TAROSKOOP 4.-10. märts.

JÄÄR teeb sel nädalal millegagi lõpu. Ta ise natukene kardab seda otsust, aga tegelikult on see otsus õige. Jäär tahab praegu oma ellu muutusi ja ta peab arvestama vaid enda soovidega. Kui nii teete, siis saadab teid edu. Jäär võib sel nädalal minna ka tööl palka juurde küsima, kas ta ka saab…no see pole kindel. 

SÕNN mõtleb seksist. Nais-sõnnid võivad armuda endast nooremasse mehesse, üritavad seda küll eitada, aga ei saa te nende tunnete vastu. Sõnni võib oodata ka töövestlus, teda kutsutakse kellegi asemele, aga sõnn ei pruugi seda pakkumist vastu võtta. Hoiatus: sõnnid, hoiduge sel nädalal suhtes partneri eest, sellest ei tule midagi head! Tunnete vaid armukadedust. 

KAKSIKUD üritavad läbi tule ja vee oma majanduslikku olukorda parandada. Kui tundub, et asjad hakkavad liikuma, leiavad kaksikud ikka, et raha on kuidagi vähe. Süüdistavad end ja on õnnetud. Kuulge, vaadake ikka asja positiivsest küljest, te olete kulutatud raha eest ju midagi saanud. Miskipärast ei näe te seda positiivset külge praegu. 

VÄHK on oma tööga praegu kuidagi ummikus, kõik justkui seisab. Kohustusi on palju, aga jõudu on vaid poolte kohustuste jaoks. Seevastu panustab vähk sel nädalal just perekonnale. Mida rohkem lähedastega aega veedate, seda rohkem saate energiat tagasi. Elav tuli on sel nädalal teie jõuallikas, põletage küünlaid ja tehke kaminasse tuli!

LÕVI särab! Kuigi talle tundub, et ta teeb liiga palju teiste pärast ja teiste jaoks, saab ta sellest siiski endale olulist kasu. Rahalises mõttes hea nädal. Kõik mis ette võtate ka õnnestub. Lõvi on sel nädalal endaga väga heas kontaktis, kuulake oma südant ja oma keha. Kui olete enda vastu aus, saate selle eest ka tunnustatud. Tööl avaneb keegi teile hoopis teisest küljest ja ka see on teile kasulik. Hea nädal!

NEITSI on nädala algul suhteliselt perekeskne, vajab rahulikku aega enda jaoks. Suhetes on ta natukene kahtlustav, aga suudab end kontrollida. Nädala keskel võib neitsi avastada, et talle meeldivad kaks inimest ja ta ei suuda otsustada, et kumba võtta, kumba jätta. Neitsi ei otsustagi, küll aeg otsustab. Tema võtab sel nädalal seda olukorda lihtsalt ja lõbusalt. 

KAALUD on oma tööga hädas. Kõik tahavad midagi, aga maksavad selle eest vähe! Kaalud panustavad praegu millegi uue algusele, neile tundub, et asjad hakkavad juba sujuma, aga ärge liiga vara hõisake. Ei suju. Sel nädalal mitte. Kaalud kukuvad siis masendusse ja süüdistavad end. Hoiduge depressioonist, praegu kõnnib teie meeleolu väga õhukesel jääl. Teie asjad hakkavad sujuma siis, kui te nii hullult ei pinguta ja võitle. Laske asjadel natukene laagerduda. 

SKORPION on nädala algul täiesti puhkuselainel, ei saa hoogu sisse. Et teda motiveerida, peab olema midagi uut ja põnevat. Skorpion tahab õppida ja areneda. Juhtida, kutsuda teisi endale järgnema. Ta tahab olla liider. Igasugu lepingutega olge ettevaatlik. Lugege kõik korralikult läbi. Nädala keskel saab skorpion tööisu tagasi ja nädala lõpus on ta armunud. Tal on vaja ka kedagi, kes viitsiks tema armulugusid kuulata. 

AMBUR tunneb, et teda rebitakse igasse suunda. Kõike on nii palju. Aga ambur on selliste olukordade jaoks ju loodud. Sööstab pea ees tundmatusse. Uued algused ja pakkumised. Kõik tahavad temast midagi. Ambur jagab oma energiat ja toetust ka teistele, tegelikult vajab ta hingerahu ja omaette olemist, aga see jääb praegu illusiooniks. Nädala lõpus analüüsib ambur end ja oma tulevikku. Vallalised amburid, suhe ja kirg koputavad uksele. See on teie nädal!

KALJUKITS on kuidagi ebausaldav inimeste suhtes, samas hooliv. Nädala algus toob kaljukitsele kohe ühe meeldiva seltskonnaürituse, seal tunnete te end tõeliselt hästi. Hoidke sel nädalal oma selga, kipute ise endale liiga tegema. Kaljukits on sel nädalal kuidagi eriti seksikas ja ahvatlev. Aga tema peas ei ole ainult üks inimene. Kuna kaljukits on oma tunnete osas segaduses, võtab ta aja maha ja tahab natukene omaette olla. Selleks vajab ta loodust ja üksindust. 

VEEVALAJA peab nädala algul enda sees võitlust. Analüüsib üht ja teistpidi enda olukorda. Ta tunneb, et on valmis taltsutama lõvisid, aga miskipärast tunneb seetõttu end süüdi. Süütundega aga lõvisid ei taltsuta. Nädala keskpaik toob veevalajale veel uusi alguseid. Nädala teine pool lubab veevalajale kõike-armukadedust, seksi, pidu, illusioone ja kodust kaminatuld. Hoidke kinni, teil 

tuleb hull nädal. 

KALAD soovivad kõigest hingest, et nad ei seaks endale ise piire. Suhtes kalad vaataksid nüüd küll vasakule, aga perekond on siiski tähtsam. Vallalised kalad unistavad perekonnast ja uuest energiast oma elus. Turvatsoon on kaladel praegu viimane koht kus nad olla tahavad. Kalad võivad sel nädalal armuda ja seda läbi oma töö. Tööl tunnevadki nad end hästi, juhivad ja kamandavad, aga kalad vajavad sel nädalal kedagi, kes annaks naile otsekohest ja ausat nõu. Olgu see kasvõi kalade jaoks vale, aga peab olema aus.