada, õpite käigult midagi juurde, see tuleb teile igati kasuks. Nädala lõpus saate tunnustust ja tähelepanu. Ja muide… külastage oma ema, ta ootab teid!

VEEVALAJA suudab sel nädalal isegi mingitele lisanduvatele kohustustele “ei” öelda. Praegu peaksite tõesti rohkem lõbutsema, kui rügama. Ise te muidugi süüdistate end, et kõike koormat enda õlule ei võta. Lõpetage see masendumine, keskenduge armastusele, seksile ja nautige hubast õhtut kodus. Hoiatus: hoidke oma selga, see on teie nõrk koht. Veevalajad võiksid sel nädalal tegeleda kõige sellega, mis toidab nende hinge. Nädala lõpus tunnete end uue inimesena!

KALAD sammuvad sirgelt enda seatud eesmärkide poole. Nad ei kaldu kursilt vasakule ega paremale. Midagi, mille osas on kalad kahtlevad olnud, aga mida nad on soovinud, laheneb kalade kasuks. Teie soovidele tuleb positiivne vastus. Kalad lendavad praegu kõrgel. Nendel on suured plaanid ja nad on pidurdamatud nende elluviimisel. Suhetes on kalad samuti nagu kalad vees, pereinimesed tabavad end oma kaaslasesse uuesti armumas ja vallalised kalad on täiesti armunud. Kaladel on suhetes justkui uue perioodi algus, aga nad ei kaota end suhtesse vaid seavad esikohale eelkõige enda soovid. Sellest on neile ka kasu. Raha armastab kalasid nii ehk naa.

Kõige paremad soovid algavaks nädalaks!

Kirsti