TAROSKOOP 23. – 29. september.JÄÄR on oma seljale kõvasti liiga teinud ja oma tervisele ka. Just teie helistate massööridele ja panete spa’sse toa kinni sel nädalal. Üldiselt olete enesekindel ja naudite töövõite. Jäär lihtsalt januneb seksi järele sel nädalal, ta teeb kõik, et keegi oma voodisse saada. Otsite kasvõi vana kallima üles. Mina saan sel nädalal ka just jääradelt kirju ja nende küsimused on seotud tervisega, samuti huvitab jäärasid see, kas nende olukord kunagi lihtsamaks ka läheb?

SÕNN möllab sel nädalal. Te napsate teiste eest parimad pakkumised, võidate töövestlustel ja panete endasse armuma kellegi teise elukaaslase. Ise tunnete end nagu Vanajumala selja taga, kõik sujub, raha armastab teid, ideed on lennukad, ametiredelil rühite üles. Te olete pidurdamatu. Mida te sööte? Tahaks ma küsida. Nädala teine pool toob meeletut kirge, aga see on salasuhe, no kellegi teise kaaslane! Te ei usalda seda inimest, te teate teda ammu, aga kirg on kirg!

KAKSIKUD tahavad end suhtes kehtestada, teie sõna peab perekonnas praegu peale jääma. Te vajate imetlust ja tunnustust, vaadake, et te sellega oma kaaslasele ahistavaks ei muutu. Ta võib nii eemale tõmbuda. Alkoholiga ei tasu ka liialdada. Tegelikult otsite sel nädalal turvatunnet, aga ei tea kust seda leida. Selline tunne, et kõik keeravad selja. Enesehaletsus. Nädala lõpus läheb paremaks, elage üle.


VÄHK on sel nädalal meeste suhtes väga toetav, keegi vajab seda tunnet, et te olete tema seljatagune. Vähid saadavad mulle sel nädalal eriti palju kirju: vaata mu isiklikku elu! Te olete praegu pidurdamatu, julge, lähete läbi seinte, võtate rajalt maha selle keda tahate. Lapsevanemad on oma laste suhtes hästi toetavad, kuulavad ja head nõuandjad. Teid jagub kõikjale. Vähid otsivad uusi väljakutseid ja need peavad olema paremad kui senised ja hästitasustatud. Mida enesekindlam olete, seda suurem tõenäosus on kõike seda saada.

LÕVI jaoks ei ole see nädal hea, paraku. Te olete pidevas kaitsepositsioonis, samas tahate sellele olukorrale lõpu teha. Teil on tunne, et olete elanud illusioonis ja see kipub purunema. Tunne nagu oleks teid petetud, kõik on kuidagi valesti. Suhetes on kaaslasega sein vahel, kuidagi ei ulatu temani, aga ometi te pingutate kogu südamest. Ei saa kätte. Kõik tundub käeulatusest väljaspool. No on selline nädal, mis teha!

NEITSI tunneb, et tema võimed ei küündi tema unistusteni. Te lihtsalt väsite enne ära, te ei jõua lõpuni kõndida. Kõik tahavad midagi, nii palju kohustusi, nii palju uusi alguseid, pidevalt peab “ei” ütlema. Tegelikult tahate puhata, aga ei saa. Armastuses on neitsi salapärane, te olete kõrvuni sees, aga ei tunnista seda. Ei endale, ega sellele inimesele kes on nende tunnete põhjustajaks. No mida te siis loodate? Kui suud lahti ei tee, siis asjad ei muutu.


KAALUD on hingelises kriisis. See puudutab teie suhet. Kui tahate ellu uut algust, siis peate mahapidama ühe vestluse, et end kehtestada, aga te lükkate seda kogu aeg edasi. Hing on haige, aga rääkida sellest ei julge. Te peate seadma end esikohale, kehtestama. Aga te ei suuda, seks on liiga hea ja kuni seda jagub, seni olete vait ja hoiate kogu hingevalu enda sees.

SKORPION tahab nädala algul puhata, aga ei saa. Üks asi ajab teist taga. Te olete enda peale pahane, et ei suuda “ei” öelda. Nädala keskpaik toob uudised ja need tähendavad seda, et teised võivadki puhata, aga teil tuleb ikka kõik oma kohustused lõpule viia. Suhetes on skorpion otsija, te tahate just seda, mida teil parajasti ei ole. Nädala lõpus olete endale seatud sihtideni jõudnud, ise ka ei usu, aga laske nüüd rihm lõdvaks.

AMBUR peab selleks nädalaks küll valmis olema. Maagiline nädal. Kõik müstilised asjad juhtuvad just teiega. Selle nimi on: magavale kassile jookseb hiir suhu. Te võite end koju lukustada, pidu tuleb teieni. Nädala algus toob mõnusa veiniõhtu, löök selja tagant! Te ei ole seda oodanud, aga teie unistuste kirg tabab teid sel hetkel kui te seda üldse ei oota. Salajane suhe, endast palju noorema inimesega. Targa inimesega. Ja see läheb järjest paremaks. Teid tababa tunne, et Jumal on oma pilgu nüüd teile suunanud.


KALJUKITS püüab olla väga eesmärgile orienteeritud. Kardate eksida ja tahate paista välja parem, targem ja edukam, kui olete. Liiga palju pingutate mulje jätmise nimel. Olge loomulikum, tuleb kasuks. Te peaksite elu lihtsamalt võtma, kõik sujuks paremini, aga te petate teisi, see ei vii eesmärgini. Nädala teises pooles vajate kedagi, kellele südant puistada, leiate ta. Aga minu soovitus, ärge olge see, kes te tegelikult ei ole.

VEEVALAJA püüab olla see, kes ta ei ole. Te olete millestki just läbi tulnud, haiget saanud ja nüüd püüate end kaitsta maskiga. Ärge muutke oma maailmapilti. Ärge elage illusioonis. Veevalaja vajab praegu väga toetust ja head nõu, tunnet, et keegi on olemas ja aitab. Nii suudate sammuda oma eesmärgi poole. Veevalaja teeb tulevikuplaane ja tema tulevik on raha. Ta tahab end tõestada, nii vaimselt kui rahaliselt. Veevalaja jaoks ei eksisteeri “normaalset summat”, tema tahab palju raha ja selle nimel ta tööd teebki. Olge ettevaatlik, valvake oma seljatagust. Aga teie töö viib sihile. Armastuses elab veevalaja fantaasiates, mitte enda reaalses elus.

KALAD otsivad hingerahu. Te tahate hästi palju rääkida, arutada, anda nõu ja saada nõu. Kui abi tahate, võtke mask maha. Ei ole mõtet teha head nägu halva mängu juures. Kalad mõtlevad palju armastusest ja romantikast, analüüsite kõik viimse kui millimeetrini läbi. Te vajate uut algust ja põnevust oma ellu. Õnneks on teis piisavalt optimismi, et kui kõik on untsu läinud, lähete teie ikka lootusetundega helgele tulevikule vastu. Tööl muutuvad inimesed teie jaoks natukene tüütuks, kõik esitavad küsimusi ja tahavad vastuseid. Nädala lõpus naudivad kalad küünlavalgust ja turvatunnet. Kõik on ikkagi hästi.

Ilusat nädalat soovides
Kirsti