TAROSKOOP 25. veebruar-3. märts.

JÄÄR ei saa sel nädalal päris täpselt aru kas üks sõber on lihtsalt sõber, või on seal taga midagi muud. Armastuses on jäär kuidagi nukrameelne, arvab pidevalt, et keegi on temast ikka parem. Seevastu tööl tunneb ta end nagu kala vees, tööl läheb jääral hästi. Ärge olge oma isikliku elu osas nii kahtlev, riiakas olete ka. Analüüsite end liialt ja üritate panna teisi oma tahte järgi tegutsema. Võtke ikka inimesi sellistena nagu nad on. 

SÕNN tunneb, et teed tema ees on lahti, aga ta ei usalda väga kedagi, kellega ta kokkuleppeid teeb. Sõnn on praegu salapärane ja kinnine, ei räägi oma asjadest palju. Sõnnil on ees uued algused, aga ta ei tea kas ta peaks minema uut rada või jääma vana elu juurde. Millegagi teeb sõnn sel nädalal lõpparve. Suhete osas on sõnnil nii palju soove ja unistusi, aga ta tunneb, et on nagu käsist-jalust seotud. Ei saa edasi ega tagasi. Kuna tema teele satuvad partnerid keda ta ei usalda, siis valib ta karjääri. See tuleb tal igatahes hästi välja. Ettevaatust teravate asjadega, ärge endale näppu lõigake!

KAKSIKUD on seksikad ja salapärased. Neid ootab hea nädal. Kaksikud tunnevad, et nende rahaasjad hakkavad sujuma ja nad on enda üle uhked. Nii mõnigi kaksik võtab ette reisi, see on perereis. Kaksikutel on oht kergelt ärrituda, katsuge end tagasi hoida, te olete kuidagi väga kirglik sel nädalal. Tööl soovitan olla julge ja enesekindel, siis on kõik teed lahti. Asjad hakkavad teie jaoks liikuma. 

VÄHK alustab juba esmaspäeva veiniklaasiga. Ta lihtsalt ei suuda sellele nädalale otsa vaadata. Vähk tahab oma ellu midagi uut, ta võib vabalt minna kursustele või õppida ise midagi põnevat. Vähk keerab praegu kõigele vanale ja tüütavale selja. Nädala teine pool on hoopis parem. Vähk liigubki millegi uue suunas, kui praegu ei loobu, siis panete aluse mõnele uuele ettevõtmisele või suhtele. 

LÕVI tahab mugavust, head äraolemist. Tahab olla juht, mitte alluv. Tahab, et tema sõna maksab. Rahalises mõttes on teil praegu kõik ok, aga ärge loorberitele puhkama jääge. Suuri muudatusi sel nädalal teha ei maksa, rapsite tühja, need ei too soovitud tulemust. Nädala lõpus on lõvi kodune, ei ole temast sel nädalal seltskonnategelast. 

NEITSI tunneb tüdimust, kõik tahavad temast midagi. Neitsi haub aga oma salaplaane ja tahab olla veidikene enda mullis. Siis on tal jälle energiat. Neitsi tunneb, et kodus on ka kõik kohustused tema õlgadel, maailm kukuks nagu kokku, kui neitsi pikali viskaks ja puhkaks. Ta otsib midagi oma ellu, aga ta ei tea mis see on. Igatahes sel nädalal ei saa teada ka. Tööl on neitsi omas elemendis ja sinna ta põgenebki. 

KAALUD ei usalda sel nädalal väga inimesi enda ümber. Nad kuulavad vaid neid, kes vanemad ja targemad. Kaaludel on kindel nägemus ja soov perekonna osas, aga paraku on reaalsus nende jaoks teine. Nii mõnedki kaalud tunnevad sel nädalal, et jätaks oma suhte sinnapaika ja elaks endale aga samas ei usalda nad seda suhet ka omapäi… Ei tee te otsuseid, ärge isegi proovige. 

SKORPION on sel nädalal kodune, vaatab vanu pilte ja heietab. Teda köidab praegu minevik ja ajalugu. Raha armastab skorpionit sel nädalal, ostke lotopilet või küsige palka juurde. Te suudate praegu kõiki veenda. Armastuses on skorpionil kõik hästi peale selle, et ta ise on nädala lõpus kuidagi armukadedust põhjustav. Jätke pooled asjad enda teada, ärge praalige oma partneri ees. 

AMBUR salapäratseb. Elab oma maailmas ja mõtleb ainult karjäärist ja rahast. Keegi minevikust ilmub amburi ellu ja tema suhtes peab ambur ettevaatlik olema, ei tohi usaldada, sellel inimesel ei ole head kavatsused. Amburi elus on praegu nii palju uusi alguseid, et sellega peletab ta kõik suhted eemale. Nädala lõpp toob aga amburile lõbusa peo, no seal peaks kiusatusi tekkima küll. 

KALJUKITS on kaitsepositsioonis, talle tundub, et tema unistused kukuvad kokku. Selles olekus te ise lõhute oma isiklikku elu, ärge otsige süüdlasi. Seevastu töö tundub kaljukitsele nagu pidu, kõik sujub. Kaljukits teeb praegu tulevikuplaane, nii mõnigi mõtleb õppima minemisele ja uue lehe keeramisele elus. Õige aeg, uued algused saavad hoo sisse. Ärge pidurit tõmmake!

VEEVALAJA  tunneb, et asjad tema elus hakkavad selgemaks minema. Eesootav tundub ilus. Suhetes on veevalaja kaitsepositsioonil, ta justkui tahaks, et tema suhe toimiks ja samas tahaks ta hoopis seista vabana keset tuba, et kõik teda imetleksid. Õige vastuseni veevalaja sel nädalal ei jõua. Tööl olete te sel nädalal tiimitöötaja, teil on hästi palju nõu ja jõuga tuge vaja, siis olete te pidurdamatu. 

KALAD teevad praegu kiireid ja järske otsuseid. Loodavad nii enda elu kergemaks teha. Vale! Te olete kogu aeg valikute ees, ärge tegutsege uisapäisa. Ka suhete osas ei tea kalad, et kas parem on mitu partnerit või üks toimiv suhe? No kalad otsivad sel nädalal abi maagialt. Kirjutate mulle ja tahate kaarte! Teile tundub, et keegi kohe meelega takistab ja pidurdab teid-see on mõistusehääl, muide!

Ilusat nädalat soovides

Kirsti