TAROSKOOP 26. august – 1. septemberJÄÄR alustab nädalat teadmiste kogumisega, ta peab midagi endale hästi selgeks tegema. Rahalises mõttes hea aeg, küsige palka juurde. Tööl on jäär sõiduvees, kõik õnnestub, üllatab ennast ja teisi. Võimalik, et saate teate ühe reisi kohta ja selgub, et üks unistus võib täituda. Seevastu isiklikus elus tunneb jäär end solvatuna ja jalgealla tallatuna. Istub kodus, põletab küünlaid ja üritab kellelegi midagi väga selgeks teha, jäär peab olukorda kontrollima, aga praegu ei kontrolli. Kes uut kodu tahab soetada, siis praegu hea aeg. Hoidke oma selga, ärge liiga palju istuge!

SÕNN on mõtetega minevikus. Ta on pidevalt valikute ees, kaks suhet, kaks tööpakkumist…kõike on kaks. Sõnn hakkab armuma inimesse, kellega ta on otsustanud olla vaid sõber, ise ta seda tunnet endasse ei taha ja üritab eest joosta, sest ta ei usalda seda inimest armastuses. Just sel hetkel kui sõnn tunneb, et tema tööprobleemid hakkavad lahenema, tabab teda jälle tööl üks hoop ja see lööb ikka päris suure mõra sõnni hinge. Vaatamata sellele ajab ta end püsti ja ronib karjääriredelil ikka üles.

KAKSIKUD on täna nii, homme naa. Täna tahavad üht, homme juba teist. Nad on kuidagi tüdinenud ja väsinud kohustuste ees. Koguvad end, uputavad töösse, aga seda vaid hetkeks, kohe on jälle mingid takistused ees. Olge ettevaatlik kõige uuega, praegu ei ole hea aeg, kogemused ja sissetallatud rada viivad rohkem edasi.


VÄHK on käsist ja jalust seotud, tal on tunne, et midagi ei edene, kõik on justkui ootel. Põhjustele ei taha vähk aga kuidagi otsa vaadata, Tal on vaja tegeleda uute asjadega, panustada oma aega ja energiat, aga ta istub justkui puuris, ei saa välja sealt. Sama on suhetega, igas asjas tuleb piir vastu. Võtke end kokku, jaksate küll, siis liigute edasi ja olete ise ka uhke enda üle. Nii mõnigi vähk läheb midagi õppima, kuigi ega tal aega selleks väga ei ole, aga kui tervet ei jõua siis teeb vähemalt pool.

LÕVI teeb tööd, seda on tal nii palju, et ta ongi nagu oma mullis. Kokkulepete sõlmimisel olge ettevaatlik, teid tahetakse natukene tüssata. Seiske enda eest! Lapsevanemad tunnevad praegu natukene süümekaid, sest nendel on olnud oma laste jaoks vähe aega ja nad üritavad sel nädalal seda kompenseerida, pakuvad lastele kõike seda, mida need vähegi soovivad. Nädala lõpus veedavad lõvid aega perega ja võimalik, et toimub ka mingi väga äge pidu, naudite sajaga.

NEITSI tegeleb oma armuasjadega. Ta on armunud, aga otsib sellest väljapääsu, sest on midagi mis ei vasta tema nõuetele või käib kuidagi tema põhimõtete vastu. Neitsi on valikute ees ka oma kodu ja rahaga, mida võtta, mida jätta? Samuti on tal sel nädalal tunne, et ta teeb palju tööd, aga saab selle eest liiga vähe raha. Nii mõnigi neitsi võtab tööl selle teema üles, paraku ei ole need vestlused praegu teie jaoks kõige edukamad.


KAALUD käivad oma emotsioonidega üles-alla. Kord on nad kõige õnnelikumad ja kirglikumad, siis kohe üksikud ja õnnetud. Põhjuseks ikka armastus. Kaalud otsivad seda suurt ja ilusat tunnet, aga ikka jääb midagi puudu. Äkki on viga hoopis teis, äkki te ei märka kõike ilusat? Tulevikku vaadates jõuavad kaalud minevikku. Te pendeldate sel nädalal lihtsalt ühest seinast teise ja ei saa ise ka endast aru. Nädala lõpus mõtlevad kaalud, et nüüd teevad nad endale selgeks mida nad tahavad, võtavad selle aja, aga otsusele ikka ei jõua. Ongi selline nädal teil.

SKORPION taastub nädala algul nädalavahetusest ja ei suuda end kuidagi tööle sundida. Lisaks on teil päris palju kohustusi ka seoses perega ja kõik varasemalt pooleli jäänud asjad tuleb miskipärast just nüüd lõpetada. Kuhu suunda vaatad, sealt kohustusi ja ülesandeid juurde tuleb. Skorpionil on tunne, et tema vastu sepitsetakse lausa vandenõud. Seevastu nädala lõpus unustab ta kõik ja pidutseb end oimetuks.

AMBUR otsib lahendusi. Tal on selline suhe millega ta ei ole rahul, aga välja ta ka sellest ei saa, proovige või ärge proovige, te olete käsist jalust seotud ja kõik läheb samamoodi edasi. Tegelikult tahab ambur end kaitsta, sest tema ei ole haigetsaaja. Nii mõnigi ambur räägib sellest olukorrast psühholoogiga, teised tüütavad sõpru. Nädala lõpus on ambur ise veendunud, et ta on olukorra enda jaoks lahendanud-see ei vasta tõele. HOIATUS: hoidke oma selga, teete ise endale liiga. Tööl on ambur kala vees, ei kahtle ei kõhkle, toob kastanid tulest.


KALJUKITS ootab mingeid uudiseid ja vastuseid, peate ise natukene seda uudiste edastajat torkima. Suhetes on kaljukits praegu ühest küljest armukade, teisalt tahab põhjustada armukadedust. Natukene segane aeg. Mõtlete suhete osas hästi palju minevikule, et kuidas keegi, kes oli parim sõber ja suurim armastus, on nii kaugeks ja võõraks saanud. Heietusteaeg. Tööl kasutage oma kogemusi, vana rasv on praegu kõiges abiks.

VEEVALAJA saab sel nädalal mingite kohustustega ühelepoole. Saate raha kätte ja tõmbate joone alla. Tulite võitjana välja. Seevastu teie töö ei taha kuidagi edeneda, teie mõtted on hajevil ja kogu aeg on tunne, et soovitud tulemus jääb käeulatusest kaugemale. Suhetes on veevalaja närviline, kõik häirib. Teie kaaslane teeb kõike valesti ja parema meelega istuksite te üldse üksi nurgas oma mullis ja mõtleks oma salajasi mõtteid, nii, et keegi ei sega.

KALAD on sel nädalal kinnised, omaette aga manipuleerivad. Nad teavad mida nad tahavad, aga kasutavad selle saamiseks alatuid võtteid, jõupositsiooni. Kalad hakkavad sel nädalal midagi õppima, kuigi nendel puudub selle vastu igasugune huvi, nad ei tahaks tegelikult kellegagi suhelda, aga kõik teised jällegi sikutavad neid igas suunas. Nädala lõpus tuleb kaladel hoog sisse ja siis on nad kõigele uuele avatud, pakkuge aga idee välja, kalad on kambas. Nädala teine pool toob kaladele ka töiselt uue alguse, lükkate millelegi hoo sisse.

Ilusat nädalat soovides
Kirsti