TAROSKOOP 29. juuli-4. augustJÄÄR tormab pea ees ka tundmatusse vette, sest ta tunneb end kõikvõimsana. Jäär tunneb, et tahab muudatusi ja seda just seoses oma koduga. Nii mõnigi jäär võib hakata tegema remonti või vahetama kodu. Jäärad on sel nädalal vastassoo jaoks nagu magnetid ja nad naudivad iga tähelepanuhetke. Valivad ise ohvri välja ja naudivad töövõite. Olge ettevaatlikud oma seljaga ja kontrollige vererõhku, need on teie jaoks selle nädala ohumärgid. Nädala lõpp toob teile positiivseid üllatusi, ma ütleks häid pakkumisi!

SÕNN võtab nädala algust rahulikult. Võib isegi juhtuda, et puhkate või teete lihtsalt vaba päeva. Te peate hakkama nüüd kõvasti tööle ja selleks on vaja hinge tõmmata. Samas tunneb sõnn, et tal on praegu nagu piirid ees, sisemine rütm on paigast ära ja teised asjad ka ei kipu sujuma. Sõnn on päris keerulises olukorras, ta tahaks selle tunde, et kõik on valesti, endast välja juurida. No tehke proovi, äkki õnnestub.

KAKSIKUD tunnevad sel nädalal igatsust mineviku järele. Kuidagi ilus ja hea tundus kõik siis. Samas on neil praegu hoog sees ja nad täidavad oma unistusi. Kaksikuid ei tohi tööl sel nädalal kuidagigi kamandada, nad lähevad täitsa endast välja siis ja on võimelised katkestama hetkega kõik suhted. Lahkumisavaldus lendab lauale. Nad kardavad allumist. Suhete osas on kaksik kõhklev, mõni kõhkleb kas alustada kooselu või ei, teine ei tea kas minna lahku või ei.


VÄHK tahab sel nädalal olla meeletult abivalmis, aga teeb seda puhtalt omakasu eesmärgil. Teil on sel nädalal hästi palju isiklikke asju korraldada, need on seotud perekonnaga. Paljud vähid peavad sel nädalal pulmi või on osa pulmast. Nädala teine pool toob teile tunde, et tahaks hirmsasti kõigile tõtt öelda, pahvataks kogu kogunenud jama välja, aga see rikub suhted ju ära. No püüdke ikka kontrollida end, sest mina näen, et just selline tõehetk teid ees ootab.

LÕVI tegeleb sel nädalal rahaga ja joob. Tähistab ja loeb jälle raha. Nii mõnigi lõvi saab sel nädalal päranduse või teeb suure kinnisvaratehingu. See ei ole seotud ostu, pigem müügiga. Lõvi on millegipärast seda hetke kartnud ja kui see käes on, siis hakkab ta pingelangusest jooma. Üks mis kindel, oma saadud rahasumma jätab lõvi saladuseks. Lõvi nädal on seotud enesekindluse, raha ja vanematega, suhted vastassooga on teil praegu jahedad. Selle nädala lõpus saan ma kirju lõvidelt ja nad küsivad: miks mind keegi ei taha?

NEITSI teeb tööd ja pingutab suhte nimel, paraku on selleks pingutajaks neitsi üksi. Nädala keskel kaob neitsil jälle motivatsioon ära ja ta paneb oma suhteteema ootele. Et kui ei tee midagi ja ei sekku sellesse teemasse… mis siis saab? Lapsevanemad pingutavad praegu väga laste turvalisuse tagamise nimel, te tahate kindlustada nende tulevikku. Kes teeb lapsele kogumiskonto, kes paneb lapse midagi õppima millest tulevikus asu peaks olema.


KAALUD on sel nädalal jälle kaalukausid välja toonud. Nad kaaluvad oma suhet. Ei suuda nad otsustada kas jääda kokku või minna lahku. Alustada suhet või mitte. Kaalud paluvad jumalat, et see nende eest otsuse ära teeks ja kaotaks nende teelt ammu lahtunud suhte ja teeks seda ilma tagajärgedeta. Kogu olukord mõjub kaaludele nii halvasti, et nad on vaimses pankrotis. Miks te kaalute, otsustage! Säästke oma tervist.

SKORPION alustab nädalat kohe uute ettevõtmistega, aga olge ettevaatlik, kõik ei ole päris nii nagu teie arvate. Inimesed ei ole ka alati sellised nagu tunduvad. Te puutute sel nädalal kokku kahepalgelisusega ja kui head nägu te ka ei tee, saate pisaraid valada. Skorpionid peavad sel nädalal endaga palju tööd tegema, te avastate, et istute mugavustsoonis, aga ei viitsi kuidagi midagi muuta. Hakake tegutsema, tuleb kasuks!

AMBUR tegeleb pere asjadega, juhib ja korraldab. Ambur tahab endast sel nädalal head muljet jätta ja seetõttu võib ta loobuda mõnest oma pahest või muuta midagi enda välimuse juures. Ambur on enesekindel ja tunneb end igati hästi, nagu vanajumala selja taga. Mulle tundub, et väga-väga paljud amburid puhkavad sel nädalal, nagu mina! Suhetes on ambur salapärane ja võtnud sihikule kellegi, kelle ellu ta varsti suure pauguga sisse astub.


KALJUKITS peab sel nädalal loobuma oma illusioonidest, ta saab aru, et need ei vii teda kaugele. Vaadake tõele näkku, pettumusi vähem. Kaljukitsedega on sel nädalal kummaline lugu, teil on nii palju energiat, aga te ei viitsi mitte midagi teha. Kõik tegevused tunduvad tüütud. Suhetes olete kahjuks ka pain in ass, ärge vinguge! Kui teil on keeruline nädal, siis ei pea seetõttu kõigi nädal keeruline olema!

VEEVALAJA tegeleb hingeliste asjadega. Võimalik, et millegi idamaisega. Läheb joogasse või hakkab hingama. Veevalaja teeb seda selleks, et suruda maha endas kiusatusi tegeleda pahedega. Teie sees on tõeline võitlus ja iga teile mittesobiv sõna põhjustab veel suurema võitluse: hea ja kasulik või paheline? Veevalaja on salapärane, teda ootavad ees uued väljakutsed ja ta natukene kardab neid, seetõttu ei taha ta nendest veel rääkida. Nädala lõpp väärib tähistamist ja veevalaja tähistab.

KALAD läheks praegu iseendaga duellile. Nad on väsinud enda seatud piirangutest ja tahaksid käituda oma soovidele vastupidiselt. Kalad on praegu nagu punkarid, nad tahavad anarhiat. Et ei oleks piiranguid ja kitsendusi-mille nad ise on seadnud. Kalad unistavad ja suurelt, nad tahavad ilusat igikestvat armastust ja oma soovide täitumist. Paraku reaalses elus tegelevad nad palju oma pere asjadega ja loevad raha. Nädala lõpus on neil tunne, et kõik on pekkis ja siit hullemaks enam minna ei saagi. Ei lähegi!

Ilusat nädalat soovides
Kirsti