TAROSKOOP 25.-31. märts.

JÄÄR tegeleb sel nädalal armastusega. Osadel jääradel on oht langeda suhtes partneri võlude lõksu, aga vahet pole. Jäär vajab praegu armastust. See on nagu puhkus talle. Samas on jääral hirm, et armastus hakkab tema muude tegemiste suhtes domineerima ja siis jäävad asjad ripakile. Pole hullu, nii lähebki, aga te saate kõik tehtud. Armastage!

SÕNN vajab uusi alguseid. Tal on peas mingid plaanid ka, aga ta ei taha nendest väga rääkida veel. Sõnn on sel nädalal hingeline, nagu hipi. Andke olla ja lubage elada. Hingamisharjutused ja tantsimine-sõnni teema. Samas, kui nädala lõpus sõnni torkida või temale vastukarva käituda, siis te alles näete, kuidas see loom pöördesse läheb. Sõnni nädal on torm vaikuse katte all. Suhetes on sõnn kirglik, aga ega ta ei usalda kedagi. 

KAKSIKUD on sel nädalal nagu kaanide kätte jäänud inimvare. Ise otsite põhjuseid end väsinuna ja tüdinenuna tunda. Teile tundub, et teised kiusavad teid, kõik suunavad oma energia ikka sellesse, et teie elu raskemaks teha. No mida te jonnite, ise poote end oma kätega. 

VÄHK on otsustanud millegagi lõpu teha. Armastus on ka vähi jaoks ahistav. Vähk ei talu armukadedust, aga ise armukadetseb nii nagu jaksab. Kuidagi palju kohustusi on teil praegu. Rahaga ärge sel nädalal priisake, aga koonerdada pole ka vaja. Vanemate naiste nõu tuleb igas asjas abiks. Naisvähid on kuidagi eriti perekesksed, lapsed on sel nädalal vähile parim hingerohi. Aga kõik mida ette võtate, kõik saab hoo sisse. Ärge muretsege! Aga sel nädalal tahavad kaarte vähid! Ootan teie kirju!

LÕVI mõtleb rahast ja unistustest, mida ta ei ole täitnud. Aga kuna ta ei ole minevikus elav tegelane, siis lööb käega, las olla siis nii. Lõvi tahab praegu lösutada mugavustsoonis tema selg vaevab teda ja kuidagi väsinud on ta ka. Armastuses tahab lõvi, et teda poputatakse, kandke kuningat kätel! Lõvidel on aeg soovida, soovid kipuvad teil praegu täituma, aga ärge siis valesid asju soovige!

NEITSI on sel nädalal kodune, esmaspäev võib tema jaoks alata juba veiniga. Neitsi ei näe praegu oma tulevikku, ta ei tea mida ta siis õigupoolest tahab. Samas tunneb end turvaliselt, seda just materiaalse poole pealt. Neitsi üritab praegu jätta teistele muljet, et kõik on kõige paremas korras, aga ise on kuidagi ebalev. Tööl on neitsi endiselt perfektsionist ja nädala lõpus ei tundu ka tulevik enam nii tume, hakkab mingit pilti lubama. 

KAALUD on endale liiga kauged-kõrged sihid seadnud. Praegu ei saa te neid sihte kätte. Ärge loobuge, rügage edasi. Pool on ka juba pool. Kaalud on sel nädalal kuidagi kinnisemad, vaatavad ka oma sõpru teise pilguga. Natuke vinguvad ehk isegi. Nädala lõpp toob aga hea tunde ja millegi uue alguse, no siis on kaalud jälle oma maailma valitsejad. 

SKORPION on kinnine, ei saa temalt sel nädalal sõna suust. Armastuses on tal kiusatus ja tõmme kellegi poole, aga kahjuks on see ühepoolne tõmme. Skorpion võib sel nädalal tegeleda endalegi üllatavate asjadega-minna joogasse, psühholoogi juurde, hingamisharjutusi õppima vms. Tal on mingit teistmoodi abi vaja. Nädala lõpus tunnistab skorpion, et kõik uus ongi huvitav ja jätkab alustatuga. Ärge siis sellest sõltuvusse sattuge!

AMBUR saab kohe nädala algul head uudised, teda tunnustatakse ja tema soovidele tullakse vastu. Millegagi saab ambur sel nädalal ühele poole, teeb enda jaoks lõpu. Raha armastab teda endiselt, ambur võib osta reisi, võib saada ametikõrgendust. Aga suhetes on nii nagu ikka, ikka valed suhted. Nädala lõpus on ambur eriti hingeline ja kipub südant puistama. Ärge virisege, kõike korraga ei saa!

KALJUKITS unistab romantikast ja reisimisest. Paraku on enamikel kaljukitsedel nii palju kohustusi praegu, et ei ole aega kummakski. Samas olete te ettevõtlik ja pidurdamatu. Oma eesmargile suunatud. Hing aga ihkab midagi, mida tuleb vahel asendada väikese veiniga ja jälle on päev korras. Hoiatus: oht on haigestuda köhasse, hoidke hingamisteid. 

VEEVALAJA tunneb, et teda rebitakse igas suunas. Kõik tahavad oma saada. Veevalaja aga tahab olla oma mullis, ei ole võimalik. Tööalaselt rühite ikka üles, ärge puhata unustage. Oma rahaasjadel hoidke praegu silm peal ja kõik lepingud lugege hoolega läbi. Nädalalõpp toob sõbrad kokku. 

KALAD ei võta sel nädalal vastu ühtegi “ülevalt” tulevat nõuet. Neid ei saa käsutada, neilt ei saa nõuda. Nad tõmbuvad kohe oma kookonisse ära. Ainult preemiaga. Kalad armastavad raha, mida rohkem seda uhkem. Kiida ja tunnusta ja premeeri. Nädala keskel on kaladel nii kiire, et nad ei saa enam toimuvale pihtagi ja nädala lõpus joovad end lihtsalt meeldivalt purjakile. Lõõgastuvad.