Õpi lugema oma unenägusid, nendes räägib sinu alateadvus.Ma olin juba lapsena kõva unenägude analüüsija. Lahkasin ema ja vanaema abiga oma uned üksipulki läbi. Ma olen muide terve elu näinud igal ööl und ja need on alati värvilised.
Osad uned korduvad, mõned ikka aastast aastasse.
Inimesed küsivad mu käest päris tihti enda unenägude kohta. Sõbrad saadavad vahel hommikuti värvikaid kirjeldusi öösel nähtust.
Unenägudega on nii, et kõige tähendusrikkamad unenäod on ööl vastu neljapäeva ja vastu pühapäeva. Unenägusid mõjutab ka kuuseis, täiskuuööl unes nähtut tasub endale ikka lahti seletada. Sel ajal on intuitsioon eriti tugev.
Kuidas mõista unenägu?


Unes räägib meiega meie alateadvus, hirmud, lootused, soovid, ihad.
Mina soovitan unes nähtut enda jaoks mõtestada nii nagu me mõistame ja kasutame sünonüüme. Kui vaatad unes peeglisse, vaatad justkui enda sisemusse. Uksed on võimalused, kaetud mööbel sisemised peidusolevad varad. Järelikult oled mingid oskused ja võimed mahasurunud. Rott ei ole hea loom, koer on truu sõber, aga kui hammustab…järelikult oled teda ärritanud.
Kel huvi unenägude vastu ja kui need öised seiklused teil ka värvikad, pange nad kirja. Otsige ise lahendusi ja seletusi, mida teie alateadvus teile öelda soovib. Mõne aja möödudes neid lugedes saate teada, millele alateadvus vihjas.
Enda alateadvus ja tunnetus on üks võimas nõuandja, seda tuleb kuulata.

Ilusat und soovides

Kirsti