TAROSKOOP 11.-17. märts

JÄÄR alustab nädalat puhtalt lehelt. Kõik uued asjad on talle praegu sobilikud. Nii head nädalat ei ole jääral juba ammu olnud, Kõik sujub, jäär liigub sirgelt enda eesmärgi suunas. Rahaga ärge priisake, aga te ei pea ka koonerdama. Jäär on sel nädalal mõnus vestluspartner, aga seda tingimusel, et teda ka kuulatakse. Tunnete end sel nädalal nõutud ja vajaliku inimesena. Nädala lõpp toob ka kirglikke tundeid, ärge siis peale head seksi ülihoolitsevaks muutuge. 

SÕNN on nädala algul kodus kõikvõimalike tööde ja tegemistega hõivatud, see koorem võib sõnni isegi ahistama hakata. Suhtes sõnn tunneb, et tema kaaslane lausa tahtlikult tüütab teda. Sõnn vajab praegu uusi teadmisi ja aega, et oma huvidega tegeleda. Võimalik, et nii mõnigi sõnn tunneb, et tahab jälle kooli minna. Nädala teises pooles otsib sõnn aga meelelahutust, tal on vaja end kohustustest priiks pidutseda. No pole hullu, nädala teine pool on nii ehk naa lihtsam. Midagi rabavat nädal teile ei too, võtke vabalt. 

KAKSIKUD on sel nädalal suhteliselt litsakad. Suhtes kaksik vaatab mõnuga vasakule, seda aga mitte petmise eesmärgil vaid kaksikutel on tarvis teistele näidata, et neid ikka tahetakse. Järgmisel hetkel mõtleb kaksik juba kellelegi minevikust. Kõike muud, aga mitte olevikku. Andke tulevikku ja minevikku! Kaksikud tahavad oma ellu mingit muutust, nad vajavad raputust, nad tahavad, et asjad hakkaks liikuma ja neile sobivas suunas. Suunda nad paraku ei tea. 

VÄHK soovib nii väga leida lahendust teda vaevavale teemale. No ei tule seda lahendust veel. Või kui tuleb, siis on see kõike muud kui see, mida te ootate. Hoidke sel nädalal oma tervist, oht on jääda tõvevoodisse. Võtke seda nädalalt parem rahulikult, tegelege perega, ärge võtke vastu olulisi otsuseid ja ärge looge suhteid. Pole teie nädal. 

LÕVI on teadmistejanuline. Ta läheb iga teemaga süvitsi. Ta tahab kõike teada. Tema teadmisi hinnatakse ja temalt küsitakse nõu ja arvamust. Lõvi mõtleb ja unistab palju armastusest. Miskipärast on selle armastuse kõrval aga hirmutunne. Ärge kartke, see nädal on teie nädal. Tehke mida tahate, kõik sujub!

NEITSI peab nädala algul oma seljatagust kontrollima, keegi lähedastest võib teil vaiba alt tõmmata. Neitsi solvub ära ja loobub sellest inimesest oma elus. Tahaks isegi natukene tagasi teha, aga neitsi ootab paremat aega. Kuulake sel nädalal endast vanema naisterahva nõuannet, ärge tehke ise huupi otsuseid. Te olete sel nädalal rohkem meeskonnamängija kui sooloartist. Nädala lõpus vajab neitsi perekonna lähedust ja puhkust. Hea seltskond ja suhteteemad. 

KAALUD ei jaga sel nädalal muust kui seksist, kirest ja heast seltskonnast. Nädal algab kohe mingi siivutu sõnumi ja kirega. Nädala keskpaik toob kokku hea seltskonna ja teie nädala alguse partner tundub jääma pikemaks pidama. Igatahes kirge jagub pea igasse päeva. Nädala lõpus vajavad naissoost kaalud sõbrannat, kellele oma kireöödest detailne ülevaade anda. 

SKORPIONI nädal algab nagu kaaludelgi seksi ja mõnusa seltskonnaga, aga järgmisel hetkel muutub skorpion armukadedusest roheliseks ja rikub kõik ära. Siis ei ole mõtet enam otsida võimalust halba heaks teha, ei õnnestu. Pange oma energia töösse ja teenige raha. Suhetega on selleks nädalaks nüüd ühelpool. 

AMBUR saab nädala algul häid uudiseid, tema tulevik on tema enda kätes ja see tulevik on ilus. Kõik sujub. Töö ja raha armastavad amburit, tema ise satub aga kokku inimesega minevikust. Tunded löövad korraks jälle pealael kokku, aga järgmisel hetkel on ambur oma mõtetega jälle töö ja raha juures tagasi. Vana arm on unustatud. Ega ambur selle üle väga õnnelik ei ole, aga mis teha. Ei ole pikalt armuja. 

KALJUKITS tahab midagi, aga ta ei saa seda kätte. Ja seks ei ole ka enam see. Kaljukits tahab olla praegu ideaalne, mitte eksida, ta vajab kedagi kes teda kuulab. Ta tahab abi ja toetust. Puhkust vajab. Ta on lihtsalt praegu nõrk. Kaljukits tunneb, et kõik on tema õlgadele pandud, aga tema tahaks praegu hoopis hingerahu ja zen-zone’i. No kui midagi muud üle ei jää, siis joob kaljukits end nädalavahetusel lihtsalt täis. 

VEEVALAJA on nädala algul lammutaja. Ta on nii tüdinenud ja väsinud, ta keeraks kõigele selja ja paluks end rahule jätta. Suhtes veevalajad ei suuda oma kaaslase ühtegi soovi ega ettepanekut kuulata ka. Ta tahab ainult rahu ja vaikust. Miskipärast näeb ta kogu olukorda oma kaaslasest täiesti vastupidiselt. Tööst ei saa veevalaja loobuda ja seda teeb ta piinliku täpsusega. Nädala teises pooles võtab veevalaja aja maha, et end laadida. Kas lähete loodusesse või istute elava tule ees kodus, vahet pole. Akud saate täis ikka ja uuteks algusteks olete ka valmis. 

KALAD on nagu metslased, pidurdamatud. Miski tihe periood saab kalade jaoks praegu läbi, nad tunnevad ise, et on justkui tulekahjust pääsenud. Kalad võivad teha millegagi järsu lõpu. Suhetes on kaladel praegu ahvatlus kõrval. See ahvatlus ei ole lubatud ahvatlus, aga kalad naudivad kiusatusi. Hoidke praegu oma tervist, võite endale tõsiselt liiga teha ja seda nii vaimselt kui füüsiliselt. Kalad arvavad küll ise, et nad on salapärased ja keegi ei hammusta nende mõtteid läbi, aga vale, teid saab praegu lugeda nagu avatud raamatut. Nii jääb ka.