TAROSKOOP 15.-21. juuliJÄÄR alustab nädalat enda huvialadega, ta tahab end täiendada, õppida või leiab, et võiks end mingitele kursustele registreerida. Kõik see õppimine on seotud aga sellega, mis jäära tõeliselt huvitab. Jäära lahendada on sel nädalal ka paljud pereasjad, ta saab sellega suurepäraselt hakkama. Suhtes jäärad tunnevad, et nende suhtes on justkui mingi sein vahel ja nad on selles ise süüdi, jäära jaoks on siin kaks varianti-ta kas asub ise suhet parandama või siis lõpetab selle üldse. Sõltub mis seisus see suhe on. Vallalised jäärad loobuvad sel nädalal oma illusioonidest ja tegelevad reaalsete asjadega, saavad tänu sellele nädalalõpuks ka hingerahu tagasi.

SÕNN tahab paraneda mineviku haavadest, ta kaitseb end praegu kõige eest mis võiks talle haiget teha. Käibki kilp ees ringi. Sõnn on praegu salapärane, tegelikult on ta armunud, aga see armumine on vaid tema peas ja sõnn ei tea mida sellega peale hakata. Praegu ei ole hea aeg uuteks algusteks, ei eraelus ega tööl, igal ettevõtmisel on piir ees. Ei edene. Sõnn tunneb end seetõttu nagu ketikoer-rihm on liiga lühike! Oodake natukene!

KAKSIKUD on kuidagi kinnised, tahavad tegeleda oma koduga, aga järgmisel hetkel paelub nende tähelepanu juba mõni muu ettevõtmine. Kukuvad rapsima, ühes suunas ja siis jälle teises suunas-kokkuvõtteks on kõik tegemised poolikud. Te lihtsalt tüdinete sel nädalal nii kiiresti kõigest ära. Soovitus: tõsiste asjadega ärge parem sel nädalal üldse tegelema hakake, ei tule midagi välja. Püsimatu olete. Armuasjades on kaksik sel nädalal samasugune, poolik. Mõtted jõuavad ikka rohkem enda kui kaaslase juurde.


VÄHK on väsinud ja otsib enda jaoks vabandusi, et miks mõnda tegevust edasi peab lükkama. Küll te püüate neid põhjuseid endale luuletada! Mis te piinate end, öelge lihtsalt, et te ei viitsi seda praegu teha! Aga armastuses on vähil hea nädal, ta tunneb, et on oma laiskuses atraktiivne ja ligitõmbav, enesekindel ja valmis igaks väljakutseks. Tegelegegi sel nädalal rohkem oma tundemaailmaga ja käige väljas-te meeldite inimestele!

LÕVI teeb tööd nagu loom, aga tunneb, et raha saab liiga vähe. Üldse on rahaga praegu kuidagi jama. Kõik tahavad lõvi käest midagi, igale poole on raha vaja jagada. Lapsevanemad saavad mingi laste huvitegevusega seotud arve, te kas olete selle unustanud tasuda või tuleb sooritada ettemaks. Igatahes ei ole te selle väljaminekuga arvestanud. Ohite ja puhite ja maksate. Samas suhetes olete hooliv ja mõistev. Sel nädalal kirjutavad mulle lõvid ja põhjuseks nende rahaasjad! Vastus lihtne: raha on nii palju nagu ise teenid!

NEITSI ei jõua üht tööd lõpetada kui teine juba tegemist ootab. Teile tundub, et te ei saa enam kunagi puhata. Nii mõnigi neitsi otsib praegu koduabilist, lapsehoidjat või kedagi, kes aitaks tal oma asjadega toime tulla. Lihtsalt kõike on nii palju ja te olete ju pedant-perfektsionist, te tahaksite enda tööle keskenduda, aga segavaid faktoreid tuleb uksest ja aknast sisse. Armastusega on neitsil nii, et mida vähem aega tal armastuse jaoks on, seda paremini see suhe toimib. Siis te ei mõtle üle. Vallalised neitsid leiavad armastust, kui lähevad nädala lõpus peole!


KAALUD ei suuda sel nädalal otsustada kas peaks enda elu tähtsad otsused ise tegema või küsiks teiste nõu. Te ei suuda selle otsuseni ka jõuda. Nii panete te kõik jälle ootele. Istute nagu lind puuris, puuri uks on lahti-lenda välja, aga teie seisate seal ukse juures ja ütlete, et ei saa lennata, ma olen ju puuris. Kui te otsuseid ei tee, siis ei muutu teie elus mitte midagi. Tahate küll, et kõik oleks ilus ja hea ja õnnelik, aga midagi selleks ette ka ei võta. Muutusteta nädal.

SKORPION tahaks praegu hullata ja möllata, suhtes skorpionid tunnevad, et nende suhe ahistab neid ja ei lase teha kõike seda, mida hing ihkab. Skorpionil on hoog sees ja tüdimus oma tööst, ta tahaks puhata, nautida tähelepanu, olla tõeline vastassoomagnet, kasvõi salaja ja natukene, aga ei ole võimalik. Vallalised saavad natukenegi ulakust endale lubada, aga suhtes skorpion peab paraku vaid fantaasiatega leppima. Lisaks saate veel mingi töökohustuse juurde…no palju õnne!

AMBUR loob ja ehitab ja mõtleb ainult rahast ning edust. Talle tundub, et natukene on tema soovitust ikka puudu. Ambur on praegu enesekindel ja teeb kõik oma otsused ise. Keerab selja kõigele segavale ja tunneb, et omab enda elu üle tugevat kontrolli. Amburite soovid on aga seotud armastuse ja romantikaga. Sel nädalal kirjutavad mulle amburid küsimusega: kas minu ellu ka armastus tuleb? Või ongi ainult töö? Soovige siis armastust, teie soovid kipuvad täituma ja üpris kiiresti!


KALJUKITS tahab praegu silma paista, olla tähelepanu keskpunktis ja saada tunnustust. Teil on uusi ideid ja te vajate nende realiseerimiseks kellegi tunnustust, see keegi peab olema teie jaoks autoriteet. Paraku tõmbab see inimene aga mõnele teie ideele kriipsu peale, usaldage ikka eelkõige ennast. Suhetes vajab kaljukits praegu perekonna tunnet, tal on nii väga vaja teada, et tal on kõik hästi, sest enda sees on ta selles osas äärmiselt kahtlev ja tunneb end kuidagi süüdi ja üksi.

VEEVALAJA on endale liiga palju kohustusi võtnud, ta ei suuda kõike perfektselt täita. Ärge ahnitsege, tähtis ei ole kvantiteet vaid kvaliteet. Rapsite seitsmes suunas ja kõik on poolikult tehtud. Veevalaja kompenseerib sellega oma hingehaavu, tema sees on selline võitlus, talle tundub, et kõik ideaalne on käeulatuses, aga ta ei haara sellest kinni. Elu keelab tal end nautimast. Veevalaja on enda sees ülimalt filosoofiline ja otsib kõigele seletust . Sel nädalal on teil eriti romantilised mõtted peas, aga mida teie teete? Rapsite tööd, et need mõtted peast peletada.

KALAD kirjutavad mulle juba nädala algul: mis minu armastusest saab? Kalad on praegu müstikahuvilised. Nad on armunud, nad suudavad mõelda vaid armastusele ja seksile. Vallalised kalad saavad mingis rahvarohkes kohas kokku suhtes vastassooesindajaga, sellele järgneb raju seks. Tõmme esimesest hetkest. Suhtes kalad naudivad oma suhet, nii palju seksi pole nende elus juba ammu olnud. Nädala keskel peavad kalad millegi uue õppimisega tegelema-kooliteemad. Kas õpite ise midagi või panete end kooli või kursustele kirja-igatahes vajate uusi teadmisi. Märksõna: kool. Nädala lõpus joovad kalad end lihtsalt purju, liiga palju emotsioone on see nädal toonud, need on vaja mahalaadida.

Ilusat nädalat soovides
Kirsti