TAROSKOOP 30. september – 6.oktooberJÄÄR ootab väga mingeid uudiseid, aga need kas ei tule või siis osutuvad mitteoodatuks. Igatahes väike pettumus. Nädala keskel suudab jäär nii töö kui eraelu natukene lihtsamalt võtta ja tunneb, et nii arenevad asjad paremini. Nädala teises pooles tahate aga asju klaarida, nii suhteid kui töösuhteid. Ärge parem võtke neid vestlusi ette, saate ebameeldivuste osaliseks. Eriti tööl. Ülemuse jutule ei soovita minna, samuti on jäärast ülemused sel nädalal parajad maod.

SÕNN on nii nõutud tegelane. Kõik tahavad midagi, kõik helistavad teile. Tööl raha tuleb ise teie suunas ja otsite pidevalt lahendusi keerulistele olukordadele. Puhata ja mängida teil sel nädalal aega ei ole. Uued kokkulepped, uued lepingud…see on teie nädal. Seevastu nädala lõpp toob teie ellu inimese kes tõstab teie enesetunde lakke ja te naudite seda.

KAKSIKUD on ehtsad kaksikud. Täna see, homme teine. Tahaks mõnusalt lebotada, aga ei taha ka. Tahaks rahulikku elu, aga ise sõdite. Tahaks üht ja ainukest armastust, aga teised on ka põnevad. Tahaks elada ainult enda soove arvestades, aga samas tahaks teistele meeldida. Nädala lõpus saan ma kirju just kaksikutelt, teie küsimus on lihtne: mida ma tegema pean?


VÄHK tegeleb sel nädalal palju pere ja koduga. Lapsevanemad õpivad koos lastega ja nii mõnigi vähk õpib ka enda tarbeks. Rahaga ei ole vähk sel nädalal just kõige suurem sõber, teile tundub lihtsalt, et raha ei olegi. Samas otsib nii mõnigi vähk endale uut kodu või võtab ette totaalse ümberehituse. Rahulolematu olete.

LÕVI elab illusioonis, et ta on asendamatu. Talle tundub, et ta meeldib kõigile, on nõutud ja ihaldatud. Ise usub, väga hea! Mõjub hästi enesetundele. Tööl on teil tarvis midagi uut endale selgeks teha, see võtab aega, aga saate hakkama. Lõvid veedavad sel nädalal aega nii oma vanemate kui oma lastega. Panete paika reisiplaanid ja võite ka nädala lõpus mõne sõidu ette võtta. No kirest puudu ei tule, te põlete sel nädalal.

NEITSI eneseimetlus saab sel nädalal löögi, olete end natukene ülehinnanud. Pole hullu, istute maha, mõtlete ja näete jälle tunneli lõpus valgust. Neitsi nädal on täis tööd ja romantikat, aga te peate ise mõlemas vallas kõvasti pingutama. Kandikul midagi ette ei kanta. Nädala ohumärk on armukadedus, hoidke end selles vallas tagasi, rikute suhteid.


KAALUD ootavad ja vaatavad, mõtlevad ja kaaluvad, et kuhu enda jõudu ja energiat suunata ja kuhu mitte. Nii mõnedki kaalud tahavad teha muudatusi oma kodus, aga need muudatused peavad olema sellised nagu kaaludele sobib. Nädala keskel olete algataja ja innustaja. Kõik romantilised plaanid kipuvad aga nurjuma, lihtsalt ei arvestata teie soovidega. Nädala lõpus otsivad kaalud hingetoitu, lähete teatrisse või vaatate romantilisi filme.

SKORPION peab sel nädalal läbirääkimisi, kes on saanud mitu tööpakkumist, siis just vestluse tulemusel teete otsuse, aga ärge kiirustage, kõik sõltub teie kuulamisoskusest. Skorpion tegeleb sel nädalal palju oma rahalise olukorraga, arvutate, analüüsite ja kalkuleerite. Kõik suuremad ostud lükake praegu edasi. Nädala keskel kutsutakse skorpion peole, ta kardab küll keset töönädalat pidutseda ja võib seetõttu keelduda, aga sellest peost oleks teile mingis mõttes kasu! Minge!

AMBUR peab nädala algul ettevaatlik olema, võite petta saada. Mõtlete palju minevikule, võrdlete. Rahalises mõttes on see hea nädal, kulutate palju, aga ka teenite palju. Hingeliselt on ambur segaduses, te ei tea ise ka praegu mida te tahate, olete kuidagi pettunud ja otsite selle tunde eemalepeletamiseks aseainet. Nädala lõpus olete kogu virrvarrist nii väsinud, et avate veini… ja sukeldute pea ees uutesse ideedesse.


KALJUKITS on oma suhtega ummikus, kõik pole nii nagu tema on unistanud. Ta võib hakata partnerile nõudmisi esitama, last planeerima ja loodab, et nii saab suhe korda. Suhtesõltuvus on selle asja nimi. Tööl on kaljukits hoos, pidurdamatu. Läheb üle laipade. Pidage natukene hoogu, nii lasete vead sisse. Võtke rahulikult ja mõelge oma asjad selgeks. Teil on oht sel nädalal teistele närvidele käia!

VEEVALAJA mõnusal rahulikul elul on lõpp, üllatusi sajab uksest ja aknast. Läbirääkimisi täis nädal. Töised läbirääkimised on edukad, aga suhetes tundub teile, et teie arvamus ei loe enam üldse, kaaslane dikteerib ja kavaldab. Armastuses kannate praegu maski, teete halva mängu juures nägu, et kõik on korras. Veevalaja saab kaaslaselt sel nädalal nii palju etteheiteid, et ta ei jaksa neid isegi meelde jätta. Nädala lõpp võib tuua titeuudiseid!

KALAD unistavad, ütlevad pidevalt kõigele ei ja panustavad oma energia ikka mööda sissetallatud rada kõndimisse. Teil on nii palju plaane ja illusioone, ootate ja vaatate mis saab. Kõik seisab, ise pidurdate. Te elate sel nädalal nagu poole jõuga, kuidagi laisk, usaldamatu ja paigaltammuv. Kõhklete ja kahtlete.

Ilusat nädalat soovides
Kirsti