Teispoolsus.

Mina kuulun nende inimeste hulka, kes usuvad teispoolsust.

Ma saan sealt endale vajalikku infot ja see maailm aitab mind päris palju vaadata asju, mida silmaga ei näe ja käega katsuda ei saa. Õnneks saan ma pidevalt tagasisidet, et ma ei eksinud ja võimatuna tundunud asjad just nii läinud ongi. 

Ehk siis, ma olen sellele maailmale päris palju tänu võlgu ja oskan minule kingitud ande eest tänulik olla. 

Mis see teispoolsus siis on? Mustad varjud? Hõljuvad kehad? Vaikides suhtlemine?

Jah, kõik see on olemas. 

Ma olen suhelnud päris palju inimestega, kes on olnud mõned hetked surnud ja  tänu arstidele elule tagasi toodud.

Nad kõik kirjeldavad seda äraoldud hetke sarnaselt, vaid üks mees ütles, et ei olnud midagi. Oli lihtsalt pimedus ja siis silmipimestavad opetatsioonisaali lambid. 

Mul on üks lahkunud lähedane, kes mu unenägudes päris veidraid lugusid rääkimas käib, ta räägib asju mida ma teada ei saa, aga kui emalt küsin, saan vastuse, et just nii need asjad olidki. Seega, põnev. 

Tema jutustas mulle teispoolsusest, sellest kuidas elavad hinged peale maisest kehast lahkumist, kuidas sünnitakse uuesti ja kuidas valitakse uus keha. 

See ei ole info mida siin lehel jagada, aga kui teie lähedane on lahkunud, siis teadke, et miski siin ilmas ei ole lõplik, elu peale elu on olemas ja see pidi päris tore olema…kui pole lahkutud vabatahtlikult….

Elu on üks väärt kingitus ja seda tuleb hoida ja austada, teispoolsusega maksab lähemalt tutvust teha ja tema poolt pakutavat rahu nautida ikka alles siis, kui saatuselt valitud aeg siin ilmas päriselt läbi saab.