TAROSKOOP 22.-28. juuliJÄÄR peaks selle nädala maha magama, sest see pole üldse tore nädal talle. Jäär on enesehaletseja juba nädala algul. Ta tunneb, et on väsinud, tal ei õnnestu midagi ja endale omaselt teeb ta selle tohutuks probleemiks. Ärge teisi enda ümber selle hädaldamisega hulluks ajage. Raha jääral praegu on, aga ta suudab selles ka probleemi näha. Jääradest tuleb sel nädalal eemale hoida, nad tõmbavad igast pisiasjast suure tüli üles. Kõigega on vastuolus. Kullakesed-see on teie peas kinni!

SÕNN peab olema ettevaatlik, silmad kuklasse. Ärge ronige ise ussipessa, saate nõelata! Sel nädalal on sõnnil vaja midagi õppida, see on tema jaoks uus asi ja tal on seda tarvis selleks, et oma tööd paremini teha. Sõnn on uute teadmiste üle väga õnnelik ja elu tundub poole ilusam. Suhete osas on sõnnil aga illusioonid, teile tundub, et teil on päris suur valik-keda võtta, keda jätta…see on illusioon, kui asjaks läheb, siis pole kedagi.

KAKSIKUD on sel nädalal nostalgilised, vaatavad vanu pilte, räägivad kui äge ikka kõik vanasti oli ja tunnevad seejuures teatavat kurbustunnet-kõik ongi möödas! Kaaslase suhtes on kaksikud sel nädalal ülihoolivad. Tööl on ootamas uued algused, võimalik, et teid ootab ees väga tasuv projekt, sest sel nädalal raha kaksikuid armastab. Nii mõnedki kaksikud võtavad ette reisi või vähemalt ostavad lennupiletid. Nädala lõpus peavad suhtes kaksikud oma käed “teki peal” hoidma, kipute näppima võõraid valdusi, tuletan meelde, et te olete suhtes! Vallalised andke minna, aga midagi sealt ei tule!


VÄHK on pusinud üksi millegi kallal, teiste nõu pole väga kuulda võtnud, täitsa keeruline on olnud, no nüüd saab vähk sellega valmis. Kui teil on aga terviseprobleemida olnud, siis nendele tuleb ka lahendus. Vähk võib saada mõne halva teate sel nädalal ja see tuleb täiesti ootamatust nurgast. Suhetes on vähk natukene tüütult ahistav, ärge pange oma kaaslast ketti, las ta jookseb vabalt. Te lihtsalt tahate sel nädalal kõige üle kontrolli omada. Nädala lõpus avastab vähk enda jaoks kas uue raamatu või uue hobi millega tegeleda, igatahes on tal põnev.

LÕVI möllab suhetega. Vallalised lõvid on valikute ees, aga nad ei taha neid teha, kaks on ikka parem kui üks. Suhtes lõvid on armukadedad, sest nendele tundub, et nemad on üheks valikuks. Tegelikult võiks lõvi sel nädalal oma mugavustsoonist välja ronida, suhetes peavad mõlemad teineteist üllatama, mitte ainult kaaslane ei pea teid kätel kandma. Hakake tegutsema. Tööl seevastu saab lõvi häid uudiseid, teda kas edutatakse või kiidetakse, aga sel on põhjus-lõvil tuleb veel rohkem aega tööl veeta ja suhete jaoks jääb vähem aega, aga kiida lolli, loll hüppab 🙂

NEITSI nädal algab kergendusohkega, eelmine on talle kurnavalt mõjunud, aga kohe on neitsi ka mingi uue probleemi ees. Nimelt saab ta ise ka aru, et kellelgi on tema üle kummaline võim, isegi kui see inimene temaga hästi ei käitu, neitsi ikka hoiab temast kinni. Armukadedus on selle nädala märksõna. Unustage ära, see ei vii kuhugi. Tööl asjad sujuvad, neitsil on siht ees ja ta keksib mõnuga oma sihtmärgi suunas. Nädalalõpus on vallalisel neitsil mitu sekssuhet, vali keda tahad! Suhtes neitsi vaevleb suhteprobleemide puhul just voodiprobleemide käes. Ja nii mõnigi meessoost neitsi avastab end kas grupiseksis osalemas või hoopis samasoolise partneri kaisus.


KAALUD analüüsivad ka kaaluvad. Nendel on praegu elus olukord kus nad ei taha eksida ega teha vale otsust. Sel nädalal kirjutavad mulle just kaalud, kõik maagiline pakub nendele suurt huvi. Samuti on kaalud sel nädalal sagedasemad külalised ka oma vanemate juures. Kaalud kahtlevad, et kas nende asjad päriselt sujuvadki praegu nii hästi või neile lihtsalt tundub nii? Sujuvadki! Nädala lõpus vajavad kaalud adrenaliinilaksu. Nad on kohal kardirajal, jetiga merel, lõbustuspargis või kus iganes saab kihutada või hirmu tunda. Seksides on nad sel nädalal parimad partnerid üldse, no see kirg….

SKORPION on sel nädalal luhvtitaja. Tema võtab kõike chillilt, ei viitsi pingutada. Skorpion telegeerib. Oma tööülesanded jagab ta teistele laiali ( ainus hirm, et kas ta raha saab ikka endale), aga püüb jätta mulje, et on kõigega ise hakkama saanud. Pereinimesed katsuvad lapsed sel nädalal rohkem kaasalase hoolde sokutada, seejuures kavalusega muide. Skorpion on lihtsalt laisk sel nädalal, ta viitsib tegeleda vaid teda ennast väga huvitavate asjadega ja ta tahab olla natukene omaette ning puhata. Andke talle see võimalus, aga ärge võtke talt raha ära!

AMBUR on sel nädalal väga hea kuulaja, aga ta vajab ka ise kedagi kes teda kuulaks. Ta suudab anda head nõu just nendele, kel on vaja jõuda kõrgemale ja kel on vaja kas ise enda silmis tunnustust või tahavad, et teised neid märkaks. Ambur ise saab tunnustust kuhjaga. Amburi hing on aga haige, keegi on tema hingel lihtsalt tantsu löönud, nüüd petab ambur end sellega, et ta ei tahagi sellest inimesest midagi kuulda-illusioon! Seevastu tööasjad on amburil nagu autopiloodil-toimivad sajaprotsendiliselt.


KALJUKITS mõtleb kodust ja perekonnast. Suhtes kaljukitsi on kaht tüüpi, üks ei ole miskipärast üldse oma suhtes kindel, kahtlustab oma kaaslast, samas pingutab hirmsasti seksiga, et ikka ahvatlev olla-tõmbleb kuidagi. Tal ei ole julgust sellest suhtest välja astuda, sest ta ei saaks rahaliselt hakkama, aga see suhe ei toimi tema jaoks. Teine tüüp on lihtsalt pahane oma kaaslase peale, aga seks lahendab tema jaoks kogu probleemi. Vallalised kaljukitsed ei suuda otsustada kas nad tahavad kodu ja perekonda või ei ole selleks ikka õige aeg. Ja kellega seda peret luua? Kaljukitsele meeldib ikka valikuvõimalus ja sellest nad loobuda ei taha. Tööl pingutavad nad praegu kahe eest, aga tulemust väga ei ole…puhake parem.

VEEVALAJA ahastab nädala algul, et kuidas vanasti asjad nii lihtsad olid, miks nüüd kõik nii keeruliseks on läinud. Seda eeskätt suhetes. Teil on hirm, et te ei saa oma kaaslasega enam kuidagi ühele lainepikkusele. Ega veevalaja midagi ette ka ei võta, teeb väikese peo ja istub oma mullis. Nii vallaliste kui suhtes veevalajate puhul on praegu vastassooga sein vahel, te olete tüdinenud. Saadaks kõik kuradile. Seevastu tööl asjad sujuvad, veevalaja peab kõvasti pingutama, mida rohkem pingutab, seda rohkem ta tulemusega rahule jääb.

KALAD tunnevad, et hoog on sees, seda peaks nüüd kindlasti ära kasutama. Nad otsivad igasugu võimalusi, et teenida raha ja samas tahavad puhata-saaks need kaks asja kuidagi ühendada. Sel nädalal on kaladel omadus võtta kõike lihtsalt ja kergekäeliselt ja nad avastavad, et selles eduvõti peitubki. Kalade ainsaks pidurdajaks on praegu perekond, need kohustused, aga kalad saavad sellega ka hakkama. Mida lihtsamaks asjad mõtlete, seda paremini nad sujuvad.

Ilusat nädalat soovides
Kirsti