TAROSKOOP 13.-19. mai

JÄÄR tahab särada ja olla kiidetud. Ta vajab nii tohutult tähelepanu, nii suhtes kui tööl. Paraku ta enda ninast kaugemale ei näe, tema end teiste olukorda panna ei oska. See ei ole hea omadus, maksab nii ehk naa kätte. Jäär keskendub praegu väga ühele teemale oma elus ja tema pilk ei vaata ei vasakule ega paremale-tal on klapid peas.

SÕNN sel nädalal lammutab. Ei lasta tal rahus olla, jamasid tuleb igast ilmakaarest. Sõnn on sel nädalal sellises kaitsepositsioonis, tõrjub nii mõnagi inimese oma elust ja lõpetab suhteid ning pooleliolevaid asju. Sõnn väsib valedest ja tüütutest tegelastest, nädala lõpus teeb ta nende suhtes väga radikaalseid otsuseid. Ainus stabiilne asi on sõnni jaoks sel nädalal raha.

KAKSIKUD on hingeliselt natukene katki, nad vajavad praegu väga kedagi, kes jaksaks neid kuulata. Päris tõena nende muresid aga võtta ei saa, nad on veidike kahepalgelised. Ikka nii, nagu nelile kasulikum ja seoses sellega võivad nad enda suhtes tekkinud usaldust hävitada. Kaksikud on sel nädalal väga kohusetruud lapsevanemad. Jätke hala halamata, saatke head soovid teele ja mõelge elu ilusaks-siis nii ka läheb.

VÄHK imetleb sel nädalal ennast, ise tunnustab end ja otsib ka teistelt kiidusõnu. Need toidavad teda paremini kui söök. Vallalised vähid ei mõtle muust kui seksist, paraku on neil sellega sel nädalal suhteliselt kitsas käes. Ja kui jagatakse, siis pole see väga “kvaliteetne”. Suhtes vähid tunnevad end oma voodielus aga miskipärast üksikuna, neil on tunne, et partner petab või ei ole nad ise oma suhtes enam nii kindlad. Igatahes sel teemal vestelda vähid praegu veel ei soovi.

LÕVI on salapärane ja enesekindel ning keskendub sel nädalal armastusele ja suhetele. Lõvi seab oma partneri esikohale, aga seda kavalalt vaid selleks, et tõestada-mina olen sulle parim! Lõvi on iga kell valmis armastama ja voodisse hüppama, aga tööl jaotaks enda ülesanded pigem teiste vahel ära. Armastusenädal! Vallalised lõvid, minge hullake ja möllake-sel nädalal murrate igal juhul!

NEITSI mõtleb surmast ja jumalast ja filosoofeerib üldiselt elu üle. Tema on praegu omadega mingis teises dimensioonis. Neitsi tahab olla ja saada rohkem, kui on, rahalises mõttes lähebki tal sel nädalal hästi. Kui on plaan teha mingi suurem tehing, siis andke tuld! Õige aeg! Kõik muu taandub aga neitsi eneseanalüüsi, ta otsib hingerahu.

KAALUD tunnevad end järgmisel nädalal ka suures rahvahulgas üksikuna. Nad põevad midagi, aga ei taha sellest rääkida. Süüdistavad end ja neile ei meeldi kui neid seejuures tülitatakse. Laske neil olla, see läheb paari päevaga üle. Nädala keskel on neil hoopis teised mõtted. Kaalud panevad enda jaoks paika oma tulevikku ja see sõltub suuresti rahast-seda peab saama palju. Raha praegu kaalusid armastab.

SKORPION tegeleb oma armuasjadega. Ta loodab pidevalt, et küll läheb paremaks see olukord, aga ikka ei lähe. Partner seab piirid ette. Võimalik, et teie armastusest on saanud hoopis sõprus, ega sellest enam armastust sellisel juhul ei saa. Skorpion vajab praegu väikest puhkust, igatahes nädala lõpu veedab ta looduses ja ümbritseb end hea seltskonnaga.

AMBUR kiusab täiega vastassugu. Keegi tunneb tema suhtes nii tugevat tõmmet, aga ambur mängib ja kiusab-põhjuseks ta enda hirm, et mis muidu juhtuma hakkab. Tegelikult ei ole te enda soovides praegu üldse kindel, mida te siis tahate? Ühel päeval üht, teisel päeval teist? Tööl on ambur seevastu võitmatu, ei ole talle vastast. Ambur otsib suurt kirge, aga seal peab olema ka hingeline side. Olge nende asjadega nädala lõpus ettevaatlik, ajate kellegi väga armukadedaks.

KALJUKITS hoiab liiga kinni mingitest asjadest millest ta peaks ammu vabanema. Kaljukits ei ole üldse rahul praeguse olukorraga, tal on mingi rahutus sees-tahaks kiiremini ja kõrgemale. Ärge rapsige, sellega te ei ehita, lammutate hoopis. Praegu ei saa te mõelda vaid enda peale, teised teie ümber on ka inimesed ja kontrollige oma tujusid, need vahelduvad teil nagu ilm. Põhjus peitub teie voodielus, kui seal on asjad korrast ära, siis elategi end mujal välja.

VEEVALAJA on selle nädala müstik. Just veevalajad kirjutavad sel nädalal mulle sooviga, et neile kaarte loeksin. Nende probleemid on rahas. Neile tundub, et nad teevad palju, aga saavad vähe raha ja tunnustust. Unustage ära, te mõtlete praegu kõik asjad hullemaks. Raha teil on, tegelege parem oma suhetega, võtke need maskid eest ja vaadake tõele otsa. Siis hakkavad ka muud asjad toimima.

KALAD ei taha praegu väga teiste nõu kuulata, äkki ikka peaks kuulama, tuleb kasuks! Kalade nädal käib üles-alla. Ühel hetkel on nad tõelised hipid, kõik on lill ja järgmisel hetkel tunnevad end nii üksiku ja õnnetuna. Kalad tunnevad, et iga ilusa suhte taga on mingi oht ja see teeb neid närviliseks. Nädala lõpus tunnevad nad rahulolu oma töösaavutustest, plaanivad mingit reisi ja on otsustanud, et nüüd saab olema lõbus. Stardipauk on antud, kalad alustavad jooksu! Pidurdamatult.