TAROSKOOP 17.-23. SEPTEMBER.

JÄÄR tunneb nädala algul kergendust, justkui oleks nüüd tööd vähem ja elu lihtsam. See on petlik. Kohe tuleb jälle hakata tegema plaane ja neid koheselt ka ellu viima. Nädala algul on jääral suur oht ka teistega tülli minna, seda põhjusel, et ta seisab enda eest. Keegi inimene minevikust ilmub jäära ellu, avastavad teineteist uuesti. Nädala teine pool on rahulikum, kõik läheb justkui plaani järgi, ega jääral sellegipoolest väga vaba aega pole, aga tal on energiat ja sihid silme ees.

SÕNN, kes on püsisuhtes, vaatab sel nädalal raudselt vasakule. Ise kardab vahele jääda. Vallalised sõnnid-no teil on lööki küll. Suht liiderlik ja võimalusterohke nädal ootab ees. Suhtes kõrvalhüppaja on aga tänu sellele kodus veel hoolivam, tegeleb lastega ja teeb kõik need asjad korda, mis ammu oleks olnud tarvis ära teha. Tööl on sõnnid sõiduvees, kõik sujub. Oma soovidega olge ka ettevaatlikud praegu, need kipuvad täide minema!

KAKSIKUD ihkavad sel nädalal palju vabadust, kõik kohustused on tüütud ja kõik tundub ahistav. Nemad tahavad puhata ja mängida ja mõnusalt kulgeda. Järgmisel hetkel mõtlevad nad muidugi hoopis teisiti. Kõik peaks olema ikka plaani järgi. Kaksikud tahavd ikka kõike seda, mida nad käesoleval hetkel ei saa. Nädala lõpus on kaksikuid ootamas üks tore koosviibimine, läheb lõbusaks, aga järgmine päev istuvad kaksikud kodus ja hoiavad pead kinni.

VÄHK tunneb end kuidagi üksikuna, et talle on justkui selg keeratud. Hoidke ka oma tervist-eriti selga ja jalgu! Armastuses on vähk ka kuidagi kahevahel. Tunne on, aga ei tea kas õige. Nii mõnigi vähk võib suisa mitme heinakuhja vahel joosta. Kord kisub ühele, kord teisele poole. Tööl on vähk nagu tank, teda ei peata miski, aga teda pole mõtet närvi ajada, siis tõmbub ta kaitseasendisse ja ei suhtle kellegagi.

LÕVI sööstab sel nädalal igale väljakutsele pea ees vastu, aga paraku on tal nendest väljakutsetest teada vaid pool tõde. Üllatusi tuleb palju. Lõvi on sel nädalal jutusoonel, ta on ise hea kuulaja, aga vajab ka kedagi, kelle ees oma hing pahupidi keerata. Lõvi nõu tasub sel nädalal kuulata, ta teab millest räägib. Suhetes on ta väsinud, kui paarisuhe vindub, siis tunneb lõvi küll, et nüüd on piir ees, aga võtab end ikka kokku ja päästab päeva. Lõvi tuleb sel nädalal igast olukorrast võitjana välja, kui ta oma muresid enda sees ei hoia.

NEITSI teeb kohe nädala algul lõpparveid. Miski saab lihtsalt tema jaoks läbi. Ka neitsid on sel nädalal head kuulajad ja ka nemad vajavad ise kedagi, kes neid kuulaks. Neitsi peab end sel nädalal mingis vallas harima, midagi uut õppima. Suhtetes ei talu neitsid vähimatki kahepalgelisust, kui keegi sellise omadusega peaks nende teele jääma, siis võtavad nad selle inimese ette ja teevad talle kõik puust ja punaseks selgeks. Nädala lõpus on neitsi nii väsinud, et ei taha ühtegi inimest näha.

KAALUD on sel nädalal masenduses. Neile tundub, et mitte miski ei suju. Ükski eesmärk ei ole käeulatuses, kõik sõbrad on selja keeranud, iga pidu toimub ilma nendeta, armastuses on vaid pettumused…Vot sellised tunded. Pole midagi teha, me kõik oleme neid tundeid aeg-ajalt tundnud. Nüüd on kaalude kord. Nädala teises pooles otsustavad kaalud, et neid ei huvitagi teised inimesed, nad lähevad ise saatusele vastu ja ei otsigi kellegagi kontakti. Hoiatus: ärge nüüd ikka kõiki suhteid ise purustage! Te olete praegu liiga emotsionaalsed!

SKORPION analüüsib end. Eriti naised. Keegi teeb skorpionile lähenemiskatseid ja nüüd tahab skorpion kogu kontrolli ikka enda kätte haarata. Et pilt oleks selge. Skorpion on suhete osas sel nädalal eriti otsekohene. Mask maha ja kogu hing lagedale! Muidu tüdineb ta ära. Tööl on skorpion hea läbirääkija, ta suudab kõik enda poole meelitada. Üldiselt igas vallas edukas nädal!

AMBUR otsustab ka sel nädalal teadmisi hankida. Kahjuks on tal nii piiratud vaba aeg, et põhjalikult süveneda ta ei jõua. Ambur tunneb end natukene ahistatuna, tema hindab ju ikka eelkõige vabadust, aga praegu on ta igatahes ahelates. Elab üle. Suhete vallas ootab amburit ees uus vallutus, see on küll rohkem selline sekssuhe, mitte pikaajalisem “kuni surm meid lahutab” aga seks ja sõprus ( seks sõbraga) – ega ambur muud ei vaja ka. Tööl rügab ambur nii, et tal on oht end ülerabada. Valvake tervist! Nädala lõpp lubab lõpuks ka natukene aega hingata ja rahulikku seltskonda nautida.

KALJUKITS, suhetega nii, et seksite täiesti vale inimesega, põete ja kahetsete nädala algul seda. Süüdistate ennast. Natukene raske on sellest partnerist ka vabaneda, ta tahab väga teie eest nüüd hoolitsema hakata. No mis muud…Run, Forrest, Run! Kaljukits põgeneb ja uputab end töösse, teeb seda või tasuta. Nädala lõpp toob häid uudiseid ja ühe meeldiva inimese, kellega lihtsalt mõnus kõigest rääkida.

VEEVALAJA liigub suhteliselt stabiilselt edasi. Tööl panustab rohkem mulje jätmisele, kui tegudele. Ta on lihtsalt natukene väsinud. Nädala teine pool on helgem, veevalajale sobib rohkem. Kui teile tehakse pakkumine reisile minna, ärge sööstke kohe pea ees pileteid ostma, süvenege põhjelikult, seal on mingi “aga”. Kodus tuleb otsused endal teha, veevalaja partner loodab praegu just oma kaaslasele. Aga veevalajad saavad sellega ideaalselt hakkama.

KALADEL on illusioonid, mille purunemist nad nii hirmsasti kardavad. Tööl läheb kõik nii, nagu plaanitud. Kalad liiguvad nagu mööda joont, ei komista, ei kuku. Samas tahavad domineerida ja rõhutavad enda üleolekut. Tegelikult on see lihtsalt teistele näitamiseks, sellega varjavad nad oma väsimust ja tüdimust. Rahalises plaanis on hea aeg, aga armastust ei ole sel nädalal küll mõtet otsida, seda ei jagu. Kalad tahaksid praegu istuda lennukisse ja koos mõnusa seltskonnaga puhkama sõita. Võib juhtuda, et just nii nad nädala lõpus toimivadki.

Ikka ilusat nädalat soovides,

Kirsti