Milliseks kujuneb aasta 2019 Eestile?

EESTIS tuleb päris keeruline aasta. Meie valitsus vaatab näoga piiri taha, mitte oma riigi poole. Ütleks lausa, et nad on Brüsseli ees põlvili, pea alandlikult norus. Sisseränne suureneb, sisserändajad toovad kaasa oma suhtumise ja kultuuri. Suureneb veelgi lõhe kahe leeri vahel. Valimised üllatavad.
Naiste võim erinevatel elualadel suureneb.
President muutub oma väljaütlemistes ettevaatlikumaks. 
Positiivne aeg kultuuritegelastele ja sportlastele, nii mõnigi neist teeb nime mujal maailmas. Mida edevam oled, seda kaugemale jõuad.  
Inimesed otsivad järgmisel aastal veel rohkem abi just vaimumaailmast. Ei saada ise enda probleemidega hakkama. Ka psühholoogide ja psühhiaatrite ukse taga pikenevad järjekorrad. Väga paljude jaoks halveneb materiaalne olukord, Sündide arv eestlaste seas väheneb. 
Probleemid oskustöölistega, nende väljaränne jätkub ja selle peatamiseks ei tehta midagi. Keegi ei taha selle probleemiga tegeleda. 
Hoiatus: vaadake millises pangas te oma raha hoiate! Üldse tuleb oma rahaga sel aastal väga lugupidavalt majandada. 
Mis puudutab metsaraiet, siis üritatakse jätta muljet, et sellega tegeletakse pidevalt, tegelikult räägitakse üht, aga tehakse ikka teist. Metsa raiutakse mõnuga. 
Meditsiinivaldkonnas tuleb mingi avastus või läbimurre, tunnustusevääriline. Miskipärast tundub mulle, et see puudutab lastetuse teemat. Igatahes kunstviljastamist on tuleval aastal veel rohkem. 
Kuidagi väga palju on juttu emaks olemisest ja ema-lapse suhtest. 
Abiellujaid on rohkem, aga järjest kergemini astutakse ka suhetest välja. Kõik muutub kiiremaks. 
Väga palju räägitakse energiast. Elektrienergiast, taastuvenergiast, rohelisest energiast, inimeste energiast jne…
Roheline mõtteviis saab järjest populaarsemaks. 

Sel aastal teevad ilma julged ja pealehakkajad inimesed, tuleb seada end esikohale, arvestada sellega kuidas ise end tunned ja mida õigeks pead,  mitte kuidas teistele paistad. 
Kes kardavad teha otsuseid, need jäävad paigale tammuma. Aasta soosib karjeriste ja silmapaistvaid isiksusi. Eristujaid. “Ah mis nüüd mina”-suhtumisega ei ole sel aastal midagi peale hakata. Jäätegi märkamatuks. 
Soovitus inimestele on lihtne: tehke asju, mis teid õnnelikuks teevad. Öelge rohkem häid sõnu, usaldage, aga kontrollige. 
Ärge nõustuge pooliku tõega. Tahtke alati parimat, aga nõudke seda ka endalt. Kui olete väsinud, puhake! Muidu teete endale liiga ja kaotate oma teravuse. 
Armastage elu ja püüdke kõiges leida midagi positiivset. 
Virisemine ei vii edasi, tegutsemine viib. Kui raha ei ole, siis tuleb rohkem tööd teha. Või töökohta vahetada. Mugavustsoonis istumine nüristab vaimu. 
Imelist uut aastat!