TAROSKOOP 18.-24. märts

JÄÄR kallab juba esmaspäeval veiniklaasi täis, teeb seda kodus. Ta on oma maailmas ja natukene tujutu. Jäär tunneb, et on kuidagi turvatsoonis või mugavustsoonis-ühesõnaga, et mitte midagi põnevat ei juhtu ja see ahistab teda. Ta vajab seiklusi. Nädala teises pooles otsib jäär uusi võimalusi enda energia rakendamiseks. 

SÕNN alustab nädalat enda seljataguse valvamisega. Tal on tunne, et keegi hingab kuumalt kuklasse. Suhete osas otsustab sõnn distantseeruda kellestki, kes on talle haiget teinud. Nädala keskel tunneb sõnn, et ta ei pea selle purunenud suhte pärast enam põdema, ta väärib paremat. Rahalises mõttes hea nädal, võimalik on tööalane uus algus, palgatõus või hoopis uute ideede realiseerimine. 

KAKSIKUD vajavad nädala algul juba kedagi, kellega elu üle arutleda. Kõik uued algused lükake edasi, praegu ei ole üldse hea aeg millegagi algust teha. Seda üritust saadab kiire lõpp. Nii mõnedki kaksikud tunnevad sel nädalal, et tahaks oma koduga midagi ette võtta. Kaksikud vajavad vaheldust. Nädala lõpus tunnevad nad, et nad on vanemad ja targemad ja nendel on noortele nii palju õpetada. Ärge siis liiale minge. 

VÄHK on sel nädalal ahastuses. Masendub ja süüdistab end. Haletseb ka. Vähk ei ole rahul enda suhtega, ei ole tal ka piisavalt raha, kodu võiks ka suurem ja uhkem olla. Ühesõnaga, kõike on vähe ja kõik on liiga odav. Sel nädalal kirjutavad mulle vähid, nad on oma tuleviku osas teelahkmel, aga nad ei tea millist teed minna. Kõik tundub vale. 

LÕVI teeb nädala algul liiga palju teiste heaks, unustab end ära. Aga samas tunneb ta rõõmu, et saab olla kasulik. Lõvi ise osutab seda abi lihtsalt ja loomulikult. Suhete osas on ta aga kahtlustav. Usu, aga kontrolli-ütleb lõvi. Ise on ta suhetes ka salapärane, pool tõest jätab enda teada. Kui teil on käsil koduotsingud või on teil koduga muud plaanid, siis sel nädalal saate ses osas häid uudiseid. Nädala lõpus tunneb lõvi end nagu paradiisis ja siis tabab teda ka meeletu romantikalembus. Rannajoon, kaminatuli, veiniklaas, muusika… Anna ainult aega armastamiseks! 

NEITSI jagab end sel nädalal kohustuste, pere ja pidude vahel. Nädala algus on tal kiire ja tüütu. Kõike on nii palju, aga neitsi ei tee midagi ülejala. Tema on põhjalik. Nädala keskpaigas tahab ta head seltskonda ja muretut õhtut. Siis tuleb teda ka kõige tehtu eest kiita. Neitsi peab olema tähelepanu keskpunktis. Nädala lõpus ümbritseb ta end aga perega, mida hingelisemad ja müstilisemad teemad-seda nauditavam seltskond. 

KAALUD on nädala algul millegagi hädas, neil on vaja uusi teadmisi. Kaalud sukelduvad uude tarkusesse ja tahavad seda kohe ka teistega jagada. Suhetes on kaalud praegu enesekindlad, nad sööstavad pea ees armastusse, armuvad või tahavad lihtsalt end armastatuna tunda-nad on seda ju väärt. Nädala lõpus vaatavad nad asjadele muidugi jälle hoopis teise pilguga, kõik ei olegi kuld, mis hiilgab. 

SKORPION on selle nädala peksupoiss. Keegi käitub teiega väga alatult, lööb ikka ootamatul hetkel noa selga. Skorpion elab seda valusalt üle. Ta tahab olla omaette ja võib kaaluda üldse kolimist, tööst loobumist või sõpradele selja keeramist. Skorpion tahab olla nüüd oma kookonis, olge rahulikult, siis läheb kurb tuju üle ka. 

AMBUR on jälle liiga palju kohustusi võtnud. Ta tahab korraks aja maha võtta, aga kahjuks ei ole see veel võimalik. Ambur teeb kõike kirega, kõik õnnestub ka ja raha lausa otsib amburit.  Ambur annab endast nii palju, et unustab end sootuks. See teeb ta õnnetuks ja siis kipub ta end süüdistama. Ei ole midagi teha, sel nädalal teil enda jaoks aega ei olegi. Teised seisavad käsi pikalt ees järjekorras teie ukse taga. Kõik nad tahavad midagi. Ja teie muudkui annate…. Suhete osas olete ka andja rollis ja teete seda kirglikult. 

KALJUKITS tunneb uhkust tehtud asjade üle, aga need on nüüd tehtud. Kaljukits mõtleb sel nädalal palju armastusest. Tal on tunne, et temas on nii palju romantikat ja tal on nii palju anda, oleks vaid keegi kellel seda tarvis oleks. Suhtes kaljukitsed võivad tunda, et nende kodune elu on natukene pankroti äärel, aga te ei taha seda valjuhäälselt tunnistada. Kaljukits ei ole nurgas norutaja, tema asub lahendusi otsima. 

VEEVALAJA nädal algab lõbusalt, kõik sujub, kõik edeneb. Elu on lill. Siis aga tabab teda mingi pettumise tunne, veevalaja teeb näo, et midagi ei ole juhtunud, aga hing väriseb ja mingi poob kurgus. Ärge hoidke kinni asjadest, mis on määratud minema, mis ei õnnestu. Laske lahti! Elage nii, et te tunneks õnne, siis  kaob poomistunne ära. 

KALAD on väsinud, neid värskendab vaid seks. Kalad on praegu kuidagi väga oma maailmas, nad otsivad pingsalt mingit lahendust oma olukorrale, nad tahaksid olla nõutud ja samas hoitud. Aga kusagil on mingi piir ees. Kalad on nagu puuris, puuri uks on lahti ja nemad ei suuda otsustada, et minna välja või jääda sisse. Täielik segadus. Kaua te analüüsite enda olukorda? See muutus juba ammu ahistavaks. Otsustage ära mida te tahate!