TAROSKOOP 31. detsember-6. jaanuar.

JÄÄR võtab nädala algul isegi natukene aega puhata, mõtleb siis aga kohe ümber. Miski uus ja põnev paelub jäära nii, et ta otsustab endale selle asja selgeks teha. Jäär on praegu väga õppimishimuline. Kõik uued väljakutsed on teretulnud. Suhete osas on jääral vastakad tunded, füüsiline pool on talle sobiv aga vaimses osas saab jäär oma partnerilt liiga vähe tähelepanu. Ta tahab ikka iga hetk kiidusõnu ja tunnustust. Salamisi on jäära südames ikka mitu varianti, üks neist teeb talle haiget, teisest sõidab ise tankina üle. Kuna see olukord jäärale ei meeldi ja ta kardab üksi jääda, küsib ta kelleltki nõu. Õige tegu, aga nõu küsige naisterahvalt. 

SÕNN on energiast tühi. Kuna teda ootavad ees kohe uued ja ägedad kohustused, tunneb ta natukene hirmu eelseisva ees. Armastuses on sõnn praegu nagu välgukera-seda energiat jagub tal küll. Nädala keskel on sõnn väga oma maailmas, tegeleb asjadega mis teda paeluvad. Sõnnid tunnevad huvi vanade tavade ja kommete vastu, huvituvad kõigest müstilisest ja arvatavasti kirjutavad just nemad mulle, et nüüd on vaja tulevikku piiluda. Sõnn on sel nädalal küll väga perekeskne, aga tänu oma “eemalolekule”, ehk siis kuna ta on omas maailmas hajevil, ei saa ta päris täpselt aru mida perekond sõnnikeselt ootab.

KAKSIKUD on sel nädalal veidike teravas tujus. Kohe tahavad susada teistele. Neile tundub, et teised näevad maailma sootuks valesti. Kaksikud ootavad midagi põnevat, otsivad kiusatusi, tahavad olla tähelepanu keskpunktis, aga kõik on kuidagi liiga rahulik. Tuleb ikka omi asju ajada ja oodata siis edasi seda suurt tähelepanutormi. Kaksikud on sel nädalal natukene lammutavad. Nad võivad teha katki mõne suhte ja võivad teha liiga ka enda tervisele. Nädala lõpus saavad nad millegagi hakkama mis pälvib lõpuks ometi teiste kiidusõnad ja tähelepanu. Siis on kaksikud rahul. 

VÄHK võtab nädala algust rahulikult. Puhkab ja püüab käituda nii, et kõigil hea oleks. Nädala keskel teeb ta tublisti tööd, isegi rohkem kui vaja, tal on nii suur vastutustunne ja sellega hoiab ta ära midagi “mis eelmisel korral juba juhtus”. Nädala lõpus on vähk sellest nii väsinud, et vajab vaid head seltskonda, kedagi kes kuulaks kõik tema mured ära ja liialdab alkoholiga. Pühapäev möödub vähil voodis pikali põdedes. 

LÕVI astub uude aastasse uue energiaga. Ta otsustab pühenduda suhtele, ta on täis kirge, ta tunneb, et on leidnud enda kõrvale targa inimese ja arvestab tema arvamusega. Lõvi on teotahteline, julge, tal on selge siht ees selleks aastaks ja ta otsustab liikuda oma eesmärgi suunas. Teda ootavad sel nädalal positiivsed uudised ja ta tunneb, et kontrollib  ja valitseb oma elu. Lõvi on otsustanud, et kõik ebameeldiv jääb eelmisesse aastasse. Tubli!

NEITSI mõtleb sel nädalal palju suhetele. Vallaline neitsi on leidnud kellegi, kellega tal klapib nii füüsiliselt kui vaimselt, aga nädala keskel hakkab ikka mõtlema, et on mul seda suhet ikka vaja? Äkki see väsitab mind. Suhtes neitsid tunnevad samuti, et nad vajavad oma õhku ja enda jaoks uusi alguseid. Neitsi ei taha sel nädalal piiranguid, ta tahab ise tegutseda, ise otsustada ja oma aega planeerida. Olge ettevaatlikud igasugu kokkulepetega, et teid rahaliselt ei peteta. Nädala lõpus lahkab neitsi oma lapsepõlve ja pereelu. Talle tundub, et ta on mõnest unistusest liiga kergekäeliselt loobunud ja üritab edaspidi vältida nii enda tehtud vigu ning mitte korrata oma vanemate suhtemustreid. 

KAALUD on peomeeleolus. Nemad ootavad väga uut aastat, neil on uuele aastale nii palju soove, nad on otsustanud, et võtavad sel aastal kõik väljakutsed vastu ja saavad hakkama ka sellega mis tundub võimatuna. Kaalud võivad sel nädalal saada teada, et neid ootab ees tõus ametiredelil või elujärje paranemine. Head uudised jõuavad kaaludeni ka suhete vallas, nimelt tabab neid silmipimestav kirg ja kõhus keerlevad liblikad. Püüdke nüüd ise seda tunnet mitte rikkuda!

SKORPION on ahastuses. Kõik tahavad midagi, kõik ootavad temalt midagi…Ta ei viitsi midagi teha, ta tahab kodus lebotada teleka ees ja veini juua. Ta ei taha mitte kedagi näha. No ja siis kui ta seal kodus üksi oma veini joob, siis tundub talle, et kõik on ta maha jätnud, ta on nii üksi. Haletseb end ja süüdistab. Kellelegi ei ütle ka. “Ah las ma kannatan siin!”. No kuulge! Nädala keskel teeb skorpion nii palju tööd, et ikka meelega endale liiga teha. “Kas te näete kuidas ma kannatan?”. Teil ei ole midagi häda, te ise mõtlete neid hädasid endale kaela. Jah, ja tervisega on sama lugu. Ärge otsige rinnus pisteid ja südamerütmihäireid. Need on teie jonnitujud ja enesehaletsus.

AMBUR on jälle endale liiga palju kohustusi võtnud. Ta teeb kõik ära ka, aga süüdistab end, et ei oska “ei “ öelda. Ambur teeks nagu kogu maailma töö üksi ära.  Nüüd on tal juba hirm, et varsti võib kõigest meeldivast siiber tulla. Amburil ei ole aega seksida ka, kohustused istuvad ju kukil. Õnneks oskab ta lülitada end temale omasesse meeleseisundisee, vähemalt korraks ja siis tormab jälle seitsme tuule poole maailma parandama. Amburi uus väljakutse sõltub kellestki teisest ja see teine võtab otsustamiseks aega, ambur peab ootama, aga see ei ole just tema lemmiktegevus. Midagi pole teha, te peategi kõik asjad ise ärta tegema, sest teist paremini ei tule keegi selle kupatusega toime!

KALJUKITS naudib elu. Ostab endale reisi, loeb teenitud raha, lükkab nüüd kohustused kõrvale ja keskendub armastusele. Kaljukits on teeninud välja kiidusõnad ja lugupidamise. Kiidusõnu tuleb talle muidugi ikka ohtralt jagada. Vallaline kaljukits võib sel nädalal asytuda püsisuhtesse, aga ilge ettevaatlik, igal ilusal asjal on alati ka peidus pool. Suhtes kaljukits kipub aga kodus salatsema, vajab privaatsust. 

Nädalalõpp toob kokku seltskonna, kaljukits naudib jälle tähelepanu. 

VEEVALAJA tunneb, et kõik ta asjad liiguvad. Uus aasta tõotab tulla põnev ja liikumises. Veevalajale tundub nagu oleks püüdnud kinni kuldkala. Järsku on turvaline ja hea olla. Uued väljakutsed, uus õppimisvõimalus. Veevalaja vajab nii väga kiitust ja õlalepatsutust. Ilusaid sõnu, mis tõstaks tema enesehinnangut. Veevalaja aasta algus on materiaalselt paljulubav ja talle tundub, et ta täidab oma unistused veel 150 protsendiliselt. Kõige selle ilusa juures aga hoiatus: mõnest asjast tuleb lahti lasta, vägisi punnitades kaugele ei jõua. 

KALAD otsivad endale meeldivat tegevust. Nad tahavad puhata ja mängida. Aasta viimasel päeval ei taha nad enda ümber mingit suurt seltskonda, kalad on rahvamassidest väsinud. Nädala keskpaigas vaatavad nad endale silma ja otsustavad, et ei lase endaga enam kuidagi ebameeldivalt käituda. Lükkavad mittesobivad inimesed endast eemale. Nädala keskpaigas on kalad eriti romantilised, ilusad tunded, armastus, küünlavalgus…. Kalad võivad teha kindla otsuse oma kodu suhtes. Nad tahavad uut elukohta. Kalad asuvad tegutsema, aga hoiavad oma plaane ikka salapäraselt endale.