TAROSKOOP 13-19 august.

JÄÄR mõtleb sel nädalal hästi palju oma peresisestele probleemidele. Endale omaselt tahab ta, et asjad sujuks just tema soovide kohaselt, aga kusagil sisemuses peab jäär nüüd tunnistama, et ta on teinud oma valikutes vea. Mõningane elukorraldus tuleb nüüd ümber mõelda. Kõige selle juures tunneb jäär, et tema koht on ikka tööl. Ta muutub teistele isegi natukene ahistavaks oma tööisuga. Tegelikult on jäära sisemus lihtsalt pahupidi ja tal on selle kõigega keeruline toime tulla.

SÕNN arutleb enda tuleviku üle. Kõikvõimalikud siduvad köidikud tunduvad praegu sõnnile liiast. Ta ei taha enam pangalaenu, abielu asemel valiks vabaduse ja tööl saadaks ka kõik pikalt. Sõnn tahaks praegu hoopis elu nautida ja tähelepanu keskpunktis olla. Suhteid võiks kohe palju olla, nii, et poleks igav. Sõnn on kuidagi kahtlaselt kiimavereline sel nädalal, kõik muu on teisejärguline.

KAKSIKUD on sel nädalal sama liiderlikud kui sõnnidki. Vastassoo tähelepanu tõstab nende eneseteadvust ja toidab ego. Nad ei viitsi tegeleda argiste asjadega, jätavad parem kõrvalseisjatele mulje, et neil on väga kiire, et saaks siis rahulikult hetkel tähtsate asjadega edasi tegeleda. Nädala lõpus kaksik kahetseb, et on möödunud nädalal raha suhtes hoolimatu olnud, siis kukub ahastama ja kaeblema. Hoidke parem eemale, seda ei viitsi ükski kõrvalseisja kuulata!

VÄHK otsustab, et aitab teiste vajaduste rahuldamisest, aeg on mõelda endale. Ta saaks sellega isegi hakkama, aga need, kes harjunud, et vähk neile kõik ette-taha ära teeb, ei lase kuidagi vähki oma haardest lahti. Vähki tabab paanika oma tervise pärast ja ta teab, et on ise oma hädades süüdi. Raha vähil jagub ja kahtlusi oma eraelu osas ka. Ta pole üldse kindel oma partneris ega enam ka iseendas. Nädala lõpus istub vähk oma kaasaga maha ja teeb sotid selgeks. Sellest on abi, vesi saab puhtam ja selgem.

LÕVI on armunud! Vaene lõvikene aga ei tea kas sel tundel ka edasiviiv jõud on, seega arutab ta enda personaalküsimust kellegagi, keda ta usaldab. Lõvi saab head nõu! Armumine annab lõvile ka tööl tiivad, kõik sujub, kõik on hästi. Lõvi panust ja teadmisi hinnatakse. Tal võib tekkida soov end mingis suunas arendada, lõvi registreerib end mõnele kursusele või hakkab tegelema mõne ammuunustatud hobiga. Nädala lõpus sukeldub lõvi jälle pea ees armastusse!

NEITSI pühendab end tööle. Ta on praegu heas vormis, kõik edeneb ja tagasilööke nagu polekski. Neitsil on oht ületöötada, sel nädalal võivad mõned ohumärgid ilmneda, neid tasub tähele panna. Suhetes on neitsi mitme partneri vahel, natukene liiderlik või nii… Seksi sel nädalal jagub, see on neitsi jaoks praegu ainus lõõgastusvorm, kuigi neitsit ei hirmuta ka ületöötamine, sest talle meeldib nii tema töö kui ka inimesed kes teda ümbritsevad.

KAALUDEL on tulemas tõeliselt meeldiv nädal. Kaaludele omaselt ei tee nad tormakaid otsuseid, eriti puudutab see rahateemat. Kaalud majandavad väga hästi. Tööl hoiavad nad end tagasi ka konfliktsituatsioonis ja pälvivad seega enda rahuliku olekuga teiste tunnustuse. Kui ülejäänud vaidlevad, teevad kaalud tööd. Ei sekku, on mõistvad ja kui nad lõpuks enda arvamuse välja ütlevad, tasub seda kuulata. Armastuses on kaalud samuti praegu õigel rajal. Vanajumal hoiab neid.

SKORPION on tööl edukas, kui tahate palgatõusu, siis ärge enne alla andke kui summa teile vastuvõetav on. Skorpionile tundub sel nädalal, et ta on seni justkui tasuta tööd teinud ja end haigeks rabanud. Aeg on enda eest seisma hakata. Skorpion vaatab lootusrikkalt tulevikku, tal on palju ideid ja mõtteid, endale kindlaks jäädes suudab ta varsti kõiki üllatada. Skorpion leiab sel nädalal oma enesekindluse üles ja tunneb end ka koduses elus mõnusalt. Kõik sujub. Mingi ammune soov läheb täide, olge valvel!

AMBUR otsib hingerahu. Talle tundub, et ta peab nüüd korralikult kaks jalga maha toetama ja ise otsustama-tegutsema. Ambur muretseb raha pärast, talle tundub, et seda on kogu aeg liiga vähe. Natukene üksikuna tunneb end ka. Ambur saab aru, et kõik asjad ei peagi toimima ja lööb käega, kui ei saa pole vajagi. Unustab kõik teda vaevanud probleemid ja asub nautima iseenese seltskonda. Keegi minevikust üritab end amburi armuellu pressida, kasutades selleks suhteliselt silmapaistvaid võrgutusviise, ambur ei võta väga vedu, tema ootab veel suuremaid žeste ja lennukamaid ideid.

KALJUKITS on suhteliselt kodune, tunneb end veidikene jõuetuna ja vajab taastumiseks rahu ja vaikust. Laste seltskonnas tunneb end ka turvaliselt. Samas ei jäta tööd ja tegemised kaljukitse rahule, pressivad uksest ja aknast sisse. Kaljukits tunneb, et tema sees on midagi valesti, aga ei taha sellest väga rääkida, ega ta ise ka endast praegu aru ei saa. Nii mõnigi antud tähemärgi esindaja pöördub sel nädalal ennustaja või maagia poole, et oma minevikust vastuseid otsida. Küsimuseks: miks ma olen jõuetu, miks ma olen kurb, miks ma end pidevalt süüdistan ja miks ma olen pidevalt kaitseasendis. Abi otsivad kaljukitsed saavad oma vastuse kätte.

VEEVALAJA on pikka aega tundnud, et miski oluline on käeulatusest väljas, miski, mille poole ta väga püüdleb või mida ta väga tahab. Sel nädalal veevalaja unistus täitub ja ta tähistab seda rõõmsalt sõprade seltsis. Üldse on tulemas hea nädal, keskendute rohkem endale, tõestamisvajadust on vähe, tööasjad sujuvad.
Jälgige nüüd oma unenägusid, kuuseis jagab infot miskipärast läbi unenägude just veevalajatele. Vallalised veevalajad võivad kohata kedagi, kellest saab nende teinepool. Suhtesolevad veevalajad tunnevad end aga kummalisel moel üksi. Tähemärgi naissoost esindajad on sel nädalal igatahes sajaprotsendiliselt lummatud kõigest maagilisest.

KALAD tunnevad praegu end hästi vaid mõnusas seltskonnas. Nemad ei tahaks üldse tööd teha. Kel sel nädalal lepingutega tegu, olge väga tähelepanelikud. Kuigi kalad hetkel tööd ei viitsiks teha, täidavad nad oma kohustusi piinliku täpsusega ja saavad ka hea uudise töö tulemuste osas. Kodus tahavad kalad teha uuendusi, on selleks remont või mõni uus mööbliese. Suhetes ootavad justkui imet-tuleks midagi, mis rabaks ja raputaks. Ninnu-nännutamine ei ole praegu kalade jaoks, nende teema on pigem 50 halli varjundit!

Ilusat nädalat!

Kirsti