TAROSKOOP 20-26 august.

JÄÄR teeb sel nädalal ilma. Ta on täis otsustavust ja ei löö millegi ees risti ette. Jäär võtab ette isikliku elu. Vallalised jäärad murravad vastassoo esindajaid nagu loogu, mõnest sellisest suhtest võib isegi asja saada, jäär võib leida armastuse. Suhtes jäärad jagavad oma kaaslasele rohkem tähelepanu kui varem. Hellusehood! Kohati tundub, et jäär oleks nagu viagrat manustanud, mõtted liiguvad vaid ühes suunas. Kodus soovivad selle tähemärgi esindajad sel nädalal kõik lahtised otsad kinni siduda. Kõik pooliku ära lõpetada. Tööl on jäär samuti tubli ja edukas. Mida muud öelda, teid ootab ülimalt hea nädal.

SÕNN on olnud natukene äraootaval seisukohal-tegutseda ja panustada oma energiat või ei. Sel nädalal asub sõnn tegutsema ja sel tegutsemisel on ka positiivsed tagajärjed. Kõik sujub. Kui olete midagi pikalt edasi lükanud, haarake nüüd härjal sarvist! Teid vaevanud minevikumure jätate nüüd seljataha, aeg on edasi liikuda. Sõnn saab tunnustust, tema edusamme märgatakse. Suhtes olevad sõnnid, teil on võimalus järelkasvu saada! Kes soovib last? Palun, nüüd on õige aeg. Sõnn on praegu endaga rahul!

KAKSIKUD ei saa endast üldse aru. Miks see praegune suhe teile midagi ei paku? Juurdlete selle üle ja plaanite isegi suhtele lõpu teha. Tahate omaette olemist ja aega oma mõtteid korrastada. Nädala keskel võite leida, et olete hoopis armunud, aga see sihtmärk ei ole teie kaaslane. Vaadake mis saab! Raha armastab praegu kaksikuid, aga ärge priisake. Nädala lõpp toob jälle lagedale need segased tunded, parim soovitus: võtke rahulikult, ärge rapsige!

VÄHK on sel nädalal huvitatud joogast ja ehk ka tantrast! Kõik seksuaalsusega seotud teemad on vähi teemad! Ta ootab oma ellu mingit vürtsi, uut algust. Vähk tahab olla patune ja kütkestav, mõjuda magnetina. Samas ootab ta turvatunnet ja hoolimist. Kui ta seda ei leia, muutub pahuraks ja norivaks. Nädala lõpus hoidke end konfliktidest eemale, te kipute väga kiirelt tuld võtma. Võtke parem väike lõõgastav spa-puhkus, mõjub paremini kui tülitsemine.

LÕVI hoiab sel nädalal väga kinni mingist probleemist mis tema tuju nulli kisub. Laske lahti! Pilt läheb kohe paremaks. Ei ole mõtet seda koormat kaasas vedada, see ei vii kuhugi! Armastuses on kõik hästi, leidke aega romantikaks. Kui tunnete, et töö on kurnav ja väsitav, siis aitavad rahustavad spordialad, minge joogasse või metsa jalutama. Rauda ei maksa tõstma hakata, see pole praegu teie jaoks sobiv. Rahaga peate mõistlikult toimetama, ei pea koonerdama, aga ärge suuri oste praegu tehke. Nädala lõpus ootab ees üks tore sündmus sõpradega ja lõvi tunneb end jälle tähelepanu keskpunktis olles väga hästi. Muide, hea aeg uute ideede elluviimiseks!

NEITSI avastab sel nädalal, et teeb palju tööd, aga kasu saavad hoopis teised! Ja nii on see juba pikka aega olnud. Neitsi ei taha rohkem teiste rahakotti nuumata, aga selleks peab ise midagi ette võtma ja talle tundub, et tuleb hakata vaikselt selles suunas liikuma. Seega, sel nädalal teeb ta neid asju, mis pakuvad rahuldust tema enda hingele. Neitsi on nii muide väga töökas ja produktiivne. Nädala lõpus vajab ta aga aega ainult endale. Ei viitsi kellegagi kohtuda ega suhelda. Paneb küünlad põlema ja loeb raamatut. Ei huvita armastus ega seltskond.

KAALUD on alustamas millegi uuega. Mis see siis iganes on, olge väga tähelepanelik. Ärge ise vigu tehke, sest keegi on kohe varmalt valmis iga teie eksimuse eest etteheiteid tegema, aga see rikuks koheselt teie tuju ja tõmbaks teie tegemiste osas käsipiduri peale. Kukuksite musta auku ja edaspidine tunduks tüütu ja nõme. Kaaludel on sel nädalal väga hea klapp lastega, vahetu siirus ja headus-need toidavad praegu teie hinge. Nädala teine pool pühib hirmud ebaõnnestumise ees, tunnete end kõikjal hästi ja mugavalt ja saate aru, et tegelikult teie teadmisi ja oskusi hinnatakse.

SKORPION on praegu enda elulaeva kapten. Tõeline juht. Te olete algataja sõprade keskel, te oskate praegu oma rahaga õigesti majandada, te olete tööl silmapaistvalt heas vormis ja näete ka oma suhet õiges valguses. Skorpion, kellel on kindel kaaslane, võib sel nädalal talle abieluettepaneku teha, tahab suhte järgmisele tasandile viia. Samuti tabab teda soov lapsi saada. Vallaline skorpion võib leida armastuse. Kõik kanalid on selleks lahti. Praegu on teie jaoks tõesti hea aeg, kõik õnnestub! Kasutage seda targalt!

AMBUR tunneb, et teda rebitakse praegu igast suunast. Kõik tahavad temast midagi. Kuna ta üritab kõigile ka vastu tulla, tabab ta end ühel hetkel kurvastamas, et on lasknud end ärakasutada. Aga ambur ei jää norutama, hetke möödudes on ta jälle pea ees tegevusse sööstnud. Vallalistel amburitel ei ole praegu aega armastuseks, seksi lubab küll, aga see on ka kõik. Nädala lõpus kipub ambur enda elu analüüsima ja leiab, et see ongi selline, nagu ta on soovinud.

KALJUKITS on end materjaalselt natukene ülehinnanud. Nüüd tuleb hakata püksirihma koomale tõmbama, et ikka rahadega hakkama saaks. Teile tundub, et olete elanud justkui illusioonis, aeg on tõele näkku vaadata. Muutke oma suhtumist! Tööl pingutab kaljukits selles suunas, et saada paremaid tulemusi, kuna ta enda elukvaliteedis järeleandmisi ei taha teha, siis tuleb lihtsalt rohkem vaeva näha. Armastuse osas on ajad sellised, et kui partneri jõuab vähemalt ära kuulata, on juba hästi ja millegipärast tahab kaljukitse partner temaga sel nädalal pidevalt midagi arutada. Kannatage ära, muidu on etteheited varmad tulema ja neid te praegu ei soovi.

VEEVALAJALE tundub, et kõik kohustused on tema kaela lükatud. Ta peab justkui kõik asjad maailmas üksi ära tegema. No teebki, aga tegelikult tahaks ta rahu ja vaikust. Ega seda muidu ei saa, tuleb ise see aeg võtta. Tööl pannakse veevalajale ( tema meelest) ka liigselt ülesandeid juurde. Kõik tahavad temast sel nädalal maksimumi saada. Veevalaja on väsinud. No mis armastusest sa siin räägid, jaksaks voodinigi komberdada. Tegelikult olete ise süüdi, pange oma sõna maksma, seiske enda eest!

KALAD võtavad seda nädalalt üllatavalt rahulikult. Teil on väga palju kohtumisi ja vestlusi. Eriti tööalaselt. Palju seletamist ja kokkulepete sõlmimisi. Mida rahulikumalt te oma tööd teete, seda rohkem see teile meeldib. Suhtes kalad teevad sel nädalal midagi keelatut oma kaaslase teadmata, see ei ole petmine, see on midagi keelatut! Vallalised kalad võivad armuda, istuvad kodus ja unistavad, et see kena inimene tuleks ja kohtleks neid jumalana. Aga kaua unistada ei saa, kaladel on selleks liiga palju kohustusi. Kalad võiksid sel nädalal lotopileteid osta, raha kohta lubab häid uudiseid!

Ilusat nädalat

Kirsti