TAROSKOOP 24.-30. detsember.

JÄÄR on selle nädala algul väga perekeskne, samas tunneb, et perekond seab talle piiranguid. Ei sea, ise seate need piirangud. Asi ainult teie enda suhtumises. Jäär tahab väga hoolitseda teiste eest ja teeb isegi natukene liiga palju asju ette-taha ära. Nädala keskel tabab jäära eneseanalüüsiaeg. Ta hakkab isegi natukene mõtlema, et äkki on ise ka mõne vea teinud, ei olegi alati ainult teised süüdi. Vallalisi jäärasi tabab lapsesaamissoov, suhtes jäärad võivad vabalt pere suurendamisega algust teha. Tööl ületab jäär end, ise kiidab end kõva häälega. Jäära süda on armastust täis, aga ta vajab praegu rahulikku tempot. Ei rapsi. Samas tunneb üksi olles end õnnetu ja mahajäetuna. No mõelge nüüd selgeks, et mida te siis tahate?!

SÕNN vaatab oma elu positiivselt, talle tundub, et kohe hakkab kõik jälle ülesmäge minema. Kuigi sõnn tunneb, et tema ja ta armastatu vahel on justkui jäämüür, vaatab ta ikka lootusrikkalt tulevikku. Pika enesega arupidamise tulemusel läheb sõnn oma armsama juurde ja teeb talle kingituse. See mõjub aga nii, et hoopis keegi teine paneb sõnnile silma peale. Neid võib isegi mitu olla. Tööd on sõnnil nii palju, et ta ei paista selle töö tagant enam välja. Nädala lõpus on sõnn kuri, pisiasjadest tõmbab ka tüli üles. Õnneks läheb ta siis koju teki alla ja vaatab rahus omaette telekat, saab turvatsooni tagasi. Ja siis olge valvel…keegi tuleb teie ellu kõige ootamatumal hetkel. Mida sõnn teeb? Ütleb: jessss!

KAKSIKUD on nädala alguses nagu paradiisis, tegelevad vaid meeldivate asjadega. Samas on asjad meeldivad seni, kuni nende arvamusega arvestatakse. Rahalises mõttes ei ole just kõige sobivam aeg, kaksik kardab nii hirmsasti, et tal on vähe raha, ta kaotab siis kohe turvatunde. Kaksikud teevad sel nädalal väga palju teiste jaoks, lõbustavad neid, võivad kellegi eest ka töö ära teha ja isegi puhata oskavad teiste eest. Nad näevad sel nädalal maailmapilti kuidagi peegelpildis. Mis on halvasti-on nende jaoks hästi ja vastupidi. Tegelikult pole neil häda midagi, hea nädal on. Kõik alustatu saab hoo sisse ja ise kulgevad nad mõnusalt vooluga kaasa. 

VÄHK ei mõtle sel nädalal muust kui suhetest. Vähid on armastuselainel. Kes ootab abieluettepanekut, see selle ka saab. Kes ootab vana armastust tagasi, soovige ja ta tuleb. Kes tahab lihtsalt seksi, visake õng välja ja kala on juba otsas. Vähid ei viitsi sel nädalal mingeid mänge mängida, nad on just sellised nagu nad on. Ja see meeldib teistele. Pereinimesed on üle pika aja oma kaaslasega täiesti rahul, kodus on mõnus ja äge õhkkond. Omavahel saab rääkida rohkem kui eales varem. Tööl on vähk nõutud kaaslane, talle kiputakse südant puistama. Vähk naudib seda nädalat.

LÕVI on sel nädalal ideedest nii tulvil, et need ideed ei mahu tema sisse enam ära. Kõike, mida ta teeb, teeb hingega. Armastust lõvi sel nädalal ei vaja, füüsilist suhet aga rohkem kui muidu, ta on seksis ka väga loov muide! Lõvi on sel nädalal kõiges edukas. Flirdib edukalt, on tark, ütleb õigeid asju, teeb tööd ja küsib edukalt ka palka juurde. Kes läheb reisile, siis leiab ka seal kellegi, kellele silma peale paneb. Aga see ei ole armastus, lõvi otsib seksi. Nädala lõpus pange oma soovid universumile teele, need täituvad kiiremini, kui oodata oskate. 

NEITSI on nädala algul väsinud, aga endale omaselt võtab ta end kokku ja särab nagu päike. Neitsi vajab uusi alguseid ja loob neid endale ise. Armastust vajab neitsi ka, tema hing nõuab seda praegu, muidu ei ole ta töökorras. No kui vastuarmastust ei saa, siis armastab neitsi vähemalt ise kedagi ja paneb vastuarmastussoovi ootele. Nädala keskel püüab neitsi hästi korralik ja ontlik olla, ta ei taha kuidagi oma tegudes ega ütlemistes midagi valesti teha, aga vallaline neitsi libastub. Joob end purju ja avastab end voodis inimesega, kelle suhtes on tal juba ammu suur tõmme olnud. See teeb neitsile head, muide!

KAALUD on järgmine tähemärk kelle nädal koosneb armastusest. Kaalud peavad seda armastust lausa endast eemale lükkama. Nii mõnedki kaalud saavad abieluettepaneku või teevad selle ise. Suhtes kaalud võivad saada rasedusuudise. Vallalised kaalud armuvad, salasuhtes kaalud võivad keerata sellele suhtele selja, aga see suhe tuleb tagasi. Tööl on kaaludel hea aeg uuendusteks, kes tahab millegagi algust teha-andke minna! Kui miski ei edene, ärge jätke pooleli, küll sujuma hakkab. Hea nädal!

SKORPION teeb ise endale sel nädalal liiga. Nii füüsiliselt kui vaimselt. Miks te lammutate? Trennis pingutate üle, kodus õõnestate oma suhet. Mis teid vaevab? Skorpion tunneb, et tulevikku vaadates tahab ta midagi muud. Ta muutub sel nädalal egoistlikuks, ei taha teistega arvestada. Kõik turvaline on igav, skorpion tahab midagi hoopis muud ja teeb sel nädalal päris põhjalikke otsuseid. Põletab sildu ja suundub pea ees tundmatusse. 

AMBUR alustab oma nädalat sekssuhte ja suurte soovidega. Tundub, et kõik asjad tema elus voolavad nagu jõgi. Kiiresti ja tormiliselt. Aga siin on oma aga, ärge laskuge illusioonidesse. Kõik ei ole nii nagu teie usute olevat. Pool on peidus. Ambur on ise ka salapärane, näitab välja üht, aga sees tunneb teist. Keskenduge eelkõige enda vajadustele. Töö ei jäta amburit ühelgi päeval, seda tal jagub ja see talle meeldib. Tuletan meelde, et vahel peab puhkama. Raha amburil on, aga aega on vähe. Vallalised amburid kaaluvad pidevalt, et on neil siis aega ja tahtmist kedagi enda ellu lasta või ei ole. Sel nädalal nad otsusele ei jõua. 

KALJUKITS alustab nädalat minevikusuhte igatsemisega. Kui olete lõpetanud oma pika suhte või abielu, siis hakkate sel nädalal seda igatsema ja ennast süüdistama. Kuidagi üksi olete oma hinges. Kui olete kaaslast petnud, siis vaevlete erilistes hingepiinades. Head uudised tulevad aga raha kohta, kaljukits on teinud tublisti tööd ja tasu selle eest on korralik. Hoiatus: kui teete aga praegu rahalisi kokkuleppeid, siis vaadake, et te petta ei saa! Keda ootab ees reis, siis mida salapärasem te võõras seltskonnas olete, seda suuremad on üllatused! Olge valmis! 

VEEVALAJA on kinnine ja oma maailmas. Ta tunneb, et praegu on ikkagi tema, tema edevus ja tema ego kõige tähtsamad. Suhtes veevalaja tunneb seetõttu  süümepiinu ja vallaline veevalaja on kuidagi üksi. Veevalajal on sel nädalal oht armuda ka siis, kui tal on juba kindel suhe. Ta ei saa sinna midagi parata, kõik tundub nii uus ja põnev. Süda põksub ja hing väriseb. Tööl on veevalajal uued väljakutsed ja ta võtab need suure õnne ning tänutundega vastu. Teil on asjad, mis vajavad lõpetamist, lõpetage need ära, muidu jätate pooleli. Nii palju uut ootab ees, kõik on nii ahvatlev-koormate end üle. 

KALAD tunnevad, et ka siis, kui kõik neile selja keeravad, lähevad nemad ikka oma teel edasi. Nad tahavad jätta mulje, et neil on kõik suurepärane ja nad mõtlevadki kõik suurepäraseks. Nii mõnedki kalad võtavad ette reisi, nad vajavad keskkonnavahetust. Kalasid ootab ees preemia või tasu, see ei ole väike. Samas midagi, mida te olete väga soovinud, osutub petlikuks. Kalad teevad oma soovile ise lõpu. Pole hullu, torm läheb mööda ja ees ootab rahulikum aeg. Nädala teine pool möödub kaladel oma elu analüüsides. Nad otsustavad lõpetada mõne suhte, aga kohe peale selle otsuse tegemist kogub see suhe võimsad tuurid üles. 

Kauneid jõule soovides

Kirsti