TAROSKOOP 20.-26. mai

JÄÄR on totaalses segaduses oma elu ja tunnetega. Ta ei suuda otsustada kas istuda mugavustsoonis ja võtta elu lihtsalt või söösta pea ees uutele väljakutsetele vastu. Esmalt valib ta lihtsama tee, siis tunneb, et petab end. Ärge proovigegi otsustada, te pole selleks praegu võimeline, rapsite tühja. Jäär tahab romantilist armastust ja olla tahetud, kui ta seda tunneb, siis hoiab ta sellest kramplikult kinni ja muutub kaaslasele ahistajaks. Ärge klammerduge!

SÕNN teeb kiire otsuse võtta aeg maha ja puhata. Sõnn on praegu kahe jalaga maas, ta tunneb, et õpib iga päev midagi ja on mõnus kaaslane ning hea juht. Sõnn suudab praegu oma positiivse energiaga mägesid liigutada, aga ta oskab ka õigel hetkel ei öelda. Sel nädalal on sõnn sõiduvees, ta ei tee ainsatki viga, ta naudib oma enesekindlust ja tarkust. 

KAKSIKUD peaksid sel nädalal loobuma kõikidest edasiviivatest plaanidest. Puhake ja nautige elu. Mida rohkem te püüate edasi rühkida, seda suuremaks osutuvad takistused teel. Inimsuhetes on ka nii. Sein on ees! Ärge otsige viga endas, lihtsalt selline aeg on. Te vajate praegu kellegi toetavat sõna ja kellegi positiivset energiat. Ja hoidke tagasi ka oma sõjakusega, te lähete sel nädalal kergelt tülli, ise olete süüdi!

VÄHK on selle nädala suhteinimene. Ei midagi muud! Vähk mõtleb seksist, vallalised võivad ka üheöösuhtest abieluni jõuda. Suhtes vähid tunnevad end turvaliselt ainult oma kaasaga voodis või siis lihtsalt lebotades, teades, et kaaslane on turvaliselt kohustustega hõivatud. Nii mõnedki vähid unistavad praegu lapsest, seda rohkem kui kunagi varem. Oi kui palju vähke sel nädalal lapseootele jääb või lapse eostab! Uued algused, puhkehetked ja armukadedus mahuvad ka vähi nädalasse. Töö ja raha tähtsust ei oma!

LÕVI peab nüüd mõistma, et mida ta siis tegelikult tahab. Olla rakkes perekonnaga ( või kaaslasega ) või siis seista natukene enda huvide eest ja lükata kõik kohustused kellegi teise kaela. Ärge püüdke olla praegu asjalik, teie mõtted on mujal. Võtke aeg maja ja lubage enda eest hoolitseda. Pange oma tegus meel pausile! Muide, lõviga võib sel nädalal ühendust võtta keegi oluline inimene minevikust…

NEITSI põeb. Ta tunneb end üksi ja süüdistab selles end. Järgmisel hetkel üritab ta seda süütunnet eirata ja sööstab tegudele. Tegelikult tahab neitsi, et ta oleks kellelegi kõige olulisem, ta vajab hoolitsust ja turvatunnet, aga eneseanalüüs ütleb, et ta on sellest võimalusest liiga lihtsalt loobunud. Nii ta siis istub kodus ja arutleb, miks ta ei suuda jõuda otsusele, et mida ta siis tahab?

KAALUD lahendavad oma probleeme, kõik asjad sujuvad. Tööl läheb lihtsalt ja sujuvalt, ärge hakake endale ise piire seadma. Mida julgemalt praegu edasi liigute, enda mõtteid ja ideid väljendate, seda edukam olete. Suhtes kaalud on tõelised pereinimesed sel nädalal, veedavad aega lastega ja pakuvad kaaslasele tõelisi naudinguöid. Vallalised kaalud elavad end lihtsalt läbi seksuaalsuse välja. Partnerid on rahul! 

SKORPION vajab sel nädalal enda ümber sõpru ja inimesi, kes usuvad temasse. Sel nädalal kirjutavad mulle just skorpionid, nemad tahavad, et ma neile kaarte loeks, sest nende hingeelu on paigast ära. Nad on kuidagi tühjad ja väsinud. Nad vajavad kedagi kes kuulaks neid ja aitaks mõista miks nende hing tühi on. Rääkimisest on muide abi, läheb paremaks. Nädala lõpus ostavad skorpionid lennupiletid või panevad paika puhkuseplaanid. Samuti võivad nad mõelda kolimisele või töökoha vahetusele. Nad vajavad muudatusi ja edasiminekut. 

AMBUR on segaduses. Ta ei tea üldse mida või keda ta tahab. Amburit ootab ees reis, aga enne seda peab ta olema veendunud, et kodused asjad jooksevad mööda tema seatud rada, kust tal selline dikteerimissoov on tulnud, seda ei tea ta ise ka. Amburil on valikus kaks partnerit ja ta ei julge valikut teha, sest kardab eksida. Peale selle on kaks turvalisem kui üks-amburi jaoks. Nädala teine pool toob talle aga ühel lõbusal koosviibimisel meeletu armumise, amburi elu läheb veel keerulisemaks. Jumal hoia! 

KALJUKITS mõtleb loobumismõtteid. Teda vaevab armukadedus, üksindus ja solvumine. Oma negatiivsed tunded peidab ta enda huvidesse, õpib, loeb või tegeleb kunstiga. Ilusaid asju vajab ta. Need tegevused isegi aitavad kaljukitse, viivad mõtted mujale. Kaljukits tunneb, et teda rünnatakse, kes ja miks…seda ta ei tea, aga see tunne ei jäta teda rahule. Tal on tunne, et kõik tahavad midagi, aga vastu ei anna keegi sõrmeotsagagi. Kuulge, võtke rahulikult ja laske oma hirmud vabaks, elu on ilus! Kahjuks te ei mõista seda praegu. 

VEEVALAJA mõtleb ainult seksist, aga ta otsib midagi. Midagi, mida tal ei ole. Ta ei tea ise ka mida, aga see ei tohi olla turvaline ja tavaline. Veevalaja ei taha üldse praegu midagi harjumuspärast, tal on sellest kõigest siiber. Ta tahab midagi mis raputaks, tooks argirutiinist välja, ärataks ellu. Ta on valmis õppima, ta on valmis alistuma, ta tahab olla allutatud, ta tahab allutada…ta tahab tunda, et ta elab. 

KALAD on armastuselainel. Suhtes kalad tahavad praegu tunda, et nende pereeluga on kõik ok, et neil on päris armastus, et selles ei ole probleeme, et see suhe toimib lihtsalt…nagu hipielu… Meessoost suhtes kalad seavad praegu oma kaasa igal hetkel esikohale. Vallalised kalad soovivad oma ellu päris armastust, sellist kestvat, mille üle lapselapsed võiksid uhked olla. Kalasid ootab ees pidu, kuigi nad käituvad kaugete ja kättesaamatutena, teavad nad täpselt kuidas kohatud kaaslane enda külge aheldada.